Kupim literaturo za 1. letnik

Splošna debata o študijski literaturi, prodaja rabljenih knjig in drugih študijskih pripomočkov
Odgovori
anjakaaaa
Prispevkov: 2
Pridružen: 02. Sep 2014 19:14

Kupim literaturo za 1. letnik

Odgovor Napisal/-a anjakaaaa »

Rimsko pravo, Teorija prava, Ekonimija, Repetitorij za ekonomijo, Ustavna ureditev Slovenije, Ustava RS, Pravo v zgodovini, Praktikum za ustavno pravo, Uvod v pravno zgodovino in Primeri iz rimskega prava.
zvezdica*
Prispevkov: 5
Pridružen: 03. Sep 2014 08:13

Re: Kupim literaturo za 1. letnik

Odgovor Napisal/-a zvezdica* »

Js mam če še potrebuješ.
anjakaaaa
Prispevkov: 2
Pridružen: 02. Sep 2014 19:14

Re: Kupim literaturo za 1. letnik

Odgovor Napisal/-a anjakaaaa »

Ja, še kr nimam literature za 1. letnik. Zanima me katere knjige vse imaš in po kakšni ceni jih prodaš ter če si slučajno študentka prava, kaj mi predlagaš, naj kupim rabljene ali nove, iz česa se je najboljše učit... Polno vpašanj me muči, tako da najprej želim rešit glede knjig :)
zvezdica*
Prispevkov: 5
Pridružen: 03. Sep 2014 08:13

Re: Kupim literaturo za 1. letnik

Odgovor Napisal/-a zvezdica* »

Imam vso literaturo za prvi letnik (vso, ki si jo naštela + pogledi sociologije prava, pravo in družba, uvod v pravoznanstvo in evropsko ustavno pravo), zraven lahko dodam še skripte, ki sem jih uporabljala in nasvete kako se učiti pri posameznem predmetu, katera predavanja so pomembna itd. Knjige so lepo ohranjene, ampak večina je podčrtanih. Prodala bi jih po polovični ceni oz. po dogovoru. Drugače sem študentka prava, zdj grem v 3. letnik. Po mojem mnenju je škoda denarja za kupovanje novih knjig, saj so cene (kljub temu, da naj bi jih prilagodili študentom) zelo visoke. Najbolje se je pri večini predmetov učit iz knjig, nekateri so tudi taki kjer je skripta več kot dovolj :)
Za vse kar te bo še zanimalo me lahko za naprej kontaktiraš preko zs ali pustiš mail ;)
Odgovori

Vrni se na