BRUCI-IZPITI 2011

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
Sonči
Prispevkov: 19
Pridružen: 06. Jan 2011 01:11

BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a Sonči »

Živjo,
mene pa zanima katere predmete bote delali v prvem roku. :D :)
lucky

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

Jaz grem januarja sociologijo, marca zgodovino, ostalo pa maja in junija. :)
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

lucky napisal/-a:Jaz grem januarja sociologijo, marca zgodovino, ostalo pa maja in junija. :)
Enako. :)
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

Ja mam tut tak namen :) Bomo vidli, če bo šlo :D A kdo zna, če se ocena lahko popravlja?? :o
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

hehe, ni več to srednja šola. kolikor pišeš, pišeš. še posebno Igličar zna pobesnet če mu kaj glede tega omeniš... :!:
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Mislim da greš potem v 4. letniku lahko ene par izpitov še enkrat delat. :)
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Ja v 4. letniku lahko popravljaš največ 4 izpite se mi zdi. Ampak 4 izpite glede na vse izpite na faksu ,ne pa glede na posamezni letnik :)
Ja mal je brezveze to, ker nekateri faksi poznajo možnost popravljanja nedoločenega št. izpitov, naš pa samo 4:)
ziu
Prispevkov: 128
Pridružen: 27. Sep 2010 13:05

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a ziu »

digi-smeh napisal/-a:hehe, ni več to srednja šola. kolikor pišeš, pišeš. še posebno Igličar zna pobesnet če mu kaj glede tega omeniš... :!:
Kaj pa v primeru, da prideš na izpit in imaš recimo nesrečo in fašeš tista vprašanja, ki jih ne znaš, bi pa zaradi povprečja nujno rabil visoko oceno? Je potem bolje, da "nalašč" pišeš neumnosti, ne narediš izpita in greš na naslednji rok? :)
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a baby™ »

oceno lahko zavrneš...
je pa to riskantno, kr ti noben ne more obljubit, da bo naslednič višja :mrgreen:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Jaz sicer ne vem koliko je to res in ne rad govorim o tem, če nimam nikakršne podlage- sem pa slišal, da naj bi omenjali da z letošnjim letom v bolonjskem sistemu ni mogoča več zavrnitev ocen- bi bilo najbolje, da nekdo preveri...
Si vis pacem para bellum
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a sunshine »

jah na zavrnitev se ne zanašat. K so ocene enkrat v ŠIS-u, se jih ne da več spreminjat (tut če prfoks sam reče da se lahko :x )
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a baby™ »

no, ja... še dobro, da mamo tko bedast način razglasitve rezultatov, da moraš najprej na faks, preden ocena pristane v ŠIS-u... tko da, naj bi se ocena dala komot zavrnit, ker jo ponavadi vidiš na oglasni deski preden jo ŠIS doživi :) :mrgreen: sploh pa, če je obvezen ustni del...
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a *bini* »

mogoče lahk pa tko nardis, da če vidš da si naredu pa nisi zadovoln z oceno in maš obveznega ustnega, ne greš na ustnga. sam ne vem kaksn kj pustiš vtis pr profesorju :)

drgač pa pač uzamš oceno in to je to. če ti ni ušeč, se tolk bolj potruds pr kksnmu drugmu predmetu k ti je recimo bolj ušeč in se ti ga ni težko učit.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a flafi »

Ma to je krneki, da se ne da spremenit, če je že v ŠISu :D Men so se vsaj ene 3x zmotil, pa mi narobe vpisal, pa so do zdej še vedno popravl :twisted: Ne vem kaj tok komplicirajo s tem, da se ne da zavrnit. Sej tok več dela pa spet ne bi mel pomoje...
Drgač pa nahecaš profesorja, da se da zavrnit, in potem prideš naslednjič z boljšo oceno v indeksu v referat, in itak ti morjo spremenit na uno, kar ti v indeksu piše :twisted: Sam ne vem kako bi se to kej v praksi izvedlo no Slika
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Lanskoleto vem, da je še dalo- preverjeno, sedaj pa nvem kako je na podlagi vse glasnejših govoric, da to ni več mogoče- kot sem rekel najbolje, da nekdo vpraša pristojne za to.
Si vis pacem para bellum
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: BRUCI-IZPITI 2011

Odgovor Napisal/-a sunshine »

ja pr ns se lan ni dal zavrnt pri kriminalistiki. Še na isti dan k smo pisal, je Maver pršu v predavalnico in reku, da tisti, ki ne bodo zadovolni z oceno, da jo lahko zavrnejo. No in izpit je bil bedn, ocene so ble slabe (in seveda že v ŠIS-u), zavrnt se pa ni več dal, ker v referatu niso pustil, ker naj bi bilo v nasprotju s pravilnikom.
Odgovori

Vrni se na