izredno v drugi letnik po starem-univerzitetnem sistemu

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

izredno v drugi letnik po starem-univerzitetnem sistemu

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

Rabila bi informacije in nasvete ostalih študentov in sicer sem se odločila da nadaljujem po starem sistemu me zanimajo vaši predlogi in mnenja, glede na to da ni za vsa predevanja izpitov...
Na kaj se splača hodit in če bom lahko izpite naredila kljub temu, da za nekatere ni več predavanj?
Videla sem tudi, da je dedno pravo zdaj že v 2. letniku mi ga bomo imeli v 3. Naj hodim kar letos?
In pa še kako je letos z tujo terminologijo?kdo ve? :|
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: izredno v drugi letnik po starem-univerzitetnem sistemu

Odgovor Napisal/-a eldorado »

digi-smeh napisal/-a:Rabila bi informacije in nasvete ostalih študentov in sicer sem se odločila da nadaljujem po starem sistemu me zanimajo vaši predlogi in mnenja, glede na to da ni za vsa predevanja izpitov...
Na kaj se splača hodit in če bom lahko izpite naredila kljub temu, da za nekatere ni več predavanj?
Videla sem tudi, da je dedno pravo zdaj že v 2. letniku mi ga bomo imeli v 3. Naj hodim kar letos?
In pa še kako je letos z tujo terminologijo?kdo ve? :|
TT je samo še kot izbirni predmet v 2. letniku in kot obvezni predmet v 3. letniku.
V 2. letniku ni dednega prava, temveč delovno.
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: izredno v drugi letnik po starem-univerzitetnem sistemu

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

eldorado napisal/-a:
digi-smeh napisal/-a:Rabila bi informacije in nasvete ostalih študentov in sicer sem se odločila da nadaljujem po starem sistemu me zanimajo vaši predlogi in mnenja, glede na to da ni za vsa predevanja izpitov...
Na kaj se splača hodit in če bom lahko izpite naredila kljub temu, da za nekatere ni več predavanj?
Videla sem tudi, da je dedno pravo zdaj že v 2. letniku mi ga bomo imeli v 3. Naj hodim kar letos?
In pa še kako je letos z tujo terminologijo?kdo ve? :|
TT je samo še kot izbirni predmet v 2. letniku in kot obvezni predmet v 3. letniku.
V 2. letniku ni dednega prava, temveč delovno.
Hvala za odgovor, vendar to že vse vem. ;)
glede dednega prava je bil pa lapsus ja, sem mislila delovno drgač. :)
Odgovori

Vrni se na