URNIKI

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Lan
Prispevkov: 67
Pridružen: 03. Dec 2008 23:34

URNIKI

Odgovor Napisal/-a Lan »

Me lahk kdo usmer do urnikov za vsa leta študija redni in izredni na našem faksu


Na pravni strani sm našu sm za 3tji letnik:

http://www.pf.uni-lj.si/dodiplomski-stu ... etnik-147/



Tko da hvala v naprej
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a eldorado »

Lan napisal/-a:Me lahk kdo usmer do urnikov za vsa leta študija redni in izredni na našem faksu


Na pravni strani sm našu sm za 3tji letnik:

http://www.pf.uni-lj.si/dodiplomski-stu ... etnik-147/



Tko da hvala v naprej
1. letnik: http://www.pf.uni-lj.si/i-stopnja/redni ... rnik-7269/
Za ostale letnike verjetno ne rabiš, glede na to, da ne veš kje so urniki sklepam, da si prvi letnik. :)
Lp, e
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Všeč so mi tvoji diplomatski odgovori eldorado :D :)
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a eldorado »

dragoxxx napisal/-a:Všeč so mi tvoji diplomatski odgovori eldorado :D :)
+1 :)
kleopatra
Prispevkov: 280
Pridružen: 19. Nov 2009 11:41

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a kleopatra »

hej!

danes so dali urnik za drugi letnik B na net...
ko sem se poglobila v ta prečudovit urnik, sem z grozo ugotovila, da je pisanih 8 (!) ur seminarjev pri kazenskem pravu. pogledala sem v učni načrt za KMP in tam piše, da bi morali imeti 4 ure seminarjev v drugem semestru - 15 tednov x 4 ure = 60 ur (glede na to da seminarjev v prvem semestru ni bilo, ampak so bila samo predavanja 4 ure). je možno, da so se zmotili?? nimam nič proti KMPju ampak to je pa mal too much :)
poleg tega sem ugotovila, da bi mogli met pri KPP 2 uri seminarjev, napisana pa je samo 1 ura...?
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Nism še podrobno pregledala, sam če pogledaš zakaj je tok ur seminarja pri KPP, vidš da je npr. v ponedeljek od 8-10 seminar kpp vzoredno so pa še vaje za prvo skupino KPP, potem od 10-12 ma vaje druga skupina in je še enkrat seminar...verjetno ista snov, za tiste ki majo v prvem terminu vaje :D
kleopatra
Prispevkov: 280
Pridružen: 19. Nov 2009 11:41

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a kleopatra »

ja, tud na to sem pomislila - da bosta kao 2 skupini, ker se seminarji prekrivajo z vajami...bog(ne)ve
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Kaj je pa s financami?. finance so napisane v torek od 16-19 ( to je 3 ure :? ), s tem da se tukej pokriva z vajami od enih, potem so pa finance še v četrtek isto od 16-19. A sta to dva termina al pride 6 ur predavanj na teden? :? Upam da sta dva termina :shock:
kleopatra
Prispevkov: 280
Pridružen: 19. Nov 2009 11:41

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a kleopatra »

po učnem načrtu imamo 6 ur na teden, to pomeni, da bodo nekateri mogli bit na dveh predavanjih hkrati ;)
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Vse se neki prekriva, res super urnik :?
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a jessy »

A se meni samo zdi ali bomo v tem semestru bruci na faksu preživeli veliko več ur?! Vsak dan vaje, in to ne le po eno uro ... ob ponedeljkih bo dopoldanska skupina na faksu kar od 8h-17h?? Razen, če so se pri UVP vajah zmotili, ker je malo čudno, da imajo vaje kar 3 skupine skupaj. :?: :?
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a carko32 »

Če jaz prav vem, bomo imeli vaje tako kot sedaj.. tako, da ne bomo strnjeno od 8h do 17h, ampak bomo v 3. skupini imeli vmes 2 uri prosto.

Se še komu zdi nepravično, da je 3ja skupina vedno zadnja in ima vedno vaje ob 6h zvečer? Nekaterim to ne ustreza, lah bi naredili neko rotacijo med 1., 2. in 3. skupino. Tako, da bi ena skupina imela ekonomijo vaje ob 2h, pa uvod v civilno ob 4h, pa evropsko ustavno ob 6h.. tko, da je za vse tri skupine enako :)
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Zakaj mamo 2 letniki finance skupej s 3 letniki? :shock: Ker na urniku od tretjih še piše da majo finance v rdeči in to je isti čas ko jih mamo mi.
Kaj niso 3 letniki s snovjo že naprej, če majo celo leto finance? :shock:
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a jessy »

carko32 napisal/-a:Če jaz prav vem, bomo imeli vaje tako kot sedaj.. tako, da ne bomo strnjeno od 8h do 17h, ampak bomo v 3. skupini imeli vmes 2 uri prosto
Verjetno so se res zmotili; pri ostalih predmetih je napisano za vsako skupino posebej. No, v vsakem primeru bomo očitno skoraj vsak dan po 8 ur na faksu, saj je UVP edini predmet z 1-urnimi vajami - tudi RIM seminar je zdaj 2-urni.
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a rea »

Kaj pomeni na urniku npr. Rimsko pravo PR? Ali pa Ekonomija PR?
Najbrž sm neumna, da nekaj taka očitnega nevem, amapak jaz se res ne morem nič spomnit :D :lol:
verony
Prispevkov: 30
Pridružen: 16. Jan 2011 16:13

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a verony »

rea napisal/-a:Kaj pomeni na urniku npr. Rimsko pravo PR? Ali pa Ekonomija PR?
Najbrž sm neumna, da nekaj taka očitnega nevem, amapak jaz se res ne morem nič spomnit :D :lol:
Ja, najbrž pomeni predavanja :D
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a rea »

U mater :lol:
Ja ampak saj to me je zmedlo, ker nekje pa ne piše nič zraven.
In predvidevam, da tisto niso vaje, ker ni skupin zraven :D
Tjaška
Prispevkov: 242
Pridružen: 14. Jan 2010 01:04

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a Tjaška »

Za drugi letnik urnik je too much... V torek bom mogla bit na faksu od 8ih do 20ih pa še na financah in na delovnem pravu bom mogla bit naenkrat...

pa a so mal blesavi s sestavo urnika?

pa tud kako bomo imeli mi skupaj s 3.letniki finance, če sm slišala, da so predavanja od financ pouhna...da se nimaš kam usest!
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Lahko se mi usedeš u naročje... :lol:
Aljosa Krdzic
Prispevkov: 27
Pridružen: 13. Jan 2010 08:10

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a Aljosa Krdzic »

Pozdrav,

sam sicer nisem imel časa pregledati vseh urnikov, zato vas prosim, da morebitne pripombe (prekrivanja in druge nejasnosti) sporočite na [email protected] in bomo poskušali zadevo uredit. Prej kot sporočite kakšno zadevo prej bomo lahko odprta vprašanja rešili - najbolje da že v prihajajočem tednu ko se predavanja še niso začela.

Hvala in lep večer,

Aljoša
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Mislim da nimamo predavanja s 3. letniki, ker se snov razlikuje- vsaj tako je govoril na predavanjih za izredne študente.
Prosim, da še kdo napiše prošnjo na študentski svet glede problematike urnika, da ne bo vedno samo ista peščica delala za vse- pa tudi več bo opozoril- hitreje se bo lahko kaj rešilo. Vzelo vam bo ravno toliko časa kot, če napišete svoje mnenje na forum.
Si vis pacem para bellum
Tjaška
Prispevkov: 242
Pridružen: 14. Jan 2010 01:04

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a Tjaška »

Sm šla mal še zračunat... :mrgreen:

Pri kazenskem pravu imamo samo 4 ure na teden...tko da mislim, da nas bodo razdelili v 2 skupini. 1.skupina (1,2,3 skupina razdeljeni pri vajah) bodo mel kazenski seminar v torek ob 8 - 10 in v petek ob 10 - 12. 2.skupina (4,5,6 skupine pri vajah) pa bodo mel kazenski seminar ob ponedeljkih od 8 - 12.

Pri financah je obljubljenih 6 ur na teden...tako da, 6 skupina pri delovnem pravu ne bo mogla imeti vaj ob torkih od 18 - 20.
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

A je takšen razpored ur in predvanj v 1. letniku v letnem semestru pravilen? Ker je nekaj napak v urniku in nisem prepričana...

EKN: 4 ure predavanj + 2 uri vaj
RIM: 3 ure predavanj + 1 ura seminarja
UP: 2 uri predavanj + 2 uri vaj
EUP: 3 ure predavanj+ 2 uri vaj
UCP: 6 ur predavanj + 2 uri vaj
UVP: 3 ure predavanj + 1 ura vaj
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Tako smo imeli tudi lani :) , sej ni tok grozno kot zgleda, meni je lanskoleto super uspelo skombinirati, čeprav sem v popoldanski skupini.
Si vis pacem para bellum
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: URNIKI

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

kje sploh piše koliko imamo 2 letniki ur predavanj, seminarjev ipd.? ko sem šla gledat na stran od faksa so sam seštevki ur...
Odgovori

Vrni se na