Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
Uporabniški avatar
Anka
Prispevkov: 157
Pridružen: 05. Okt 2008 00:57

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a Anka »

V petek ob 9h zjutraj. V šisu moraš izpolnit vpisni list in ga prinesti s sabo :)
Gisele
Prispevkov: 74
Pridružen: 20. Nov 2008 15:37

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a Gisele »

Hm, tole bo slišat mal čudn, sam men so se zmotil pr enih parih izpitih, ker jih nisem pisala, pa mi še niso poslali dopisa, da so se zmotili, samo v šis-u piše, da ne morem izpolnit vpisnega lista, ker nimam kao poravnanih obveznosti...:(
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Sporoči v referat al kaj lahko še druzga narediš*
Si vis pacem para bellum
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a nofak »

Tole smo dobili v e-postni nabiralnik redni in izredni ponavljalci 1. letnika:

Spoštovani,

vljudni vabljeni na sestanek, na temo ponovnega vpisa v prvi letnik prejšnjega univerzitetna študijskega progama Pravo, ki bo na Pravni fakulteti v Ljubljani v vijolični predavalnici v sredo, 13. januarja 2009 ob 15.45 uri.

Stališče Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo je, da ponoven vpis v redni stari univerzitetni študijski program ni mogoč, zato se boste morali prepisati, zaradi česar vam bomo na sestanku predstavili možne opcije.

S spoštovanjem,
DEKAN:
prof. dr. Rajko Pirnat, l.r.

Ali kdo voha NATEG?!

Edit: tudi na oglasni deski je: http://www.pf.uni-lj.si/oglasna-deska/d ... etos-pono/
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a deadff »

So nori?
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a nofak »

tako kaze... :evil:
_Isobel_
Prispevkov: 16
Pridružen: 02. Sep 2009 14:52

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a _Isobel_ »

In kaj zdej? Jaz sem šla rajš ponavlat prvi letnik kot pa izredno v drugega, ker sm si rekla, da itak ponavlam po starem in nardim ta dva izpita januarja, se evidenčno vpišem in delam 4 izpite za drugega (pač..pol leta zaostanka). izleda, da je bla napačna odločitev in bi blo bulš dat tist dnar!!!!to ne morš vrjet!
pa je evidenčni vpis sploh še možen? pa a mormo zdej še kake izpite po boloncu nardit?
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a nofak »

Jah upam da lahko vsaj letnik dokoncamo po starem programu in potem na bolonjca...cene pa EPF NG vabi (Maribor je predalec ;) )...
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

:? :? :? :? :( mene je kap k sm to vidla!! a so prfukjeni????

edivdenčni opis po vsej logiki ne bo mogoč..pa deeeej nooo, komi mam še čist mal za narest pa dobim 2 nova predmeta :shock: :evil: :evil:
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a deadff »

In to ugotovijo po celem prvem semestru, da ne omenjam časa ki so ga imeli pred tem. Pa tako lepe FAQje je pisal Branko :lol:
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a nofak »

ja, kakor da prej niso vedeli da bo fakulteta morala na bolonjca in da bo treba tudi ponavljalce nekam dati. Ce bi na zacetku povedali, da je treba na bolonjca...OK. Ampak tole se mi pa zdi neumnost + da so nam odsvetovali bolonjca ze v startu, ko smo se ponovno vpisovali. In kako naj imam sedaj motivacijo, da grem se malo skozi UVP za jutri?! :twisted:
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

motivacija za uvp...uvp moraš met tud u boloncu narejnga :D jz mam še PUP za narest in zdj sploh ne vem al naj se učim al ne :shock: :roll: ta fax je prizadet!
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a nofak »

good point ;) ze letim...
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

kako pa je s pavzerji?jaz namreč nisem dobila nobenega obvestila glede sestanka... :?
_Isobel_
Prispevkov: 16
Pridružen: 02. Sep 2009 14:52

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a _Isobel_ »

sam to je pa res neumnost! ko da niso mogli tega že prej javit!!!vsaj septembra, pa bi se vpisala rajš izredno v drugega!!!to je čista zejbancija! evidenčni vpis najverjetneje ne bo možn, ker bo treba civilno al kaj še nardit! pa še to maja!!in kake so zdej te opcije?!
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

ja evidenčni upis po moje tud ne bo možen, dva nova predmeta pa tako šele od maja naprej..pa bo spet en dva tri tu september in spet ne bomo mel usega narjeno :( to ni normalno :(
_Isobel_
Prispevkov: 16
Pridružen: 02. Sep 2009 14:52

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a _Isobel_ »

in spet počitnice po zlu!!!groza!!!nardiš si nek plan, zdej ti ga pa zj.... in to skor sred januarskih rokov!!!!
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

sam kukr je men znano je bilo rečen da bi nam zakonsko mogl omogočit delat po starem programu...ne vem pa kaj je zdaj to.lahko bi vsaj omejili na eno leto.da lahko samo eno leto zapravs da še delaš po starem programu...
nogavicka1
Prispevkov: 3
Pridružen: 18. Dec 2008 14:20

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a nogavicka1 »

jst mislm,da bi se moral obrnt na študentsko organizacijo in skupej pridt do rešitve,ki bi vsem ustrezala in pač tud to na sestanku povedat, da so nam osebno svetovali na referatu, naj se vpišemo po starem programu in da naj bi bla to najboljša izbira. plus tega me pa zanima kaj je z izpiti,ki smo jih nardili pa se letos ne upoštevajo, ker pač so uvedli 2 nova. IN TO SREDI ŠTUDIJSKEGA LETA SE SPOMNIJO TO UVAJAT,PA TUD SREDI IZPITNEGA OBDOBJA!!!!! jst sm za to,da bi res skupej stopili pa se zavzeli za to,kar nam pripada...če pa to ne pride v poštev pa vsaj določene bonitete v zvezi z opravljanjem izpitov(več izpitnih rokov,manj snovi na izpitu-kar se tiče pup in Evropskega ustavnega prava,...).
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a nofak »

Pomoje lahko kaksne bonitete kar odmislimo, glede na konzervativnost nase fakultete. Sem pa tudi sam za, da se obrnemo na studentsko organizacijo, ker tole je pa, vsaj za moje pojme, malenkost prevec.

lp
zabica
Prispevkov: 75
Pridružen: 04. Jan 2009 16:31

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a zabica »

vse skupi je zlo čudn in tud zlo nefer. me pa prov zanima kako bojo to rešval v naslednjih letih..npr. če boš padu v 3.letniku... to bo šele žur. vsekakor je pa treba rečt d naši pogoji za študij niso enakovredni pogojem, ki so jih mel študentje prejšnjih generacij.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

men use skupi ni nč jasn sam to vem da je treba res neki narest ker tole ne gre. ja, še bolj zabavno bo pa komu k bo padu letnik v 2,3,4? letniku... :shock: :? :?

Najbolj ugodba rešitev bi bla, da po starem dokončamo 1. letnik( s statistiko in pupom vred in brez novih predmetov) in gremo z 2. l. v bolonjca... :o
_Isobel_
Prispevkov: 16
Pridružen: 02. Sep 2009 14:52

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a _Isobel_ »

to bi bla verjetno res najbol ugodna rešitev, sam glede na to, da smo mel izbiro al ponavlanje po starem al novem, in smo se nekateri odločili po starem, bi blo lepo diplomirat po starem sistemu, ne pa se z boloncom ubadat in točke štet in ne vem, kaj vse še! pa tolk folka se je vpisalo po starem sistemu, ker nam očitno bolonc ne diši. zdej pa kar bolonc!!! kar naenkrat! sred leta nam to sporočijo!
čokolinobaby
Prispevkov: 13
Pridružen: 14. Feb 2009 17:24

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a čokolinobaby »

Js sm osebno tko zgoržena da sploh ne vem kaj nej rečem. Naš faks pa je sloh zadnji, za keterega bi pričakvala, da se lahko kej takega nardi. Ne vem, kako je možno, da so tok let imel, da se pripravijo na bolonjca pa so še vseeno nas tako lepo zafrknili, kot da smo krivi mi! Stvar je totalno nefer, in to ravno zdej, ko mamo še izpite, za katere je vprašanje, če se nam jih sploh splača it delat. Motivacijo sem itak zgubila dones s tem obvestilom, pa že tko sem komaj samo sebe prepričala v učenje. Hvala jim res za vse obljube pa naše kvazi pravice diplomirat po starem sistemu do leta 2015 v miru. dejstvo je, da bo treba glede tega nekaj ukrenit, da stopimo skupaj! Ker čeprav je tole skoraj misija nemogoče(mi proti PF in ministrstvu), lahko še upamo na kakšen premik.
Sicer pa sami vedo, da je najbrž glede tega vse speljano po pravilih in so nam omogočene vse pravice kot ostalim študentom na slovenskih faksih v zadajšnjem in kot v preteklih letih :!: Yeah right :roll: :evil:
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Za prve letnike 08/09 - ponavljati, pavzirati, izredno

Odgovor Napisal/-a nofak »

Ubistvu do konca solskega leta 15/16, ce se ne motim...
Odgovori

Vrni se na