Prepis iz LJ v MB

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
anja379
Prispevkov: 5
Pridružen: 05. Okt 2013 13:59

Prepis iz LJ v MB

Odgovor Napisal/-a anja379 »

Kako je s prepisom iz pravne v LJ na pravno v MB? Če narediš v LJ 1. letnik, se lahko normalno vpišeš v MB v 2. letnik? Kakšni so pogoji?
Bazinga
Prispevkov: 64
Pridružen: 20. Feb 2012 22:35

Re: Prepis iz LJ v MB

Odgovor Napisal/-a Bazinga »

Vsi izpiti se ti priznajo razen Sociologije prava in Ekonomije, ki je tam nimajo pa EUP se ti delno prizna pri predmetu Pravni sistem in institucije EU. Imajo pa oni oba kazenca že v 1.letniku, tako da se lahko sicer normalno vpišeš v 2.letnik vendar moraš opraviti še kazenca in PSIEU. Pa tam niso pogoj vsi opravljeni izpiti nižjega letnika, da lahko opravljaš izpite višjega letnika.
No take so moje informacije.
Lp
anja379
Prispevkov: 5
Pridružen: 05. Okt 2013 13:59

Re: Prepis iz LJ v MB

Odgovor Napisal/-a anja379 »

Potem si pač vpisan normalno v 2 letnik ampak moreš še narediti par izpitov iz 1 letnika...kot da če bi že 1 letnik delal tam in še ne bi naredil par izpitov.
Nekje sem brala da je treba nek izpit plačat. Je to res?
Bazinga
Prispevkov: 64
Pridružen: 20. Feb 2012 22:35

Re: Prepis iz LJ v MB

Odgovor Napisal/-a Bazinga »

anja379 napisal/-a:Potem si pač vpisan normalno v 2 letnik ampak moreš še narediti par izpitov iz 1 letnika...kot da če bi že 1 letnik delal tam in še ne bi naredil par izpitov.
Nekje sem brala da je treba nek izpit plačat. Je to res?
Tako je ;)
O tem pa nimam informacij.
anja379
Prispevkov: 5
Pridružen: 05. Okt 2013 13:59

Re: Prepis iz LJ v MB

Odgovor Napisal/-a anja379 »

Najlepša hvala :) nekaj me še zanima...bi načeloma bilo treba narediti vse izpite 1 letnika v lj da bi lahko šla v mb ali samo toliko(tiste ki se priznajo) da bi imela dovolj ects točk za 2 letnik? (Npr ekonomija, ki je v mb ni)
Bazinga
Prispevkov: 64
Pridružen: 20. Feb 2012 22:35

Re: Prepis iz LJ v MB

Odgovor Napisal/-a Bazinga »

anja379 napisal/-a:Najlepša hvala :) nekaj me še zanima...bi načeloma bilo treba narediti vse izpite 1 letnika v lj da bi lahko šla v mb ali samo toliko(tiste ki se priznajo) da bi imela dovolj ects točk za 2 letnik? (Npr ekonomija, ki je v mb ni)
Toliko da imaš pogoj za 2 letnik v Mb.
Odgovori

Vrni se na