Izpitni roki

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

lhko kr tle uprašam..bi lahko nekdo napisou za vse predmete 2. letnika kakšni so kej po težavnosti, kateri so lažji,težji...mogoče kaka primerjava z unimi iz prvega. pa a se da narest če greš izredni vse te predmete + še kakega iz prvega k ti ostane?? al so ti v 2. tok težki da se ne da?

hvala :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a flafi »

Da se vse narest ;) Sam morš tut mal sreče met. Jst sm nardila rim iz prvega + 7 izpitov druzga letnika, osmega grem pa zdej delat in sem 99,9999% da ga bom nardila :D Tko da bom šla čista v tretji letnik :)
Tole po težavnosti je pa čist subjektivno... Jst o tem glih ne bi govorila, ker se mi zdi, da pr men ni glih tko kt pr večini folka... Men recimo rim pa kmp nista bla niti pol tok grozna kt kšn pup al pa gsp. Tko da ne vem. Vse je relativno ;) ;)
Ampak so pa v drugem letniku 100x bolj zanimivi predmeti, zato je tut letnik 100x bolj prebavljiv kt prvi. Izpiti so mogoče mal težji (al pa tut ne?), ampak jih je lažje narest, ker so ful bolj zanimivi in tut način učenja že maš pogruntan, zato se jih 5x hitrej in z manj truda naučiš. No, usaj pr men je blo tko.
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Tecka »

No da bom se jz mal smetila v temi ki ni nic povezana z mojim vprasanjem ;)

Na katere vaje je fajn hodit (pa to mislim po asistentu/docentu/(profesorju?)), ker sm slisala da je na ene vaje bolj hodit k enmu kot pa ostalim kr eni dost boljs razlozijo snov kot pa drugi (sej vem da sm cudn napisala sam sploh ne vem kako vprasanje postavit - upam da me kdo zastopi)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a flafi »

KMP h Ambrožu!!! :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a bordyka »

KMP k Filipčič!
Uporabniški avatar
proton
Prispevkov: 433
Pridružen: 17. Nov 2008 15:19

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a proton »

Jaz sem hodil k Ambrožu in je bilo super. fino je zato, ker na začetku na kratko razloži snov in gre šele potem na primere. Eni se pač ne učimo sproti ;) Na koncu ko se dela zgodbice, pa svetujem tudi Korošca - torej 2 vaje! Obrestovalo se vam bo...
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Tecka »

A so razlicni sam pri KMPju al tudi pri drugih predmetih?
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a baby™ »

tudi pri kpp, civilu in gospodarcu so razlicni, sam tam ponavadi nimas izbire, ker se sami zmenijo kdo bo kdaj meu vaje.
sicer za trojcka ti ne morm rect tocno, kr me ni blo nikoli na vajah....
vem pa za kmp, da mors it obvezno k ambrozu, ful dobro razlaga, pa se za gledat mas kej.... :lol: :twisted:
jaz sem mali psihopat
jago9a
Prispevkov: 5
Pridružen: 29. Avg 2010 11:08

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a jago9a »

mam eno mogoče mal neumestno vprašanje...
sem v drugem letniku, vendar mi manjka še en izpit iz prvega. zanima me če lahko grem delat izpite za 2.letnik ali morem prej opravitit ta izpit za nazaj?
če mogoče kdo ve kako je s tem??
Arietida
Prispevkov: 108
Pridružen: 30. Avg 2009 15:49

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Arietida »

Najprej moraš opraviti vse izpite iz nižjega letnika, da lahko opravljaš ostale izpite..
Uporabniški avatar
Klea
Prispevkov: 110
Pridružen: 27. Avg 2009 13:29

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Klea »

Najprej moraš opravit vse za nazaj.
Growing old is mandatory, growing up is optional.
aTc
Prispevkov: 160
Pridružen: 18. Maj 2009 13:58

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a aTc »

Živjo!

Mene pa zanima kako se pavzerji prijavijo na izpit?? enako al kako drugače?
Don't hate me because i'm beautiful... Hate me because your boyfriend think so.. (:
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Enako. :)
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
Klea
Prispevkov: 110
Pridružen: 27. Avg 2009 13:29

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Klea »

Zaradi novega pravila moram popravit svojo izjavo :D

torej, če še kdo ne ve:

Izpiti za drugi letnik
Študente 2. letnika - BOLONJSKI PROGRAM, obveščamo, da lahko opravljajo izpite iz drugega letnika, tudi če še nimajo opravljenih vseh izpitov iz 1. letnika.
Growing old is mandatory, growing up is optional.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

To u bistvu ni fer do dosedanjih študentov k so mogl use za nazaj opravt najprej.
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

jebiga, marskej v lajfu ni fer :D
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a sunshine »

ah sej to itak sam zarat denarja delajo. Glede na to, da vs ma še 3/4 rim al pa ekonomijo (al pa clo oboje) še za narest, vs bi najbrž mal nardil tedva izpita plus še štir za 2. letnik, da bi šli lahko izredno. Se pa tut men zdi zlooo nefer, ker je velik študentov iz prejšnjih let najbrž tut ta faks pustil zato pustil, ker so bli v podobni situaciji, kokr jih je trenutno kr velik v 2. letniku.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Ja sej ja..če ti ne rata rima/ekonomije narest najmanj do marca...pa še to je dvomljivo ker se takoj zavleče še v maj/junij, se u bistvu niti ne moreš prpraulat za izpite 2 letnika in pol ne nardiš...

Ja pač..spet bo selekcija na napačni strani.
Uporabniški avatar
denny.crane
Prispevkov: 359
Pridružen: 11. Feb 2010 23:23

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a denny.crane »

sunshine napisal/-a:ah sej to itak sam zarat denarja delajo. Glede na to, da vs ma še 3/4 rim al pa ekonomijo (al pa clo oboje) še za narest, vs bi najbrž mal nardil tedva izpita plus še štir za 2. letnik, da bi šli lahko izredno. Se pa tut men zdi zlooo nefer, ker je velik študentov iz prejšnjih let najbrž tut ta faks pustil zato pustil, ker so bli v podobni situaciji, kokr jih je trenutno kr velik v 2. letniku.
Fleurette napisal/-a:Ja sej ja..če ti ne rata rima/ekonomije narest najmanj do marca...pa še to je dvomljivo ker se takoj zavleče še v maj/junij, se u bistvu niti ne moreš prpraulat za izpite 2 letnika in pol ne nardiš...

Ja pač..spet bo selekcija na napačni strani.
Obstaja opcija ponavljanja, če nabereš 30 ECTS in pač potem ponavljaš. Konec koncev je na voljo tudi pavziranje.

In ko smo že pri nepravici tega sistema - v prejšnjem sistemu so (ste?) vsi imeli skripte za predmete, kot so GSP, APT, da sploh ne govorim o 3. in 4. letniku. Zdaj pač tega ni in so novi predmeti, kjer sploh gradiva za učiti ni. Poleg tega pa starejši študentje niso imeli obvezne prisotnosti na vajah. Sploh ne vem, kaj se pritožujete, na vsaki strani reforme je nekaj + in nekaj - stvari. Za ta faks je pa tako ali tako značilno, da je prioriteta denar in ne študentje, tako da sploh ne vem, čemu ta debata. Knjigo v roke pa bo ;)

Prijazen pozdrav, A
What's my name?"Denny Crane!" No further questions.
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Jaz samo upam, da ne bo zdaj zaradi tega prišlo do situacije, da bodo kar veselo spuščali ljudi januarja in marca pri Rimu in EKN, potem pa pri KMP delali tako selekcijo, kot še nikoli. Zdi se mi nefer to do študentov, ki so naredili in rim in ekn, pa tud to novo pravilo je nefer do starejših generacij. Kot rečeno, vse se vrti okoli denarja, in morali bi že prej razmišljati ob uvedbi bolonje, da je nesmisel ECTS razporediti tako, da je folk dobesedno brez obeh(rim + ekn) lahko kr v 2. letnik šel. To je preprosto smešno:(
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

dragoxxx se strinjam... predlani nisi mogu pridt brez 2 predmetov v 2 letnik če si meu povprečne ocene 6,7...z dvema predmetoma so lah šli sam uni k so mel 8,9,10 v indeksu.

Naj nardijo selekcijo pr rimu pa ekn tko k smo usi mogl čez, ne pa zdej v drugem letniku :?
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

in morali bi že prej razmišljati ob uvedbi bolonje
Sploh je ne bi uvedl, bi blo še najbolš!
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Ja, vsaj referendum bi moral biti o tem. Ampak politiki so ljudstvo Slovenije zafrknili s to bolonjo, kakor so zafrknili ljudi tudi z vstopom v ječo demokracije-NATO!
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a nusa »

to če so skripte ali ne za določen predmet po mojem mnenju ni stvar pravice ampak stvar dobre volje študentov, ki so svoje zapiske pripravljeni deliti z drugimi :)
drugač pa ja, vse se vrti okoli denarja, ki ga je na koncu tolko viška da pred koncem leta ko je treba denar porabit zamenjajo stare ploščice z novimi, ki so enake kot stare in prestavijo ograjo za 10 cm :roll: brisačk za roke na wc-jih pa še vedno nimamo :D
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

pa kadilnce tut ne :D
Odgovori

Vrni se na