Izredni študij

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a bubyka »

lucky napisal/-a:
bubyka napisal/-a:Aha.. Sej okvirno vem kje, sam vhoda pa tega ne vem čist točno, se bom še pozanimala :)
Hvala za info :)

LP
Kr pozanimaj se, bivša prijalca :( :) :D

Hahaha :D Se bom kar pri tebi, bivša prjatlca, nč bat :lol:
Per aspera ad astra.
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a New York »

Za izredne je blo vedno tko da si lahko 3 izpite pustiš za izredni vpis naprej (pomoje vseeno katere). Tut na spletni strani tko piše. če se želiš pa redno naprej morš pa 52 točk zbrat.

Mi izredni mamo roke septembra in oktobra ane? torej dva jesenska, ane? sem vprašal enega rednega pa je reku da oktobrski pridejo v poštev pod določenimi pogoji al kva. to čist usak drugač pove :?

Glede sistematskega.. če negreš v ponedeljek greš lahko kter drug dan, ker js recimo res nemorm? je kak rok za zamudnike oz. se naročiš za drugič pa to? da me nebo to koštal letnika :D
lucky

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a lucky »

New York napisal/-a:
Glede sistematskega.. če negreš v ponedeljek greš lahko kter drug dan, ker js recimo res nemorm? je kak rok za zamudnike oz. se naročiš za drugič pa to? da me nebo to koštal letnika :D
Pokliči tja in se dogovori za kak drug dan. Ne delajo težav, načeloma. Lp
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a flafi »

New York napisal/-a: Mi izredni mamo roke septembra in oktobra ane? torej dva jesenska, ane? sem vprašal enega rednega pa je reku da oktobrski pridejo v poštev pod določenimi pogoji al kva. to čist usak drugač pove :?
Nč ni določenih pogojev :D Roki so tut oktobra.
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a New York »

Kdaj določijo oktobrske roke? Jih nikjer ne najdem da bi bli že napisani...
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a bubyka »

New York napisal/-a:Kdaj določijo oktobrske roke? Jih nikjer ne najdem da bi bli že napisani...
Kukr js vem, jih določijo konec septembra, če se jim sploh zdi potrebno.

LP
Per aspera ad astra.
Sonči
Prispevkov: 19
Pridružen: 06. Jan 2011 01:11

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Sonči »

New York napisal/-a:Kdaj določijo oktobrske roke? Jih nikjer ne najdem da bi bli že napisani...
Jaz sem pred kratkim šla vprašat v referat glede oktobrskega roka in mi je Branko rekel, da datumi še niso znani. Rekel pa je tudi, da bodo zadnji predmeti okoli 20.10, kdaj bodo znani točni datumi, mi pa še ni znal povedati ..upam, da ti to kaj pomaga :D
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a New York »

Pa greš lahko na oktobrskega tut če negreš na septemberskega? Al morš it sept., pa potem če ne uspe pa oktobra... ker mislm it enga delat sam oktobra, ne septembra.
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Sanja »

Mislm da to nima veze, lahko greš na oktobrskega ne glede na to če greš na septemberskega kokr se jst od lan spomnim
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

Živjo!
Imam eno vprašanje... Če se vpišem izredno v 2. letnik. Potem ne rabim čakat na maj, da začnem opravljat celoletne izpite ali izpite iz 2. semestra?
Jih lahko opravljam januarja ali marca že? :o
Če bi bla tolk pridna bi blo to fajn :D v teoriji...
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Načeloma lahko ja, razen pri kazenskem pravu in kazenskem procesnem pravu je treba prej oddat poročilo z glavne obravnave, pri delovnem pravu je pa seminarska za narest in kolokvij (ki je bil letos enkrat aprila, ampak je profesorica kljub temu dovolila pristop k izpitu že marca). Aja pa naslednje leto bo spet veljalo pravilo, da ne moreš opravljati izpitov iz 2. letnika, če nimaš narejenih vseh za 1. letnik, tko da bodi pozorna tud na to. ;)
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

Minnie napisal/-a:Načeloma lahko ja, razen pri kazenskem pravu in kazenskem procesnem pravu je treba prej oddat poročilo z glavne obravnave, pri delovnem pravu je pa seminarska za narest in kolokvij (ki je bil letos enkrat aprila, ampak je profesorica kljub temu dovolila pristop k izpitu že marca). Aja pa naslednje leto bo spet veljalo pravilo, da ne moreš opravljati izpitov iz 2. letnika, če nimaš narejenih vseh za 1. letnik, tko da bodi pozorna tud na to. ;)
Hvala lepa za prijazen odgovor :) Ja seveda, mislim na izpite za 1. letnik... Jih nism pozabila :D Sej mislim da bi morala res ekstra delat za kakšn KPP ipd. Ampak kakšne u izi polletne bi pa z veseljem delala marca, vsaj probala, pa maja pol naprej :)
kasiopea
Prispevkov: 18
Pridružen: 16. Okt 2009 18:34

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a kasiopea »

KPP, KMP in DEL greš lahko delat že jan., če boš mela že vse za 1. letnik narjen. Samo cca. 14 dni pred izpitnim rokom morš oddat poročilo/seminarsko :))
xy.studentka
Prispevkov: 16
Pridružen: 23. Nov 2010 20:46

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a xy.studentka »

Aja pa naslednje leto bo spet veljalo pravilo, da ne moreš opravljati izpitov iz 2. letnika, če nimaš narejenih vseh za 1. letnik
Je to že 100%? Predvidevam, da je, ampak moram vseeno vprašat. :) Se mi zdi, da so v zadnjih dvej letih popolnoma zgubljeni s temi pravilniki.
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a jessy »

Ja, res je tako.

Za napredovanje iz prvega v drugi letnik mora študent opraviti študijske obveznosti v obsegu najmanj 52 ECTS.
Vendar študent ne more pristopiti k opravljanju izpitov 2. letnika dokler ne opravi vseh izpitov iz 1.letnika in pridobi 60 ECTS.
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

Če sem zdaj vpisana redno in se do 14. okt. vpišem izredno... Kakšen status imam od 1.-14. okt.?
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Nimaš ga, kar pomeni, da če boš šla v tem času delat kakšen izpit, ga boš morala plačat.
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

Eh... kera bedna :evil:
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a flafi »

Lahko se pa že zdej septembra vpišeš izredno, in maš potem oktobra že status, in ti potem ni treba izpitov še posebej plačevat ;)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

flafi napisal/-a:Lahko se pa že zdej septembra vpišeš izredno, in maš potem oktobra že status, in ti potem ni treba izpitov še posebej plačevat ;)
hehe...hvala :) Bi blo ful fajn če bi že mela pogoje :/ Kak je zdj z temi točkami za predavanja? Dobiš točke, sam če še nisi opravil izpita iz tega predmeta? Al jih izredni dobijo enostavno 8? Zna kdo za zihr?
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a rea »

Ja, meni je Branko danes napisal, da dobiš VSEH 8 točk.
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Tmle »

Kakšni so pogoji, da izredni študent prvega letnika REDNO ponavlja prvi letnik?
seal

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a seal »

Tmle napisal/-a:Kakšni so pogoji, da izredni študent prvega letnika REDNO ponavlja prvi letnik?
Nemogoče.
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Tmle napisal/-a:Kakšni so pogoji, da izredni študent prvega letnika REDNO ponavlja prvi letnik?
Imaš dve opciji..
a) Lahko izredno ponavljaš, vednar daš za vsako opravljanje izpita 211eur.
b) Lahko pavziraš - vsako opravljanje je nekje okoli 40eur.

Ne moreš pa redno ponavljati, žal. Jaz sem na istem.


LP
Zadnjič spremenil bubyka, dne 03. Sep 2011 12:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Per aspera ad astra.
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Tmle »

aha, hvala :)
Odgovori

Vrni se na