Nebolonjski študij

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
zombslo88
Prispevkov: 4
Pridružen: 02. Sep 2010 20:44

Nebolonjski študij

Odgovor Napisal/-a zombslo88 »

Vpisan sem v 2. letnik , vendar sem se v zadnjem letu posvečal drugim zadevam , od 1. letnika pa mi je ostal še rim!
Vem da se v 3. letnik po starem sistemu lahko vpišem najkasneje 2011/12 , me pa zanima do kdaj lahko delam izpit 1. letnika po starem sistemu ?!

Hvala za odgovor , če slučajno kdo ve :)
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Nebolonjski študij

Odgovor Napisal/-a baby™ »

kako to misliš, do kdaj lahko delaš rim po starem sistemu?
ne vem, a si redni, izredni, pavzer, ponavljalec... ampak najbrž veš, da lahko vsak izpit delaš 6x (+6x, če ponavljaš in se ti roki štejejo znova)... in že sam praviš, da se po starem sistemu lahko vpišeš še naslednje leto, potem pa ne več... rim bo pa treba nardit, če misliš it naprej, pa ni važno po kerem sistemu...

torej... kaj točno ti ni jasno? :)
jaz sem mali psihopat
zombslo88
Prispevkov: 4
Pridružen: 02. Sep 2010 20:44

Re: Nebolonjski študij

Odgovor Napisal/-a zombslo88 »

Hm ja v 1. letniku nisem imel problemov - rima niti nisem šel delat - sm se pač izredno vpisal naprej - potem pa opustil študij. Zdej pa ne vem ali lahko še nadaljujem študij po starem ?!
Moje mnenje je da sem sposoben v 1 letu narediti rim in večino izpitov 2. letnika , je pa vprašanje ali je to mogoče ?! Ali bi moral Rim narediti že do konca septembra oziroma okt. rok ..
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Nebolonjski študij

Odgovor Napisal/-a baby™ »

a pol si trenutno izredno vpisan v 2. letnik in ga boš letos izredno ponavljal?
ne vidim razloga, zakaj ne bi mogu nadaljevat po starem sistemu, če pa še vedno "spadaš" med nebolonjce...

pač izredno ponavljaš drugi letnik, nardiš rim, potem pa se spraviš na izpite iz 2.
vsaj tko se meni zdi čist logično :)
jaz sem mali psihopat
zombslo88
Prispevkov: 4
Pridružen: 02. Sep 2010 20:44

Re: Nebolonjski študij

Odgovor Napisal/-a zombslo88 »

No ja pavziral bom in pomoje bo šlo skoz :)=

Prepis na bolonjca je pa itak kadarkol možen ...
Odgovori

Vrni se na