Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
smotka
Prispevkov: 73
Pridružen: 12. Sep 2011 19:24

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a smotka »

missLemon napisal/-a:Zanima me nekaj v zvezi z izpiti ki jih opravljaš po tem ko si že končal 1.letnik. (mislim namreč ponavljati 1ga).. Nekaj informacij v zvezi s tem sem že dobila. Kot sem prebrala lahko predčasno opraviš 4.izpite za 2.letnik, seveda če imaš že opravljene vse izpite za 1ga. Na voljo naj bi imela samo 1.rok in vsak izpit naj bi stal okrog 80 €. Je to res? Zanima me katere izpite lahko opraviš(ali semestrske? ali celoletne?) in ali moraš za pristop na njih imeti opravljeno kakšno obveznost( kolokvij, seminarsko nalogo, poročilo iz obravnave???) Če ja kako se lahko prijaviš oz. pristopiš na kolokvij ki je npr. novembra, če imaš ti še januarja obveznosti za 1.letnik? Kako je po tem ko opraviš kakšnega od teh izpitov? Se ti roki štejejo naprej ali spet od začetka? Se lahko redno vpišeš v drugi letnik in ga dokončaš ali moraš nadaljevat izredno? Že vnaprej lepa hvala za odgovor.

tude mene zanima enako,glede kolokvijev in drugih obveznosti v zvezi s tistim predmetom 2.letnika,ki ga nameravas it pisal,ce si ponavljalec..a kdo ve???
bb90
Prispevkov: 5
Pridružen: 12. Sep 2011 18:52

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a bb90 »

Mene pa zanima, če redno ponavljam letnik ali je potrebno kaj plačati izpite?
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Ne.
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
bb90
Prispevkov: 5
Pridružen: 12. Sep 2011 18:52

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a bb90 »

Ker v ceniku pf sem zasledila, da ponovni vpis v 1. letnik(vsak vpisan predmet) stane 207 eurov. potem to velja samo za izredne al kaj?
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Ja, to je mišljeno samo za izredno ponavljanje. ;)
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
bb90
Prispevkov: 5
Pridružen: 12. Sep 2011 18:52

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a bb90 »

Aha, super. Hvala :)
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a New York »

Kot pavzer se nerabiš nič it vpisat,izpisat karkoli počet v referatu ane? avtomatsko si pravzer?
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Ne, nič ne rabiš.
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
onlyme
Prispevkov: 29
Pridružen: 12. Jan 2011 19:38

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a onlyme »

hej.. zanima me, če so vam že odprli vpisni list.. meni še ne, pa mineva že 14dni, odkar sem dosegla pogoje.
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

Če si že izpolnila vse ankete (tudi za vsak predmet posebej) in že izpolnjuješ pogoje za vpis, kakršnega si izbrala v anketi o vpisu, potem pošlji mail v referat in objsani situacijo. V čimmanj besedah - dolgih mailov ponavadi ne preberejo dobro. ;)
cupcakex3
Prispevkov: 185
Pridružen: 13. Dec 2010 16:28

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a cupcakex3 »

Pred 1tednom sem se prijavila na 2 oktobrska izpita...danes sem slucajno sla na sis in sem vidla da nisem prijavljena
prijavila sem se se enkrat ampak mi je napisalo, da sem prijavljena na izpit kot pavzerka in da bom 3 dni po izpitu prejela poloznico..WTF?
Je res da nisem ne redno ne izredno se vpisana..ampak do ponedeljka ne vem ali sem izpolnila pogoje..cas za prijavo pa se izteka..kaj da naredim?
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Tmle »

Ja v oktobru nimaš statusa, če se ne boš Vpisala redno do 30.9 al pa izredno ----> http://www.pf.uni-lj.si/oglasna-deska/d ... a-o-vpisu/
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Tmle »

A mogoče kdo ve, če se jst vpišem na faks, pred oktoberskim izpitom (recimo da se grem vpisat v ponedeljek) ali mi potem če naredim kakšen izpit, odštejejo od "šolnine" ta predmet, ali se mi šteje, da sem ga šla delat kot ponavljajoči študent? (torej ga plačam kot pavzer ali kot ponavljajoči študent 235€ na predmet?)
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

jst sm se prepisala na bolonjca izredno ponavljanje in ne plačujem po izpitih ampak celotno šolnino...
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Tmle »

Ma ne, to vem, da se pač plačuje po predmetih, sam jst sm zdej na oktoberske roke prjavlena kot pavzerka (in bi bplačala pač 45€), sam pa rabem status že drug tedn in me zanima, da če se zdej upišem ne vem recimo jutr, če plačam, še zmer sam 45€ al se mi to pol že šteje kao ponavljanje in plačam 235€za predmet.
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Tmle napisal/-a:Ma ne, to vem, da se pač plačuje po predmetih, sam jst sm zdej na oktoberske roke prjavlena kot pavzerka (in bi bplačala pač 45€), sam pa rabem status že drug tedn in me zanima, da če se zdej upišem ne vem recimo jutr, če plačam, še zmer sam 45€ al se mi to pol že šteje kao ponavljanje in plačam 235€za predmet.
To je pa po mojem vprašanje za Brankota. In zdele sm vidla, da je kolega v drugi skupini napisu :

http://www.pf.uni-lj.si/oglasna-deska/d ... a-o-vpisu/ tale del mislem -->V kolikor ste se na oktobrske roke že prijavili bo najbolje, da se odjavite in se prijavite po vpisu. V nasprotnem se bo štetje izpitov nadaljevalo, izpit pa bo potrebno plačati (kot študent brez statusa-pavzer).

Mislm, a to zdej pomen da se js ne morm več vpisat kot ponavljajoča izredna ???? Js sm se prjaula kot pavzerka, in šla še celo 4.ič delat uvp in dvomm da ga bom sploh nrdila in vse.. in tok sm u šoku trenutno, da komi diham, omg!!!! :shock: :cry:
Per aspera ad astra.
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a rea »

Jz tega sploh ne štekam čist dobr. Zakaj da se ne bi mogla ypisat za izredno ponavljanje?
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a bubyka »

rea napisal/-a:Jz tega sploh ne štekam čist dobr. Zakaj da se ne bi mogla ypisat za izredno ponavljanje?
Mah.. prehitr sm zagnala paniko. Narobe razumela.
Vse okej :D
Per aspera ad astra.
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Tmle »

Kaj kdo ve, če se moramo udeležit kolokvijev, če ponavljamo letnik? Ker pr pravni zgodovini lani ni biu obvezen pristop letos pa je obvezno tudi za izredne študente. jst sm jo uprašala pa dobila takle odgovor:

Letos je drugače, ker smo izenačili pogoje za redne in izredne študente, kot to zahtevajo pravila.
Udeležba na kolokviju je pa tako samo v vašo korist. Razen prvega roka tako ne morete nič izgubiti, lahko pa veliko pridobite s tem, ko dobite povratno informacijo o tem, kako študirate.

Lep pozdrav,
Katja Škrubej
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Rajši piši v referat, iz tega zmedenega skropucala ne dobiš odgovora :roll: :)
alea.iacta.est
Prispevkov: 35
Pridružen: 26. Jan 2011 18:31

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a alea.iacta.est »

Ne, ponavljalci imajo/te priznane kolokvije, jaz osebno pa ta odgovor razumem tako, da nujno ti ni pristopiti h kolokviju, če pa pristopiš in padeš, pa ne moreš na prvi rok. Vem, da ko smo bili mi izredni, je tako veljalo.
pravniškariba
Prispevkov: 15
Pridružen: 27. Jan 2012 13:33

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a pravniškariba »

a kdo ve kdaj se je treba vpisat v 2.letnik, oz. v 1.če ponavljaš? :)
Aelia
Prispevkov: 62
Pridružen: 06. Dec 2011 14:54

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Aelia »

Hoj

Če gre za redni vpis- od 20. septembra do konec septembra, če pa za izredni pa je možen vpis še oktobra. Za ponavljanje pa ne vem, pomoje gre isto; če kot redni ponavljaš- do konc septembra, če kot izredni- oktobra.

LP
pravniškariba
Prispevkov: 15
Pridružen: 27. Jan 2012 13:33

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a pravniškariba »

hvala!:)
Aelia
Prispevkov: 62
Pridružen: 06. Dec 2011 14:54

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Aelia »

Np.

1. Mene pa zanima, če kdo ve, če recimo en predmet tekom leta sploh nisi šel nikoli pisat- se nisi nanj niti prijavil, ti vseeno štejejo esct-je za opravljene obveznosti--> (kolokvije oz. seminarske) pač ne komplicirajo v smislu "se niste zganil opravljat nič".. :D Butasto vprašanje, samo me zanima.. Štejejo ti že ane? Samo bojim se, da je kaka zaka, v smislu, da moraš vsaj enkrat it opravlat izpit :D

2. Pa recimo, če imaš opravičen izostanek od kolokvija, pa ne narediš tega predmeta z izpitom, a v tem primeru dobiš esct-je za opravljene obveznosti? Hm..

3. Aha, pa še to; a se lahko prijaviš oktobra še na ponavljanje 1. letnika? (sama mislim, da ja).

4. Pa izredni status ti velja do novembra ane? Torej lahko še mirno greš na oktobrske roke, če se še nisi prijavljal na noben program, nato pa se po oktobrskih rokih prijaviš ali izredno v 2. letnik ali pa na ponavljanje 1. letnika- izredno?


Hvaležna bi bila, če bi se kdo potrudil in odgovoril na moja zmedena vprašanja :)


LP
Odgovori

Vrni se na