Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a dori »

zdej pa res najlepša hvala, mam že polno glavo teh številk :lol:

evo tole je samo kopirano iz pogojev:

Re: pogoj za 2. letnik

OdgovorNapisal/-a rea » 08. sep 2011 14:54
Jaz sem poslala v referat mail z vprašanjem, če dobiš za predavanja VSEH osem točk, ali točke za predavanja dobiš samo pri neopravljenih predmetih.
Prejela sem tale odgovor:

Pozdravljeni,

Vpis na bolonjskem programu in prehod v 2.letnik ureja Pravilnik za prehode:
http://www.pf.uni-lj.si/media/pravilnik ... .pravo.pdf

Pogoj za vpis je doseženih 52 ects, 30 jih pridobite na račun kolokvijev (zadostuje pristop) in opravljenega seminarja iz sociologije prava, razliko pa z opravljenimi izpiti. V primeru izrednega vpisa se vam priznajo še VSI ects-i za obisk predavanj (zadnji stolpec v tabeli Pravil), vpis pa je v tem primeru mogoč še po oktobrskih rokih.



Lep pozdrav,
Branko Perhaj
Referat za dodiplomski študij
tel.: 01/42-03-226
Fat kids are harder to kidnap :D
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Ja, tako je bilo rečeno vsem, ampak danes je ena napisala, da je prišlo do spremembe - klik. Na tem faksu težko veš, kaj je res. :mrgreen:
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a dori »

ah jz na našem faksu ne bi verjela da je na sliki ovca, pa tut če bi jo narisali :lol: :lol:
Fat kids are harder to kidnap :D
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Sanja »

dori napisal/-a:ah jz na našem faksu ne bi verjela da je na sliki ovca, pa tut če bi jo narisali :lol: :lol:
lajkam ta komentar :D
lucky

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a lucky »

Sanja napisal/-a:
dori napisal/-a:ah jz na našem faksu ne bi verjela da je na sliki ovca, pa tut če bi jo narisali :lol: :lol:
lajkam ta komentar :D
Me too :)
costello
Prispevkov: 83
Pridružen: 27. Maj 2009 20:17

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a costello »

dori napisal/-a:zdej pa res najlepša hvala, mam že polno glavo teh številk :lol:

evo tole je samo kopirano iz pogojev:

Re: pogoj za 2. letnik

OdgovorNapisal/-a rea » 08. sep 2011 14:54
Jaz sem poslala v referat mail z vprašanjem, če dobiš za predavanja VSEH osem točk, ali točke za predavanja dobiš samo pri neopravljenih predmetih.
Prejela sem tale odgovor:

Pozdravljeni,

Vpis na bolonjskem programu in prehod v 2.letnik ureja Pravilnik za prehode:
http://www.pf.uni-lj.si/media/pravilnik ... .pravo.pdf

Pogoj za vpis je doseženih 52 ects, 30 jih pridobite na račun kolokvijev (zadostuje pristop) in opravljenega seminarja iz sociologije prava, razliko pa z opravljenimi izpiti. V primeru izrednega vpisa se vam priznajo še VSI ects-i za obisk predavanj (zadnji stolpec v tabeli Pravil), vpis pa je v tem primeru mogoč še po oktobrskih rokih.



Lep pozdrav,
Branko Perhaj
Referat za dodiplomski študij
tel.: 01/42-03-226
Tale mail je izpred slabega tedna, torej so morali zelo v kratkem nekaj spremeniti. Da se ne prištejejo vse točke s predavanj. Js upam, da se to spremeni in obvelja kot nam je bilo rečeno. Mislim, da nas je zelo veliko kontaktiralo referat in dobilo isto informacijo.
kendy
Prispevkov: 43
Pridružen: 16. Avg 2011 21:31

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a kendy »

tudi sam sem kontaktiral referat (branka) in dobil isti odgovor... res žalostno da lahko kar spremenijo potem ko smo si že planirali roke...
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a dori »

kolegica mi je včeraj povedla, da je enak mail dobila še predvčerajšnjim. pa sej se ne morej kar zmislt v enem dnevu :S najprej čez leto nič ne nardijo, pol pa so pa kr naenkrat delovni.
Fat kids are harder to kidnap :D
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a carrie »

enak mail torej da se pridobijo vse točke v primeru izrednega vpisa smo dobili tudi vsi, ki se vpisujemo v 3. letnik. Eden od kolegov je celo po tem sistemu že vpisan! In najbrž ni edini. Včeraj pa tale šok :x
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

carrie napisal/-a:enak mail torej da se pridobijo vse točke v primeru izrednega vpisa smo dobili tudi vsi, ki se vpisujemo v 3. letnik. Eden od kolegov je celo po tem sistemu že vpisan! In najbrž ni edini. Včeraj pa tale šok :x
No, to pa zadevo, če je res, že malo bolj zakomplicira... :o

Da bi nekaterim dovolili boljše pogoje je sigurno nesprejemljivo, še bolj nesprejemljivo pa je temu študentu že vzeti pridobljene pravice in mu naknadno zavrniti vpis... Če je to res, bo še kar pestro ;)
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Pojasnilo k pripisovanju ECTS točk za izredni vpis

V zadnjem času se je pojavilo vprašanje glede 3.člena Pravilnika za prehode, ali se študentu, ki se vpisuje izredno pripiše dodatni 1 ECTS za obisk predavanj. V študijskem letu 2011/2012 se bodo v tem primeru prištele dodatne točke pri vseh predmetih. Od š.l. 2012/2013 dalje pa le še pri tistem predmetu, pri katerem študent ni opravil izpita.
costello
Prispevkov: 83
Pridružen: 27. Maj 2009 20:17

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a costello »

USPELI, iz oglasne:

Pojasnilo k pripisovanju ECTS točk za izredni vpis

V zadnjem času se je pojavilo vprašanje glede 3.člena Pravilnika za prehode, ali se študentu, ki se vpisuje izredno pripiše dodatni 1 ECTS za obisk predavanj. V študijskem letu 2011/2012 se bodo v tem primeru prištele dodatne točke pri vseh predmetih. Od š.l. 2012/2013 dalje pa le še pri tistem predmetu, pri katerem študent ni opravil izpita.
Splash
Prispevkov: 54
Pridružen: 12. Maj 2011 23:19

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Splash »

Vprašanje, upam da ne že prevečkrat postavljeno....

Po vseh rešenih anketah, pogojih, izpolnjenemu vpisnemu listu je vse, kar mi je še storiti, da nesem ta vpisni list do Branka in that's it?

Lp, hvala
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a jessy »

A se vpisuješ prvič redno v višji letnik? Potem boš po pošti dobil vabilo na vpis. Če ga ne dobiš (pravočasno), se oglasiš v referatu z indeksom, študentsko izkaznico in vpisnim listom.
cherry_girl
Prispevkov: 15
Pridružen: 12. Dec 2010 09:46

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a cherry_girl »

živjo!

kaj pa če se vpisujem ponovno v prvi letnik, moram tudi najprej dobiti vabilo al se pač odločim kateri dan do 30. septembra se pridem vpisat?
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Najprej izpolni vse ankete, da ti referat v ŠIS-u odpre vpisni list in potem dobiš po nekaj dneh domov pošto ;)
seal

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a seal »

cherry_girl napisal/-a:živjo!

kaj pa če se vpisujem ponovno v prvi letnik, moram tudi najprej dobiti vabilo al se pač odločim kateri dan do 30. septembra se pridem vpisat?
Izpolni ankete, reši vpisni list, sprintaj in podpiši ga ter prinesi vso potrebno dokumentacijo v referat. Pošte ne boš dobila.
onlyme
Prispevkov: 29
Pridružen: 12. Jan 2011 19:38

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a onlyme »

Hej! Imam eno vprašanje glede vpisa, kako ste ostali naredili. Ste rešili anketo o nameravanem vpisu, kljub temu, da ste redni in izpolnjujete pogoje za vpis v višji letnik. V sami anketi sicer piše, da v tem primeru ni treba izpolnit, vendar se kljub temu povsod pojavlja, da je treba izpolnit(npr. na oglasni deski). Sama namreč že kar dolgo čakam na pošto in vpisni list, te ankete pa nimam izpolnjene.
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Jaz sem jo (ponesreči) vseeno izpolnila. Če ti še vseeno ne odprejo vpisnega lista (kljub izpolnjeni anketi), pa piši referatu.
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

Meni pa Milena kar ne odgovori ali lahko izredno ponavljam drugi letnik če grem na bolonjca ali ne...pa mi je nekaj časa redno odpisovala zdaj sem pa kar živčna ker ne vem kaj naj. Rada bi že razčistla ali bom imela status ali ne in vse skup. Plus tega bi šla že oktobra delat eup in civil, ki jih mi nismo imeli....
Anketo sem rešila drugače, ker sem pred izpiti imela drugačne namene pa se je izjalovilo....
Nevem kaj naj, naj kar čakam in čakam?
lucky

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a lucky »

digi-smeh napisal/-a:Meni pa Milena kar ne odgovori ali lahko izredno ponavljam drugi letnik če grem na bolonjca ali ne...pa mi je nekaj časa redno odpisovala zdaj sem pa kar živčna ker ne vem kaj naj. Rada bi že razčistla ali bom imela status ali ne in vse skup. Plus tega bi šla že oktobra delat eup in civil, ki jih mi nismo imeli....
Anketo sem rešila drugače, ker sem pred izpiti imela drugačne namene pa se je izjalovilo....
Nevem kaj naj, naj kar čakam in čakam?
Jaz bi ji na tvojem mestu poslala še en e-mail.
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Ali pa pokliči, tako boš vsaj zagotovo dobila odgovor. ;)
missLemon
Prispevkov: 73
Pridružen: 18. Mar 2011 18:05

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a missLemon »

Zanima me nekaj v zvezi z izpiti ki jih opravljaš po tem ko si že končal 1.letnik. (mislim namreč ponavljati 1ga).. Nekaj informacij v zvezi s tem sem že dobila. Kot sem prebrala lahko predčasno opraviš 4.izpite za 2.letnik, seveda če imaš že opravljene vse izpite za 1ga. Na voljo naj bi imela samo 1.rok in vsak izpit naj bi stal okrog 80 €. Je to res? Zanima me katere izpite lahko opraviš(ali semestrske? ali celoletne?) in ali moraš za pristop na njih imeti opravljeno kakšno obveznost( kolokvij, seminarsko nalogo, poročilo iz obravnave???) Če ja kako se lahko prijaviš oz. pristopiš na kolokvij ki je npr. novembra, če imaš ti še januarja obveznosti za 1.letnik? Kako je po tem ko opraviš kakšnega od teh izpitov? Se ti roki štejejo naprej ali spet od začetka? Se lahko redno vpišeš v drugi letnik in ga dokončaš ali moraš nadaljevat izredno? Že vnaprej lepa hvala za odgovor.
ŽeSpetJst
Prispevkov: 45
Pridružen: 03. Dec 2010 21:15

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a ŽeSpetJst »

Mene pa zanima v zvezi z obveznostmi v drugem letniku; če neseš še kakšn izpit naprej iz 1. v 2. letnik; potem ne moreš opravljati izpitov v drugem letniku, dokler nimaš opravljenih vseh izpitov iz prvega ane? Kako pa je z ostalimi obveznostmi, kolokviji, poročila itd., lahko normalno opravljaš ane?
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Tako je.
Odgovori

Vrni se na