Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Uporabniški avatar
Hedgehog
Prispevkov: 43
Pridružen: 27. Dec 2008 10:04

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Hedgehog »

Sama sem že zdavnaj izpolnila vse ankete... Kolegice so mi povedale, da je v sredo ob 13.00 vpis za 2. letnik (dobile so vabilo s položnico po pošti). Nihče pa ne izključuje možnosti, da bo več terminov za vpis.
Uporabniški avatar
Trinity
Prispevkov: 14
Pridružen: 13. Sep 2010 16:34

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Trinity »

Fleurette napisal/-a:enga je treba izbrat v vsakem semestru, drgač bi reklo da vpisni list ni popolnoma izpolnjen, pol bomo pa šli v referat ( v začetku oktobra? ) pa povedal da bi uveljavljal statistiko in pup, take informacije sm jz dobila, niso iz prve roke.
Ok hvala. ;)
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

Hedgehog, tud sama čakam na vpisni list v šisu, pa sem že prejšnji teden izpolnila vse ankete , tko da ne vem... :?
Uporabniški avatar
Hedgehog
Prispevkov: 43
Pridružen: 27. Dec 2008 10:04

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Hedgehog »

jah, čakat ku kreten in se živcirat:)) To je praksa na našem faxu.
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a nofak »

Trinity napisal/-a:Hej! Mam vprašanje za tiste, ki ste letos pavzirali in boste uveljavljali pup in statistiko kot izbirna predmeta v 2. letniku. Kaj potem izberemo pri vpisnem listu tam, kjer je treba odkljukat izbirne predmete? :)
Glede tega sem kar tezil referatu po mailih in mi je bilo receno tako: za statistiko izberemo v 3. semestru Statisticne metode (al karkol je pac), za PUP pa izberemo karkol iz 4. semestra in nam bodo potem na prosnjo spremenili v PUP.
Uporabniški avatar
Trinity
Prispevkov: 14
Pridružen: 13. Sep 2010 16:34

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Trinity »

Hvala. :D
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

nofak napisal/-a:
Trinity napisal/-a:Hej! Mam vprašanje za tiste, ki ste letos pavzirali in boste uveljavljali pup in statistiko kot izbirna predmeta v 2. letniku. Kaj potem izberemo pri vpisnem listu tam, kjer je treba odkljukat izbirne predmete? :)
Glede tega sem kar tezil referatu po mailih in mi je bilo receno tako: za statistiko izberemo v 3. semestru Statisticne metode (al karkol je pac), za PUP pa izberemo karkol iz 4. semestra in nam bodo potem na prosnjo spremenili v PUP.
kaj pa če v prvem semestru zberemo kej druzga kokr statistiko, bodo pol tud spremenil v statistiko :?
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Bili »

Mam par vprašanj, pred kratkim sem mail napisala v referat in dobila zelo skop odgovor, mail sem poslala tudi na ŠSPF, odgovora nisem dobila. Mail, ki sem ga poslala na ŠSPF (ne da se mi še enkrat pisat vprašanj :D ):

V študijskem letu 2010/11 nameravam ponavljati 1. letnik. 2008/09 sem se prvič vpisala v 1. letnik, 09/10 sem pavzirala. Zanima me, če je še možno ponavljati po starem sistemu ali samo po bolonjskem? Če prav razumem, lahko izpite (če ponavljam po bolonjskem) opravljam šele maja, torej januarski in marčevski rok ne prideta v poštev? V referatu so mi rekli, da so v primeru ponavljanja predavanja, vaje in kolokviji zame obvezni, čeprav sem te obveznosti izpolnila že v študijskem letu 2008/09. Je vse to res?

Torej, Branko mi je odgovoril, da morm hodt na vsa predavanja in vaje (tut na tista, k mam že narjen izpit??? :? ) in da grem lahko izpite pisat šele maja. Kje je tuki logika, jst bi rada sam čimprej te izpite nardila, ne pa da morm spet na vsa predavanja hodt ceu let in čakat do maja, da sploh lahko grem na kkšn izpit, ker pol je spet vprašljivo kuk bom nardila na 2 splomladanskih rokih...

A mi zna kdo tuki pomagat?? :oops:
andres
Prispevkov: 2
Pridružen: 04. Sep 2010 01:56

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a andres »

Živjo. Sem v isti situaciji, pa mi je Branko po mailu napisal ravno obratno, torej, da če se prepišem v bolonjski sitem imam na voljo vse roke od oktobra naprej. Tole je res čudno.
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a baby™ »

mislim, da vam bo tole res prav prišlo, ker pisanje mejlov nima smisla... :)

Sicer so na spletu objavljeni pravilniki, merila za prehode, pogosta vprašanja itd., a vseeno vabljeni v PONEDELJEK, 27.9.2010 ob 10h v vijolični predavalnici, kjer bomo odgovarjali na vaša vprašanja v zvezi z vpisom ali prepisom in podobno. Žal so vaši maili preobsežni in jih je veliko preveč, da bi v tem vpisnem času sproti odgovarjali, skrajšala pa se bo tudi vrsta pred referati, kjer se predvsem urejajo administrativne študentske zadeve. Vabljeni.
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

Neki me zanima... brez rima, ekonomije in pzg se ne moreš vpisat redno v 2. letnik? Sej, če sm prow razumela, se štejejo kolokviji od rima in ekonomije in opravljena seminarska od pzg? Narjen mam uvp, soco, up (skupaj 27 ects), civil (7ects), eup (4ects), kar je skupaj 38ects-ov. Potem pa še 10ects-ov od kolokvijev in 4ects-i od seminartske za pzg in je vse skup lih 52 ects-ov. Letos sm ponavljala in se na sred leta prepisala v bolonca, tko da mam narjen še statistiko in pup. PA sm nekje zasledila, da se nam tud to upošteva. Brankotu sm že zdavnaj pisala, če mam pogoje po mojem izračunu za reden vpis. Odgovoril mi je ''če imate 52 ects-ov, potem imate pogoj za reden vpis.'' Vpisnega lista pa nisem sploh dobila. Tako da ne vem pri čem sem- a se loh vpišem redno al izredno. Je kdo v podobni situaciji?
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

Sem lih dobila v šisu vpisni list. A kdo ve kdaj se grem lahko vpisat? Kr vabila nism dobila. Vrjetno že danes :?:
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

ewalajn napisal/-a:Neki me zanima... brez rima, ekonomije in pzg se ne moreš vpisat redno v 2. letnik? Sej, če sm prow razumela, se štejejo kolokviji od rima in ekonomije in opravljena seminarska od pzg? Narjen mam uvp, soco, up (skupaj 27 ects), civil (7ects), eup (4ects), kar je skupaj 38ects-ov. Potem pa še 10ects-ov od kolokvijev in 4ects-i od seminartske za pzg in je vse skup lih 52 ects-ov. Letos sm ponavljala in se na sred leta prepisala v bolonca, tko da mam narjen še statistiko in pup. PA sm nekje zasledila, da se nam tud to upošteva. Brankotu sm že zdavnaj pisala, če mam pogoje po mojem izračunu za reden vpis. Odgovoril mi je ''če imate 52 ects-ov, potem imate pogoj za reden vpis.'' Vpisnega lista pa nisem sploh dobila. Tako da ne vem pri čem sem- a se loh vpišem redno al izredno. Je kdo v podobni situaciji?
štejeta se ti tud pup in statistika tko d pol bi mogla met. pejt ti rajš osebno v referat pa se tam zmen, ker tkole prek meila ne boš dost opravla, ker se jim ful ne da odgovarjat.
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

Fleurette napisal/-a:
ewalajn napisal/-a:Neki me zanima... brez rima, ekonomije in pzg se ne moreš vpisat redno v 2. letnik? Sej, če sm prow razumela, se štejejo kolokviji od rima in ekonomije in opravljena seminarska od pzg? Narjen mam uvp, soco, up (skupaj 27 ects), civil (7ects), eup (4ects), kar je skupaj 38ects-ov. Potem pa še 10ects-ov od kolokvijev in 4ects-i od seminartske za pzg in je vse skup lih 52 ects-ov. Letos sm ponavljala in se na sred leta prepisala v bolonca, tko da mam narjen še statistiko in pup. PA sm nekje zasledila, da se nam tud to upošteva. Brankotu sm že zdavnaj pisala, če mam pogoje po mojem izračunu za reden vpis. Odgovoril mi je ''če imate 52 ects-ov, potem imate pogoj za reden vpis.'' Vpisnega lista pa nisem sploh dobila. Tako da ne vem pri čem sem- a se loh vpišem redno al izredno. Je kdo v podobni situaciji?
štejeta se ti tud pup in statistika tko d pol bi mogla met. pejt ti rajš osebno v referat pa se tam zmen, ker tkole prek meila ne boš dost opravla, ker se jim ful ne da odgovarjat.

:) Hvala. Sem glih dobila vpisni list v šis in je vse ok. Zdaj me sam zanima, če se grem lahko že danes vpisat. Kr vabila nism dobila danes (je bil že poštar, pa ni blo nč pošte iz faxa)...
Aljaž
Prispevkov: 21
Pridružen: 18. Nov 2009 17:32

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Aljaž »

nisi edina :) meni so ravno tako danes odprli vpisni list na ŠIS-u, o vabilu na vpis pa ni kakršnegakoli znaka... :x mogoče pa nas naslednji teden presenetijo:)
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

Aljaž napisal/-a:nisi edina :) meni so ravno tako danes odprli vpisni list na ŠIS-u, o vabilu na vpis pa ni kakršnegakoli znaka... :x mogoče pa nas naslednji teden presenetijo:)
Upam!! :) Res nas do zadnjega ''matrajo''. :evil:
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

js nimam niti vpisnega lista niti vabila!! :shock: :evil:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

carrie napisal/-a:js nimam niti vpisnega lista niti vabila!! :shock: :evil:
Svetujem ti, da takoj pokličeš v referat! Branko je rekel, da če ne dobite do 25. vabila, je treba poklicati v referat....
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

no, sicer danes smo 24.,vendar nikoli ne veš :D
Uporabniški avatar
Hedgehog
Prispevkov: 43
Pridružen: 27. Dec 2008 10:04

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Hedgehog »

Pa kaj delajo na tem faxu? Niti vpisnega lista nimam odprtega, nič po pošti. V referatu se sploh ne javljajo (niti v času uradnih ur), ne odgovarjajo na mejle. V ponedeljek se grem osebno zmenit, ker to je pa višek! Na našem faksu se posmehujejo vsem fdv-jevcem in ostalim "manjvrednim" faxom, sami so pa popolnoma nesposobni za izvedbo kakršnegakoli projekta- odličen primer je uvedba bolonjskega programa. Povsod se znajo prav lotit problema, tukaj se pa usi delajo pomembne, sposobni pa za nobeno reč...
missy*
Prispevkov: 10
Pridružen: 08. Sep 2010 13:19

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a missy* »

ewalajn napisal/-a:Neki me zanima... brez rima, ekonomije in pzg se ne moreš vpisat redno v 2. letnik? Sej, če sm prow razumela, se štejejo kolokviji od rima in ekonomije in opravljena seminarska od pzg? Narjen mam uvp, soco, up (skupaj 27 ects), civil (7ects), eup (4ects), kar je skupaj 38ects-ov. Potem pa še 10ects-ov od kolokvijev in 4ects-i od seminartske za pzg in je vse skup lih 52 ects-ov. Letos sm ponavljala in se na sred leta prepisala v bolonca, tko da mam narjen še statistiko in pup. PA sm nekje zasledila, da se nam tud to upošteva. Brankotu sm že zdavnaj pisala, če mam pogoje po mojem izračunu za reden vpis. Odgovoril mi je ''če imate 52 ects-ov, potem imate pogoj za reden vpis.'' Vpisnega lista pa nisem sploh dobila. Tako da ne vem pri čem sem- a se loh vpišem redno al izredno. Je kdo v podobni situaciji?
hm sam neki...a se lah namest civil-a pa eup-a štejeta pup in statistika (civil-a in eup-a nism delala)?a sta enako ovrednotena kot ta dva predmeta?
kar se tiče kolokvijev..a morjo bit pozitivni,da dobiš 10 ects-ov?
kr jst tud nimam ek,rima in pzgo in sm se izredno v 2.letnik vpisala...je pa res,da sm prejšnje leto pavzirala.a pol bi se tud jst lah redno vpisala v 2.letnik??? vrjetn,da ne..ok,zdej sm pa zmedena :D
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

dragoxxx napisal/-a:
carrie napisal/-a:js nimam niti vpisnega lista niti vabila!! :shock: :evil:
Svetujem ti, da takoj pokličeš v referat! Branko je rekel, da če ne dobite do 25. vabila, je treba poklicati v referat....
ja mi je branko to povedu prejšni teden. sem klicala pa se nihče ne javi! tud mail sm poslala... brez odgovora! bo treba v ponedeljek na fax :evil:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Če bo težil, mu prisoli eno klofuto(Brankotu) še v moje ime :D
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

haha :mrgreen: mislm da bo vsekakor težil ker je zaradi prezaposlenosti že neki časa tečen :D ampak se bom poskušala vzdržati nasilja..si bom v glavi predstavljala kako ga s kakšnim rekvizitam po glavi k v kakšnem tom&jerry sceni :lol:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

missy* napisal/-a:
ewalajn napisal/-a:Neki me zanima... brez rima, ekonomije in pzg se ne moreš vpisat redno v 2. letnik? Sej, če sm prow razumela, se štejejo kolokviji od rima in ekonomije in opravljena seminarska od pzg? Narjen mam uvp, soco, up (skupaj 27 ects), civil (7ects), eup (4ects), kar je skupaj 38ects-ov. Potem pa še 10ects-ov od kolokvijev in 4ects-i od seminartske za pzg in je vse skup lih 52 ects-ov. Letos sm ponavljala in se na sred leta prepisala v bolonca, tko da mam narjen še statistiko in pup. PA sm nekje zasledila, da se nam tud to upošteva. Brankotu sm že zdavnaj pisala, če mam pogoje po mojem izračunu za reden vpis. Odgovoril mi je ''če imate 52 ects-ov, potem imate pogoj za reden vpis.'' Vpisnega lista pa nisem sploh dobila. Tako da ne vem pri čem sem- a se loh vpišem redno al izredno. Je kdo v podobni situaciji?
hm sam neki...a se lah namest civil-a pa eup-a štejeta pup in statistika (civil-a in eup-a nism delala)?a sta enako ovrednotena kot ta dva predmeta?
kar se tiče kolokvijev..a morjo bit pozitivni,da dobiš 10 ects-ov?
kr jst tud nimam ek,rima in pzgo in sm se izredno v 2.letnik vpisala...je pa res,da sm prejšnje leto pavzirala.a pol bi se tud jst lah redno vpisala v 2.letnik??? vrjetn,da ne..ok,zdej sm pa zmedena :D

Če mam prow mislm, da je tvoja situacija taka... kot pavzer bi morala za reden vpis v 2. letnik zbrat 48 pik iz seštevka ocen ali več. Seveda se v teh 48 pik štejeta tudi pup in statistika. Če si zbrala 48 točk, potem šele v 2. letniku naknadno dobiš eup in uvcp. Če pa nimaš 48 pik, potem pa ti preostane to, da se vpišeš izredno.
Če kdo kej drugač ve, pa naj me prosm popraw. :)
Odgovori

Vrni se na