Pavziranje

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a flafi »

Men se zdi, da je bil že lani ta problem (vsaj kokr se spomnem), ker nobeden ni vedel kako in kaj + prfoksi in Branko so drugač govoril. Cela zmeda uglavnem. Na koncu pa mislim, da so pavzerji in ponavljalci lahko šli na vse roke brez kolokvijev, razen na majskega, za katerega je bil pogoj isti kot za redne - 12 pik. Torej, lahko greste normalno, brez kolokvijev, na januarski, marčevski, junijski in septemberski rok, za majski rok pa rabte 12 pik na kolokvijih :)
Ne vem pa kako je pri izrednih...
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
An@
Prispevkov: 77
Pridružen: 05. Okt 2008 14:38
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... ef=profile
Kraj: Lj

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a An@ »

EKO - obvezen kolokvij, pozitivna ocena ni pogoj za izpit, če ga pa full dobro pišeš se ti pa nekaj točk prišteje k izpitu, pišejo redni in izredni
RIM- 2 kolokvija, skupaj morš met 12 točk, da greš loh na majski rok, pišejo ga redni in izredni
ZGODOVINA- pišejo ga samo redni!! more biti pozitiven za majski rok
PRAVOZNANSTVO- pišejo ga redni in izredni, 5.5 točk morš dobit da greš loh na majski rok
USTAVA- pozitiven kolokvij ti pomaga sam pri tem, če si slučajno na izpitu med 5 in 6 greš loh na ustne, ni pravila kaj te vpraša na ustnih
SOCA- ponavadi ni kolokvija
STATISTIKA- ni kolokvija
PRIMERJALC- pogoj za izpit je narejen izpit iz ustavnega prava, velja za redne in izredne

Tole imam jaz shranjeno v racunalniku... Je blo enkrat receno na psilonu...
Lp,
Aleksandra
Uporabniški avatar
vrana
Prispevkov: 83
Pridružen: 06. Okt 2008 09:02

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a vrana »

A potem je najboljše, da gremo kar vse kolokvije še enkrat pisat? :D
Uporabniški avatar
An@
Prispevkov: 77
Pridružen: 05. Okt 2008 14:38
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... ef=profile
Kraj: Lj

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a An@ »

Jaz ne bom sla na noben kolokvij.. :roll: :ugeek:
Lp,
Aleksandra
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a *bini* »

ja, za januarja in marca ne rabš nobenih pogojev, ampak nikol ne veš če boš slučajno rabila majski rok, zato priporočam da greš useeen kolokvij pisat, ker zgubit pa itak nimaš kj :)
Lady_D
Prispevkov: 2
Pridružen: 25. Nov 2008 17:55

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Lady_D »

Ja na oglasni deski piše pa da se morejo tega udeležit vpisani študentje .. tko da .. wtf?? .. mi pavzerji že nismo vpisani nikamor ..
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a *bini* »

ja, tle kot prvi rok, sm mela u mislih prvi redni rok.
Na use ostale roke ( januar, marec, junij, september ) loh prstopš k izpitu brez kolokvija.
Sam moje mnenje je, da če rima še nimaš, pejt kolokvij pisat, zgubit nimaš kj, nikol pa ne veš al boš rabila majski rok al ne.
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a *bini* »

hm, lih napišm odgovor na uprašanje glede kolokvijev, ampak je zdej to uprašanje kr čudežno zginlo :D
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a *bini* »

bed :S kero zmedo sm nardila :D ne upoštevat mojih dveh prejšnih postov , kr sm ponesreč odgovorila ( s tem da sm itak že enkat prej haha ) na eno uprašanje k sm mislna da je blo zdej zastavljeno, kr mi avtomatično k odprem kksno temo vedno vrze na prvo stran ( toj full moteče drgač :S da ne da na zadnjo stran teme )
no ja uglavn, se opravičujm za zmedo :) se vid da sm nenaspana od prejšne noči k je blo brucvanje =P
Lan
Prispevkov: 67
Pridružen: 03. Dec 2008 23:34

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Lan »

Umm za roke mi je jasn zdle...


Ni mi pa niti slučajn jasn če gremo lahko na kolokvij in če na kerga gremo...ala redni izredni etc...
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a bordyka »

pomojm d grete lahka na use....k pr kolokviji tko pomojm ne preverjajo....
Uporabniški avatar
*gorica_girl*
Prispevkov: 23
Pridružen: 07. Okt 2008 00:43

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a *gorica_girl* »

no zdaj pa naj bo eden tako zelo prijazen in naj napise nam pavzerjem kdaj so ti kolokviji...za PEK,RIM,UP in UVP. aja pa kaj če greš letos pisat se enkrat te kolokvije kaj potem ti se enkrat napisejo v index kolko si pisu kolokvije ( čeprav že imaš v indexu vpisane kolokvije od lani)?


hvala za odgovore :D
Ignorantia iuris nocet. :geek: ;)
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a bordyka »

pa sj bo na oglasni deski visel kdaj so kolokviji...
Lan
Prispevkov: 67
Pridružen: 03. Dec 2008 23:34

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Lan »

Kolokvij za redne je 17 december za Rim

Na ta kolokvij bi rd šu mene sm zanima če sploh lahk grem na ta kolokvij - sej veste na kolokvijih rabš indexe in podobno

24. decembra je kolokvij za zgodlo REDNE

tut na tega bom šu če ni pena it seveda...
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a flafi »

Jst mislm, da lahko greš. Ne vem zakaj ne bi smel. Indeks pa itak maš, sam pač ni poštamplan od letos. Važn da se identificiraš :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Lan
Prispevkov: 67
Pridružen: 03. Dec 2008 23:34

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Lan »

Pravzaprav tukile odgovor za vse tiste k vas zanima:


Na vse kolokvije pač lahk greš z izjemo USTAVNEGA!!!



Upam da vm je blo v pomoč ;)
Uporabniški avatar
*gorica_girl*
Prispevkov: 23
Pridružen: 07. Okt 2008 00:43

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a *gorica_girl* »

zakaj pa ne moreš it na ustavo kolokvij kot pavzer??? :o
Ignorantia iuris nocet. :geek: ;)
Uporabniški avatar
*gorica_girl*
Prispevkov: 23
Pridružen: 07. Okt 2008 00:43

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a *gorica_girl* »

kej noben ne ve zakaj kot pavzer ne mores na ustavo kolokvij?? :?
Ignorantia iuris nocet. :geek: ;)
Uporabniški avatar
sasho
Prispevkov: 97
Pridružen: 05. Okt 2008 15:22
Kraj: blue zone

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a sasho »

pošlji asistentu mail, pa ga vprašaj..
Uporabniški avatar
*gorica_girl*
Prispevkov: 23
Pridružen: 07. Okt 2008 00:43

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a *gorica_girl* »

bom...hvala ;)
Ignorantia iuris nocet. :geek: ;)
Uporabniški avatar
*gorica_girl*
Prispevkov: 23
Pridružen: 07. Okt 2008 00:43

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a *gorica_girl* »

evo odgovor asistenta Zagorca:

pozdravljeni,

Ni res. Pavzerji lahko izjemoma opravljajo kolokvij, ampak le pod naslednjima pogojema:
- če so do sedaj vsaj 3x neuspešno opravljali izpit,
- nekdanji redni študenti opravljajo kolokvij februarja, nekdanji izredni študenti pa novembra.

VB in SNV tudi vam.

dr. Sasa Zagorc
Lan
Prispevkov: 67
Pridružen: 03. Dec 2008 23:34

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Lan »

se prav morm it hitr na izpit pod izredni rok da fuknm da grem lahk februarja na kolokvij hehe, tale je pa smesna :lol:
Hedonist
Prispevkov: 18
Pridružen: 09. Jan 2009 16:22

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Hedonist »

Me zanima če kdo slučajno ve kaj se zgodi oz kakšne možnosti imaš v primeru da si letos prvič v 1. letniku in ne izpolniš pogoja za vpis v 2. (48 točk ??je res tolko? prašam ker nisem prepričan)?
To me zanima ker eni profesorji govorijo da imamo srečo ker smo zadnja generacija v tem sistemu in nam za vratom dihajo bolonjci, Kavčič je pa že parkrat pri razlagi dal kot primer ravno naš primer in omenja da imamo pravico končati šolanje(6 let max, tj do l .2015.) po sistemu v katerega smo se vpisali in ne bolonjskem.(razen če bi samovoljno hoteli prepis v bolnjski sistem)
Bi bil zelo hvaležen če bi kdo znal odgovoriti :|
We don`t need no education !
bu:)
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Jan 2009 22:47

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a bu:) »

ve mogoče kdo, kak je zdaj s tem majskim rokom (torej s prvim rednim rokom) za rimsko pravo za pavzerje? majo kake pogoje al ne?
morjo met tistih 12 točk s kolokvijev? ker pavzerji naj nebi meli omejitev.
upam da se bo javil kdo s prevejenimi informacijami!

hvala :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a flafi »

Hedonist napisal/-a:Me zanima če kdo slučajno ve kaj se zgodi oz kakšne možnosti imaš v primeru da si letos prvič v 1. letniku in ne izpolniš pogoja za vpis v 2. (48 točk ??je res tolko? prašam ker nisem prepričan)?
To me zanima ker eni profesorji govorijo da imamo srečo ker smo zadnja generacija v tem sistemu in nam za vratom dihajo bolonjci, Kavčič je pa že parkrat pri razlagi dal kot primer ravno naš primer in omenja da imamo pravico končati šolanje(6 let max, tj do l .2015.) po sistemu v katerega smo se vpisali in ne bolonjskem.(razen če bi samovoljno hoteli prepis v bolnjski sistem)
Bi bil zelo hvaležen če bi kdo znal odgovoriti :|
Ja, pogoj je res 48 točk.

Verjetno govorijo, da imate srečo zato, ker niste v bolonjca padli, kar je bolš:
- oni bojo mel po treh letih in diplomi eno stopnjo izobrazbe manj kot mi po 4. letih in diplomi
- mi lahko gremo po diplomi delat pravosodnega, bolonjci bojo moral še dodatni dve leti narest, da bojo mag. (kar bo enakovredno naši navadni diplomi), preden bojo lahko šli na pravosodnega
- vsebina predmetov bo baje precej oklestena
- pa verjetno še miljon drugih stvari, k jst (še) ne vem oz. se jih ne spomnem :)

To, kar pa Kaučič govori, je pa to, da lahko nekdo, k je zdej v prvem letniku do leta 2015 vztrajno pada, pa še vseeno ne bo v bolonjski sistem padu, če tega ne bo hotu. Torej, maš čas, da diplomiraš po starem programu do leta 2015, ker pol avtomatično padeš v bolonjca. Torej, v tvojem primeru, lahko ene 2x al pa 3x padeš, pa boš še vedno po starem programu naredu :P
bu:) napisal/-a:ve mogoče kdo, kak je zdaj s tem majskim rokom (torej s prvim rednim rokom) za rimsko pravo za pavzerje? majo kake pogoje al ne?
morjo met tistih 12 točk s kolokvijev? ker pavzerji naj nebi meli omejitev.
upam da se bo javil kdo s prevejenimi informacijami!
Lani so, kokr jst vem, tut pavzerji rabl 12 točk za majski rok. In so bli celi problemi, ker naj bi na začetku rekl (ne vem, a v referatu al prfoksi al kdo), da naj ne bi rabl teh 12 točk. Na konc, k so bli kolokviji že mim, so pa rekl, da jih rabjo. Tko da pomojem jih bo tut letos treba met.
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Odgovori

Vrni se na