Pavziranje

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

tjaska
Prispevkov: 105
Pridružen: 06. Jan 2009 21:28

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a tjaska »

Ponoven vpis/ prepis v bolonjo je mogoč samo še do četrtka, 21.10.2010. Ker ni časa za pošiljanje vabil prosim, da se oglasite v referatu v času uradnih ur. S seboj imejte izkaznico, indeks in VL, če je v ŠISU že pripravljen. Sicer ga pripravim v referatu.

kaj to pomeni, da se lahko vpišemo še redno, če hočmo ponavljat, al samo izredno?
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Minnie »

To je mišljeno samo izredno.
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a New York »

Sem izreden študent, pa bom po vsej verjetnosti pavziral ali ponavljal, še nevem.. Pavziranje je ubistvu za začetek zastonj, plača se le 40e potem ko greš opravljat izpit, ane? Če pa ponavljam je pa en predmet 211e, ane, plačat se mora pa valda na začetku leta?

Kaj pa če zberem pogoje za ponavljanje, pa bi vseeno raje pavziral, a se da zmenit, ker bolš bi mi blo dat 40e ko bi šle na izpit kot zdej naenkrat fuul denarja za nevem 4,5 predmete po 211e...
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Sanja »

Lahko vseeno pavziraš tudi če imaš pogoje za ponavljanje. To je povsem tvoja izbira.
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

ja po moji logiki ne plačaš vnaprej ampak ko greš izpit opravljat dobiš položnico za 211 evrov. a ni tako?
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a New York »

zakaj se potem raje ne odločajo za pavziranje, se cenovno pol splača? raje dat 40 kot 211 :)
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a deadff »

Če pavziraš nimaš statusa.
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Sanja »

Če pa nimaš statusa je pa to kar velik minus...ne morš delat prek študenta, ne morš jest na bone, sam si plačuješ zavarovanje(25€ na mesec), itd...morš kar premislt kaj se ti splača
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Al si pa zrihtaš status na kšni srednji šoli (izobraževanje odraslih, poklicni tečaji itd.) in maš vse te ugodnosti, razen na bone ne moreš jest. Vpis na tako šolo sicer stane, najcenejš je mislm da okol 70€.
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a New York »

edin to glede dela ja.. ampak to me ne skrbi ker tko in tko ne delam...
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

če ponavljaš se ti tut roki brišejo in se potem bolj splača če na konc preračunaš...ker če si bil že 1x v letniku si vrjetno ze kdaj sel pisat in glede na to se bolj splača...pa nimaš problemov s statusom, zavarovanjem, boni itd,,,, :D
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

Res je, 3 roki so mimo kot bi mignil...
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a New York »

Aha, torej imam kot ponavljalec vse roke na voljo (5), kot pavzer pa koliko? Pa vsakič ko grem pisat plačam 40e, kajne? Kako je pa z kolokviji,seminarskimi ? Semin.mi ostanejo od lani, kolokvije pa lahko grem pisat?
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Pri pavziranju se ti roki ne začnejo štet od začetka, jih maš na voljo toliko, kolikor jih še nisi izkoristil. 1.-3. opravljanje izpita se plača neki čez 40€, vsako naslednje pa okol 125€. Seminarske ti ostanejo, kolokvije greš pa lahko ponovno pisat, če želiš (edino pri ustavi nekaj komplicirajo se mi zdi, sam ne vem točno kako je s tem, tko da se še pozanimaj).
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a New York »

New York napisal/-a:To pomeni da če sem šel 2x pisat zgodovino mam drugo leto kot pavzer le še 1 rok na voljo za 40€, ali 3 roke (sem izreden in sem jih mel kao 5 na voljo letos, skoristu sm pa 2 ) pa potem za 125€ naprej.?
Uporabniški avatar
Klea
Prispevkov: 110
Pridružen: 27. Avg 2009 13:29

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Klea »

Samo še en rok (3.) za 40, ostale za 125.
Growing old is mandatory, growing up is optional.
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Če si letos že 2x pisal zgodovino, boš kot pavzer za 3. opravljanje plačal 40€, za naprej pa po 125€. In na voljo imaš 6 rokov (ne 5, s tem da moraš za 6. opravljanje izpita neko prošnjo napisat, ki jo pa kakor jst vem, vedno odobrijo).

P.S.: Naslednjič za popravljanje svojega prispevka uporabi gumbek "Uredi". ;)
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a New York »

Razumem, najlepša hvala ! :)
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Tmle »

digi-smeh napisal/-a:ja po moji logiki ne plačaš vnaprej ampak ko greš izpit opravljat dobiš položnico za 211 evrov. a ni tako?
Če ponavljaš izredno, plačaš v naprej, ker se ti zneski štejejo kot ŠOLNINA!!!!

Odgovor preljubega Brankota:

235€ x število manjkajočih izpitov=šolnina pri ponavljanju;

Plača se po vpisu, ko vam pošljemo položnico (v oktobru) in zajema prve tri pristope.

Lep pozdrav,
Branko Perhaj


Sam zdej ne vem na Uni-lj piše, da plačamo 211,50€ a on, da je 235€ -.-` jst bom zgleda doktorirala iz tega ugotavljanja kaj je res pa kaj ne :|
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

hmmm caki se prav da ne plačuješ po predmetih? ampak ti kr vse nabijejo skupi?ker to mi je malo nelogično kaj če ne misliš vseh opravljat sploh? :o
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Tmle »

Ja plačevanje po predmetih nej bi blo to, da pač plačaš za vsak predmet posebej 211€ (po Brakotovo 235€) ne pa za vsak izpit... drugač pa na tem faksu je use nelogično :D
LeeLoo
Prispevkov: 24
Pridružen: 16. Dec 2010 10:35

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a LeeLoo »

kaj pa morš narest da pavziraš? :)

men so na svetovalnici rekli danič, da se ne izpišem in niti ne vpišem naprej in to pomeni da pavziraš.
makalonca
Prispevkov: 335
Pridružen: 21. Jan 2009 18:35

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a makalonca »

LeeLoo napisal/-a:men so na svetovalnici rekli danič, da se ne izpišem in niti ne vpišem naprej in to pomeni da pavziraš.
Prav so ti rekli :)
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a New York »

Še nekaj... ko pavziraš in se hočeš prijaviti na izpit, kako poteka prijava, kdaj ga plačaš (40€), a dobiš položnico, oz. kam se greš prijavit da ti dajo položnico? to me zanima... sicer je še daleč, a vseeno.
kolokvijev se pa lahko zastonj udeležuješ ane?
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Pavziranje

Odgovor Napisal/-a Tmle »

Prijaviš se prek Šisa, položnico pa ti pošlejo po izpitu v treh dneh...
Odgovori

Vrni se na