Status

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Zaklenjeno
alisha
Prispevkov: 40
Pridružen: 13. Jul 2009 22:11

Status

Odgovor Napisal/-a alisha »

Če mogoče še kdo nima statusa jz sem se včeri vpisala na šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije- izobraževanje odraslih. Ta šola je na Celjski 16, Ljubljana (Bežigrad, za stadionom-avtobus št. 19 vam ustavi pred to šolo)
Plačala sem 180 eurov
Njihova telefonska številka je 080 13 75
zajc88
Prispevkov: 11
Pridružen: 25. Avg 2009 12:52

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a zajc88 »

A maš kkšne obveznosti pol na tej šoli? Kako pa je pol z zdravstvenim zavarovanjem, a se morš pol tudi sam zavarovat al je ok? Pa a se pol drug let normaln vpišeš lahko v nasledni letnik (ti status dijaka ugasne)
alisha
Prispevkov: 40
Pridružen: 13. Jul 2009 22:11

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a alisha »

zajc88 napisal/-a:A maš kkšne obveznosti pol na tej šoli? Kako pa je pol z zdravstvenim zavarovanjem, a se morš pol tudi sam zavarovat al je ok? Pa a se pol drug let normaln vpišeš lahko v nasledni letnik (ti status dijaka ugasne)
nimaš nikakršnih obveznosti na tej šoli, jz sem njih poklicala in jim takoj povedala povedala, da rabm vpis samo zarad statusa.
Vpisal so me na kr en program in so mi dal tud potrdila o vpisu
Glede zdra. zavarovanja je pa tako, da zdej k sem se vpisala na to šolo, imam zavarovanje- prnest moraš potrdilo, da se še vedno šolaš in je kul(ne vem kako je pr teb, ampak jz sem zavarovana prek mame, ker dokler se šolaš maš ti zavarovanje prek staršev in sem njej dala potrdilo o šolanju in bo ona to v svoji službi oddala in bo vse urejeno)
Na pravu ostaneš še vedno vpisan in ko izpolniš pogoje za vpis v višji letnik se pač povsem normalno vpišeš naprej(so točno določeni roki, kdaj je potem ta vpis)
Mislim, da se iz te šole, kamor se vpišeš sam zarad statusa, potem sploh ni potrebno izpisat, vsaj jz sem tako razumela
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a Bili »

Oo, hvala za to informacijo =) tut jst rabm status =) se pol lahko s tem tut evidenčno vpišeš v 2. letnik? Je pa to status dijaka an, boni odpadejo? Damn, kuhat bom mogla :mrgreen:
alisha
Prispevkov: 40
Pridružen: 13. Jul 2009 22:11

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a alisha »

Bili napisal/-a:Oo, hvala za to informacijo =) tut jst rabm status =) se pol lahko s tem tut evidenčno vpišeš v 2. letnik? Je pa to status dijaka an, boni odpadejo? Damn, kuhat bom mogla :mrgreen:
ja pomoje se lahka vpišeš evidenčno.vsaj upam no
ja bo treba kr začet kuhat al pa če koga poznaš k ne rabi bonov pa jih gre on kupt pa jih pol teb da
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a flafi »

alisha napisal/-a: ja bo treba kr začet kuhat al pa če koga poznaš k ne rabi bonov pa jih gre on kupt pa jih pol teb da
Sam itak jih pol ne morš uporabt, ker nimaš nalepke na študentski izkaznici ;)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Kako pa je z indeksom? Saj ni vsako leto nov, ali pač? :P
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a densy »

na črnem trgu se ponavadi prodajajo nalepke :D
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Zmaj, res da dobijo od izrednih tolk dnarja, da bi lahko usako leto printali usem nove indekse, ampak NE, recesija je, zato se mors do konca studija zadovoljit z enim in istim... ce pa mas kako silno zeljo po novem, lahko tega izgubis al pa meni das. :mrgreen:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

A ga boš obdržala in shranila na prav posebno mesto? :oops:
Namreč enkrat bo moj indeks imel neprecenljivo vrednost :D
Si vis pacem para bellum
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a Bili »

Čak čak čak, a sm slišala da se dajo nalepke na črno kupt? Več informacij? 8-) a lahko u restavraciji tut indeks pokažeš + a ful striktno pregledujejo študijsko leto?
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Zato sem omenil indeks. Kadar sem dosedaj jedel, pa je začetek leta, niso pregledovali v indeksih nič, samo odpret ga je bilo potrebno (zaradi slike)...
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: STATUS

Odgovor Napisal/-a densy »

lih prejle sem videla da ena prodaja na diva.si forumu nalepko.. za 50€.
tako da sploh ne vem če se splača .. no vsaj meni se nebi, ker ne jem tako velikokrat v lj..
Zaklenjeno

Vrni se na