Vpis v 2.letnik

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Žnido
Prispevkov: 60
Pridružen: 05. Feb 2009 19:02

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Žnido »

Super! Hvala ;)
...maj je tu, maj je tu, maj je tu...
BlazC
Prispevkov: 7
Pridružen: 28. Sep 2009 09:16

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a BlazC »

Pozdrav!

Bi mi umel kdo povedati, kdaj je jutri vpis? Mislim, da ob enih, ampak roke pa ne bi dajal v ogenj za ta podatek :)
Arietida
Prispevkov: 108
Pridružen: 30. Avg 2009 15:49

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Arietida »

Vpis je jutri, ob 13.00 v vijolični.
Shady
Prispevkov: 162
Pridružen: 25. Sep 2009 15:54

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Shady »

A ta ura jutr za wpis wela tud v primeru, če si šele s PUP-om v petek dobu pogoje za reden wpis? Ker niti slučajno še nimam ne vpisnga lista, ne pošte na dom. Hvala :D
martina
Prispevkov: 16
Pridružen: 23. Jun 2009 16:17

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a martina »

Shady napisal/-a:A ta ura jutr za wpis wela tud v primeru, če si šele s PUP-om v petek dobu pogoje za reden wpis? Ker niti slučajno še nimam ne vpisnga lista, ne pošte na dom. Hvala :D
Jaz sem na istem kot ti :? . A ma kdo mogoče domačo številko od Brankota, da bi ga malo povprašali? :D
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a baby™ »

:shock: tole je ze rahlo sumljivo, da se vedno niste dobili vabila... jutri je pa ze 29.9., dan kasneje se vam pa ze status iztece...
pomoje bi blo najbolse, da se kr u referatu oglasite, pa poveste za kaj gre, da vas slucajno ne bi kej zafrknli, da se do konc septembra ne morete sploh upisat... ce pa ne morte u Lj al pa se vam ne splaca, pa usaj poklicte u referat in upajte da se bo kdo oglasu :D
moja frendica tudi ni dobila vabila za upis, pa je mela dovol pik za redno napredovanje, pa je sla u referat in so ji rekli, da je tam oznaceno, da so ji kao poslali vabilo.... ona ga pa sploh ni dobila. tko da se je ubistvu vpisala sele ko je prsla u referat.

pejte raje na faks malo povprasat kaj se dogaja, kr oktober bo hiiiitro tu :) ne vem kako majo potem zrihtana pravila, ce se recimo en najde oktobra, ki je meu ze septembra pogoje, pa se ni vpisal... a mu sploh dovolijo redni vpis?... nimam pojma, tko da najbols to resit cimprej (v roku 2 dneh... ;))
jaz sem mali psihopat
Selene
Prispevkov: 17
Pridružen: 30. Nov 2008 10:51

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Selene »

Jaz sem tudi šele s pupom izpolnila pogoje za redni vpis, s tem, da mi še vedno niso odprli vpisnega lista v šisu in posledično še vedno nisem dobila pošte domov, jutri smo pa že 29.! Tako da grem jutri direkt v referat, da vidim, kaj se obirajo ... :S

Me pa zanima, od kje informacija, da je jutri vpis ob 13ih v vijolični ... in vpis za koga?
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Ah, brez skrbi ... Če imate pogoje izpolnjene, ste vi svoje obveznosti opravili. Če pa v referatu svojih še niso, je pa to njihova krivda in so to do roka tud dolžni storiti. Tako da vpisali vas bodo že, samo mal jih je treba opomnit na datum!
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a baby™ »

a ne vem Dexter :D js se ne bi tolko zanašala na to, da referat ni opravu svoje naloge... še posebej, če majo obkljukano, da so poslali vabilo... pol jim pa ti dokaži kej, ko bo že prepozno :D raje rešiš situacijo, dokler je še cajt.... :P
jaz sem mali psihopat
BlazC
Prispevkov: 7
Pridružen: 28. Sep 2009 09:16

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a BlazC »

Hvala za odgovor!
Jutri je vpis najverjetneje za vse, ki nismo vpisani :D Jaz npr. nisem imel odprte možnosti za izpolnitev vpisnega lista, nakar sem prejšnji teden pisal mail v referat. Odziva nisem dobil (dasiravno v referatu trdi, da je odgovoril na vse sredine maile - najverjetneje kak internetni hrošč :D) in sem zato klical včeraj zjutraj. Ko sva ugotovila, da imam vse pogoje, mi je odprl vpisni list in rekel, naj pridem danes ob enih na vpis. Problem je bil, ker na internetu niso imeli zabeleženega mojega uspešnega opravljanja pravne zgodovine. Ampak če imaš vpisano v indeks, v vijolični bojda ni problema.
martina
Prispevkov: 16
Pridružen: 23. Jun 2009 16:17

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a martina »

a je dost, ce mas v elektronskem indeksu vpisane ocene, ali morajo biti tudi podpisi v drugem?
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Tecka »

Pravzaprav je tko - ce majo oni oznaceno da so odposlali je zanje zadeva zakljucena - je odposlano - ce se pa ti ne zglasis na tisti dan in uro z vsemi potrebnimi dokumenti je pa to tvoja stvar in na ta nacin smatrajo da se en zelis vpisat - vsaj tko je pri meni pisalo. Jaz sem ga dobila cist po sreci . poslali so v beli ovojnici brez znamke, brez stemplja da kje placano, brez znaka univerze - nic tk da sm lahko zadovoljna da je sploh prislo.
hill33
Prispevkov: 58
Pridružen: 05. Dec 2008 13:55

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a hill33 »

hej hej, gre kdo jutri na vpis? mene so danes klicali naj pridem vendar sem pozabil ob kolkih so mi rekli:). ne vem al ob 11.00 ali pa ob 13.00. ve kdo mogoče? hvala
Uporabniški avatar
ninch12
Prispevkov: 47
Pridružen: 16. Nov 2008 23:41

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a ninch12 »

ob 13h
You never know how strong you are, until being strong is the only choice you have. 
slovenija
Prispevkov: 13
Pridružen: 15. Sep 2009 08:43

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a slovenija »

A kdo sigurno ve ali se predavanja že jutri začnemo al štartamo s ponedeljkom?
Hvala.
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a bajna »

pomoje se že jutr začne, če nč posebi ne piše na oglasni, pol je že jutr
Random
Prispevkov: 144
Pridružen: 17. Maj 2009 12:09

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Random »

Ja kda bo pa kej pisal? A vm na vpisu niso nč povedal? Kr neki ... :)
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Tecka »

Nop na vpisu niso nic rekl ce ne bo nc pisal...
Jz bom sla ob 8h in ce ne bo, bom 2 uri preklinjala zakaj sm se mogla 2h prej zbudit in zakaj placujemo zaposlene v referatu ;)
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Tecka napisal/-a:Nop na vpisu niso nic rekl ce ne bo nc pisal...
Jz bom sla ob 8h in ce ne bo, bom 2 uri preklinjala zakaj sm se mogla 2h prej zbudit in zakaj placujemo zaposlene v referatu ;)
Kot kaže ti bo prihranjeno, da bi morala iti zaradi preklinjanja k spovedi! :D
http://www.pf.uni-lj.si/oglasna-deska/d ... -l-200920/
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Tecka »

Sam je se vedno zavajajoce - pri KPPju pise da se vaje zacnejo 26.10 v 5ih skupinah. Ter potem splosno da se zacne po urniku. Jutri niso vaje ampak seminar - se pravi da pridemo ob 8h ce jaz to prav razumem
Uporabniški avatar
rogy
Prispevkov: 82
Pridružen: 01. Sep 2009 19:46

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a rogy »

upam da, ker bom tud jz že ob 8 na faksu tko da upam da ne zaston, pa da bo seminar oz. predavanja, k drgač bi lahko sj sporočil da odpade :?
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a KiZo »

Dexter napisal/-a:
Tecka napisal/-a:Nop na vpisu niso nic rekl ce ne bo nc pisal...
Jz bom sla ob 8h in ce ne bo, bom 2 uri preklinjala zakaj sm se mogla 2h prej zbudit in zakaj placujemo zaposlene v referatu ;)
Kot kaže ti bo prihranjeno, da bi morala iti zaradi preklinjanja k spovedi! :D
http://www.pf.uni-lj.si/oglasna-deska/d ... -l-200920/
pa te ljudje niso normalni... :?
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a windy »

:evil: kaj pa so sploh ti seminarji, je komu jasn? :shock:

a so si to slučajno samo rezerviral ure, če nas bo dost hodil na predavanja&vaje... :roll: hmm, ker pri KPP mormo met 2 uri predavanj (na urniku v tor.), pri KMP pa 4 ure (pon., čet.) na teden..torej, ne gre za predavanja... :?: :?: recimo :D pol grem ju3 ob 10h na kazensko pravo-predavanja 8-) bolš da zamudim tisti prvi 2 uri (če so moja predvidevanja napačna), kot pa da sem v Lj za brezveze 2 uri prej (in da zju3 kmalu ustanem :mrgreen: )

No, če kdo zihr ve, za kaj se gre pri teh seminarjih, je odgovor zelo dobrodošel ;)
Zadnjič spremenil windy, dne 30. Sep 2009 16:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Tecka »

windy napisal/-a::evil: kaj pa so sploh ti seminarji, je komu jasn? :shock:
Najboljsa je od baby definicija: Isto sranje kot vaje sam da so za seminar boljs placani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
*flower*
Prispevkov: 15
Pridružen: 05. Okt 2008 10:20

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a *flower* »

hehe :D

torej....jutr ob 9h al 10h? :roll:
Zaklenjeno

Vrni se na