Tutorska srečnanja

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
vrana
Prispevkov: 83
Pridružen: 06. Okt 2008 09:02

Tutorska srečnanja

Odgovor Napisal/-a vrana »

Zanima me ali ima kdo izkušnje s tami tutorski srečanji za ustavno pravo in rimsko pravo? Zanima me predvsem slednje in še nikoli nisem bla. Se splača? :) :?:
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Tutorska srečnanja

Odgovor Napisal/-a flafi »

Baje nej bi blo za rimsko pravo tutorstvo kr kul, ker nekak sproti ponavlaš snov in loh tutorja tut vprašaš kej, če ti kej ni jasn (pa nočeš glih do Kranjca al pa Kambiča :P ). Jst sicer nisem hodila (pa tut rima še nimam narjenga)), tko da ti ne znam točno povedat kako je s tem, ampak sm pa slišala, da je kul no.

Za ustavno pa sploh ne vem, če smo mel tutorstvo lani :idea: Nism nč o tem slišala. Se da pa ustavo čist normalno narest brez njega (in brez predavanj) ;) Tko da, če se ti da, hod, če pa ne, pa 100% ne bo nč narobe, ker ustava res ni tok težka :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Tutorska srečnanja

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

a je bil mogoče kdo ta petek na tutorstvu rim pa bi loh povedou kake primere so delal?
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Tutorska srečnanja

Odgovor Napisal/-a bordyka »

lan je meu brezovar tutorstvo ob petkih...enkat sm bla sam mi ni blo neki baš :) za ustavo ga ne rabš lih....

a za pek letos mate tutorja?
mađa
Prispevkov: 5
Pridružen: 29. Nov 2008 16:10

Re: Tutorska srečnanja

Odgovor Napisal/-a mađa »

Na tutorstvu za rim je kr zlo fajn..priporočam!!
menda se bo kmalu začelo tut za pek, če sm prou razumela..zna bit kr uporabno ;)
tutorka
Prispevkov: 1
Pridružen: 09. Mar 2009 22:01

Re: Tutorska srečnanja

Odgovor Napisal/-a tutorka »

obujam temo :)

ker se bliža izpitno obdobje in boste verjetno potrebnovali kakšne nasvete glede prvega letnika, sem ustvarila poseben e-mail ([email protected]), ki bo rezerviran samo za vas predragi bruci :D haha

tako da, če vaš glede pf krkol tišči, rabte nasvet glede literature, načina študija, načina izpitov, nasvetov na kaj biti pozorni al pa samo tolažbo, da so profesorji in fax supr in da so še vsi bruci preživel vse izpite, mi pište al pa me pocukite na hodniku za rokav (ponavad sm za faxom na svežem zraku :D) :D

v prihodnosti pa vs pridm še pozdravt v predavalnico :)

lp,


sara
Tejcha
Prispevkov: 48
Pridružen: 01. Feb 2009 19:44

Re: Tutorska srečnanja

Odgovor Napisal/-a Tejcha »

uuuu tutorka, fullll lepo od tebe=)

imam pa dve vprašanji...tutorstvo politične ekonomije je ponavadi (nadaljevanje komaj aprila) ob četrtekih ob kateri uri in v kateri predavalnici? prav tako me zanima za tutorstvo rima... ve kdo?:)
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Tutorska srečnanja

Odgovor Napisal/-a bordyka »

rim je navadno ob petkih, za pek pa nevem, k lansko leto ga nismo mel...
Zaklenjeno

Vrni se na