Oktobrski roki lažji?

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
binka
Prispevkov: 78
Pridružen: 23. Jan 2011 22:18

Oktobrski roki lažji?

Odgovor Napisal/-a binka »

Živjo, mene pa zanima koliko držijo govorice (ja še ene izmed 1000:D) da so oktobrski roki lažji? odločam se za ekn ali naj grem pisat ali ne,glede na to da bi imela samo dober teden časa se za naučit ampak bi najbrž mela Zajc tko da bi se najbrž lohk tiste stare izpite samo naučila ampak če pa ni neke težavnostne razlike bom pa počakala do januarja in štiblarja (in to pomeni predelat knjigo :shock: :shock: :D )
willy
Prispevkov: 78
Pridružen: 12. Mar 2011 16:33

Re: Oktobrski roki lažji?

Odgovor Napisal/-a willy »

binka napisal/-a:Živjo, mene pa zanima koliko držijo govorice (ja še ene izmed 1000:D) da so oktobrski roki lažji? odločam se za ekn ali naj grem pisat ali ne,glede na to da bi imela samo dober teden časa se za naučit ampak bi najbrž mela Zajc tko da bi se najbrž lohk tiste stare izpite samo naučila ampak če pa ni neke težavnostne razlike bom pa počakala do januarja in štiblarja (in to pomeni predelat knjigo :shock: :shock: :D )
binka a to ti resno? ekonomijo moraš predelat knjigo in to ornk, če hočeš znat in da boš pripravljena na izpit. vsak se sam odloča, samo jaz si ne predstavljam, da se bi nekdo lahko naučil ekonomijo za pozitivno v enem tednu, kaj šele brez knjige :shock:
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Oktobrski roki lažji?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

če se naučiš dovolj, greš lahko oktobra, januarja, junija, julija al pa septembra, in boš nardila na vseh rokih...
če se ne naučiš dovolj, greš lahko oktobra, januarja, junija, julija al pa septembra, in boš padla na vseh rokih...

:mrgreen: ^^ razlika med roki je samo v tem, da ena snov, ki je tebi abnormalno nenormalna, jo ma nekdo drugi v malem mezinčku... in obratno. tebi bo mogoče junijski rok lažji od jesenskega, njemu pa lih kontra. pravilo je, da ni pravil. nauči se in ti ne bo važno kater mesec je...
lahko pa probaš srečo, sam raje ne prevečkrat :twisted:
jaz sem mali psihopat
Odgovori

Vrni se na