Upravne institucije

Moderatorji: Zmajbaby™

lii
Prispevkov: 16
Pridružen: 06. Okt 2008 15:48

Upravne institucije

Odgovor Napisal/-a lii »

Je bil kdo na predstavitvi izbirnega predmeta Upravne institucije? Zanima me ali je profesor na predstavitvi povedal, če je izpit ustni ali bo pisni?
Uporabniški avatar
Rocky
Prispevkov: 43
Pridružen: 07. Okt 2008 01:24

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Rocky »

kao ustni
predavanja bojo kao sam v 2. semestru
bo pa bolj poglablanje upravnega prava
lii
Prispevkov: 16
Pridružen: 06. Okt 2008 15:48

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a lii »

A je mogoče omenil tudi kako bo z Javno Upravo in Upravnim pravom - je mogoče vsaj povedal kako bo sedaj oktobra (ali bo ustni ali pisni)? Upus pa sem slišala, da bo pisni?
lii
Prispevkov: 16
Pridružen: 06. Okt 2008 15:48

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a lii »

A so ta teden v sredo predavanja (kot piše na urniku)? Ali pa so res le v drugem semestru?
Uporabniški avatar
Rocky
Prispevkov: 43
Pridružen: 07. Okt 2008 01:24

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Rocky »

stric je reku, da le v 2.
ninanana
Prispevkov: 4
Pridružen: 07. Okt 2008 14:03

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a ninanana »

Mi smo prejšnje leto imeli res le u 2 semestru, kjer pa študentje sami predstavlamo seminarske kar pa ni obvezno!Meni je Horvat res faca, čeprav je pa res malo drugačen profesor kot smo jih vajeni in ti ne pove kaj se je treba izrecno naučit ampak moraš kak članek prebrat in kaj sam pobrskat!je pa res, da se ti aktivnost obrestuje, lenoba pa ne!;)
Uporabniški avatar
Rocky
Prispevkov: 43
Pridružen: 07. Okt 2008 01:24

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Rocky »

kolko tezek pa se ti je zdel predmet?
ninanana
Prispevkov: 4
Pridružen: 07. Okt 2008 14:03

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a ninanana »

Težek meni ni bil, izpit pa je bil ustni istočasno z upravnim trojčkom,vprašan si bil istočasno upravo in upr.inst. kako bo zgledalo letos pa res ne vem:(
Uporabniški avatar
Umagaan
Prispevkov: 20
Pridružen: 12. Nov 2008 09:19

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Umagaan »

Institucije so zakon. V prvem semestru se le razdeli teme za seminarske in dogovori termine, v drugem semestru pa so predstavitve in potem debate na predstavljeno temo. Horvat zmeraj zna izpostavit različne probleme, jih povezat z aktualnimi dogodki etc, v glavnem, meni je bilo na teh predstavitvah super. Veliko se naučiš, mogoče ne neposredno za izpit, ampak razširiš svojo splošno razgledanost. Na izpitu pa ni panike, sploh če si na prdstavitvah, če malo sodeluješ in po možnosti tudi sam kaj predstaviš.
187
Prispevkov: 5
Pridružen: 03. Nov 2008 22:04

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a 187 »

A na izpitu te vpraša kaj iz predstavljenih tem, al kako? Al dobiš kakšno dodatno vprašanje iz upravnega prava?
barbika
Prispevkov: 2
Pridružen: 25. Avg 2009 13:41

upravne institucije

Odgovor Napisal/-a barbika »

Živjo, prosila bi, če mi lahko kdo napiše katere teme so bile letos obravnavane?
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

A kdo ve, zakaj tega danes ni bilo? A se začne šele drug semester? Samo na urniku je pa vseeno napisano...
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Mjau »

Ta semester bodo predavanja samo dvakrat, 10.11. in 8.12.
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

Aha, hvala Mjau :)
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a baby™ »

joj, odkar je reku, da letos mogoče ne bo on (Horvat) istočasno spraševal UI in UP, mam pomisleke glede te izbire :oops:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

A rees? Ker zame je to ubistvu glavni(= edini) razlog, zakaj bi vzela ta predmet :( . Hmmm... a je kej rekel, kdaj bo to za zihr vedel? Kdo naj bi pa še spraševal UI potem? Pa Baby, hvala za info. ;)
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a baby™ »

mja, zame je to tudi bil glavni razlog... zdej pa že iščem zamenjavo :geek:
neki je Horvat reku, da Pirnat razmišlja o tem, da bi vse študente vprašal UP on, ne glede na to, kdo ma UI in kdo ne... in da bi nas pol Horvat posebej spraševal UI. ni pa nič reku, kdaj bo to zvedu za zihr... a glede na to, da lahko do 5.11. zamenjamo izbirne, naslednja predavanja za UI so pa šele 10.11., ne vem kolk se mi splača tvegat... ker js si ne predstavljam, kaj naj se učim za UI, če recimo res pride do tega, da sprašuje ločeno :shock:

če pa vse ostane po starem sistemu, pa še vedno obstaja možnost, da nas bo UP spraševal Horvat... tko da, js bom pomoje tole kr lepo zamenjala, pa mam mir :)
jaz sem mali psihopat
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Mjau »

baby™ napisal/-a:joj, odkar je reku, da letos mogoče ne bo on (Horvat) istočasno spraševal UI in UP, mam pomisleke glede te izbire :oops:
Enako. :twisted:
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

baby™ napisal/-a: če pa vse ostane po starem sistemu, pa še vedno obstaja možnost, da nas bo UP spraševal Horvat... tko da, js bom pomoje tole kr lepo zamenjala, pa mam mir :)
Ja, enako... :) Zdej bom pa vzela uvod v primerjalno, pa medn. kazensko. Samo škoda za tole res.
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
raza12
Prispevkov: 12
Pridružen: 11. Maj 2010 12:55

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a raza12 »

27.10.2010 - vsi ki smo imeli upravno pravo in upravne institucije smo imeli Horvata! Tko da mislim da je strah nekaterih tukaj povsem odveč! Je pa zo zlo fletn izpit, sploh institucije ki ti vzamejo uro učenja! Če si bl počasn tko kt jst :)
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a baby™ »

no, ja... tko je blo včeraj, kako pa bo od maja 2011 naprej, pa ne more noben zagotovit :mrgreen:
zato sm js UI že lepo zamenjala, da bom (vsaj približno) vedla, kaj se učim... :)
jaz sem mali psihopat
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Mjau »

Jst tud ne vem, a nej zamenjam a ne? :?

Baby, za kaj si zamenjala?
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Nausicaä napisal/-a:Zdej bom pa vzela uvod v primerjalno
enako! :)
jaz sem mali psihopat
Simpatikus
Prispevkov: 17
Pridružen: 23. Feb 2011 15:00

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Simpatikus »

Cau! Mene zanima, ce se je pol na letosnjih rokih res zgodil, da je Pirnat spraseval UP vse, Horvat pa le UI? Al je bil strah odvec? Tnx
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Horvat je mel UI + UP ;)
jaz sem mali psihopat
Odgovori

Vrni se na