Pravnica.net

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

Da ne boste prijateljem govorili: "Ej stari/stara, dej pejt na pravo pika che pika si", kar bodo seveda vsi pozabili po prvem pogledu na luštno deklico/pubeca, ta forum po novem deluje na novi domeni ..

www.pravnica.net

Bo poddomena "pravo.che.si" še vedno delovala?
Ja, forum je enak na obeh domenah - enake teme, enaka sporočila, enaki uporabniki, itd. Le domeno "pravnica.net" si človek lažje zapomne.

Kaj se bo s tem spremenilo?
Trenutno nič. Sčasoma pa bomo lahko na domeno nalimali tudi kako uporabno aplikacijo (poleg foruma) - npr. koledar dogodkov, kak centralen imenik zapiskov, itd.

Lp
Andrej

p.s. Če se na forum prijavite pod domeno "www.pravnica.net", vam bo shranilo prijavo .. tako da se ne bo potrebno ob vsakem obisku prijavit.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
eritreja
Prispevkov: 4
Pridružen: 07. Okt 2008 16:44

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a eritreja »

Ej Andrej, a si ti študent pf lj? Namreč aktivno sodeluješ tut na forumu pf ng????? :?: ;)
Uporabniški avatar
BCBG
Prispevkov: 15
Pridružen: 06. Okt 2008 21:00

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a BCBG »

Sploh ne bi bilo slabo, če bi se zdaj, ko ima forum takó brhko ime, to tudi pojavilo v naslovni pasici.
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

@eritreja: Ne, od 1.oktobra letos nisem več študent pravne fakultete v Ljubljani :twisted: Po dveh letih sem ugotovil, da v Ljubljani ne bo šlo, zato sem se prepisal v Novo Gorico 8-)
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Rocky
Prispevkov: 43
Pridružen: 07. Okt 2008 01:24

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a Rocky »

upam da nak nam lublana ratuj ne sovrazs, pa da nam ne bos pol kr na enkrat foruma skenslu :D
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

So pa očitno izbrskali vse podrobnosti o meni :geek:

Forum sem postavil zaradi 4 razlogov - zaradi kolegov/kolegic, ki sem jih spoznal na PF v LJ, ki vztrajno plezajo po letnikih navzgor in jim bo ta forum pomagal še naprej; kot zahvalo za dvoletno prenašanje na staremu Psilonu, kjer sem izvedel vse ključne informacije o študiju in si za čas študija ne bi mogel predstavljati študija brez njega; ker je spletni razvoj moj hobi, aktivno pa sem zaposlen na tem področju že več let; zaradi lastne koristi - ker upam, da bom na kakšna vprašanja, ki se mi bodo pojavila tekom študija v NG (kjer so predmeti podobni kot v LJ), dobil odgovor tudi na tem forumu :mrgreen:

Tisti z MojForum.si so se spustili na oseben nivo, ob tem pa so pozabili, da forum nisem jaz, moji strežniki ali domena. Forum ste vi, uporabniki !
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Rocky
Prispevkov: 43
Pridružen: 07. Okt 2008 01:24

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a Rocky »

en aplavz za našga dežurnega admina :D
eritreja
Prispevkov: 4
Pridružen: 07. Okt 2008 16:44

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a eritreja »

andrej napisal/-a:So pa očitno izbrskali vse podrobnosti o meni :geek:

Forum sem postavil zaradi 4 razlogov - zaradi kolegov/kolegic, ki sem jih spoznal na PF v LJ, ki vztrajno plezajo po letnikih navzgor in jim bo ta forum pomagal še naprej; kot zahvalo za dvoletno prenašanje na staremu Psilonu, kjer sem izvedel vse ključne informacije o študiju in si za čas študija ne bi mogel predstavljati študija brez njega; ker je spletni razvoj moj hobi, aktivno pa sem zaposlen na tem področju že več let; zaradi lastne koristi - ker upam, da bom na kakšna vprašanja, ki se mi bodo pojavila tekom študija v NG (kjer so predmeti podobni kot v LJ), dobil odgovor tudi na tem forumu :mrgreen:

Tisti z MojForum.si so se spustili na oseben nivo, ob tem pa so pozabili, da forum nisem jaz, moji strežniki ali domena. Forum ste vi, uporabniki !
Hej, upam, da zadnji stavek ni letel name, niti najmanj nisem mislila nič slabega. Sem slučajno naletela na tole tvojo slikco tut na forumu pf ng (zakaj sem izbrskala ta forum, je že čisto druga zgodba), pa se mi je zdelo, da sem jo že nekje videla. Tko da ni bilo mišljeno, da bi se mogel karkoli "zagovarjat" :D , je pa fino, da si pojasnil, kakopakaj, da te ne bo kdo zaman iskal po našem faksu ;) (čeprav predvidevam, da tudi kdaj še prideš na obisk)... Uglavnem, jst nisem "tista z mojforum.si", si zelo želim, da bi tale forum še bolj zaživel, tko da: vse pohvale, pa še enkrat oprosti, če sem bila napačno razumljena!!! :oops: :D :D :D
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a flafi »

eritreja, pomoje tole ni nate letel. Sem tut jst na pravna.org opazila ene komentarje tistih iz mojforum.si, da je njihov forum že v tem boljši, ker ga vodijo študenti iz PF LJ, pravo.che.si pa sploh ne vodijo ljubljanski študentje, ampak goriški, in to je itak čist nezaslišano... :? :roll: Sem pa skor zihr, da so to zvedli iz tega foruma, tko da ja... Bed jim je u lajfu ;)
Ne vem no, to je men res kr neki. Zadnja stvar pred tem, k se mi je zdela enako neumna kot te izjave, so bli na faksu tisti smetnjaki modrih, kamor naj bi vrgu letake oranžnih :roll: :roll: :roll: Za te študentske volitve mi je res tok zlo vseen, ampak točno zarad teh smetnjakov bom šla tja in za oranžne glasovala.
Aja, a kdo ve, kdaj sploh bojo te volitve?
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

@eritreja: Ni letelo nate, ampak na one druge, z drugega foruma :? Na fax pa pridem vsaj enkrat tedensko po Blogorolo & parkrat tedensko v bližnje lokale na kufe :D :mrgreen:

Vidim, da je na faxu prav veselo :D
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
eritreja
Prispevkov: 4
Pridružen: 07. Okt 2008 16:44

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a eritreja »

Joooj, na faksu nažalost ni veselo, ampak zamorjeno in zateženo zarad modromajčnikov in oranžnomajčnikov. Men gredo oboji toooooooooolk na živce, mi še nobeno leto niso šli tolk (se pa strinjam, da so bli uni koši kaplja čez rob - če bi se kej tazga zgodil na parlamentarnih volitvah, bi mel že afero 1a ;) ). Sicer pa me mal čudi, da katera od strani ne prvleče še medijev, da bi nas tm fotkali in snemali po faksu :roll: Komej čakam, da bo konc vsega cirkusa :evil:. Pol pa bo veselo in sproščeno :D
Roxy
Prispevkov: 112
Pridružen: 06. Okt 2008 08:54

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a Roxy »

...
Zadnjič spremenil Roxy, dne 14. Jan 2010 19:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a flafi »

Jst mam pa skos u torbi en moder pa en oranžen listek, in pol ko grem tam mim, jih sam ven potegnem, in mi sploh ne dajejo drugih listkov, in noben nič ne teži, ker mislijo, da sem že vse dobila :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a baby™ »

js jih enostavno ignoriram ..
sam u oči jih ne smeš gledat, pa prideš mimo čist komot :lol:

hah, govorimo o njih kot da so kužni :mrgreen:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
An@
Prispevkov: 77
Pridružen: 05. Okt 2008 14:38
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... ef=profile
Kraj: Lj

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a An@ »

Meni so prav luštni. Danes sem bla na faksu, pa je blo ful gužve, zadnjič ko sem bla smo se lovili po faksu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Omg, tema je pa pravnica.net :oops: :oops: Sori Andrej :oops:
Lp,
Aleksandra
Uporabniški avatar
BCBG
Prispevkov: 15
Pridružen: 06. Okt 2008 21:00

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a BCBG »

Zaka' se Pravnice.net (še) ne da zgooglati/najdisijati?
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

Na Googlu z vsakim klikom pridobiva na "vrednosti" :D Za najdi.si pa bogve ..
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
BCBG
Prispevkov: 15
Pridružen: 06. Okt 2008 21:00

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a BCBG »

Hm, hm, jaz na Googlu dobim samo zadetke, kjer je www.pravnica.net omenjena na kakšnem forumu. Ne izpljune pa povezave na forum.
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

Pravnica.net je nov forum .. preden ga Google indeksira, mora nekako priti nanj. To stori na več načinov (preko linkov, ročnega vpisa v bazo, ..). Vse to sem naredil, sedaj je pa na Googlu, da vključi zahtevek v svojo listo in forum preišče, podatke shrani v bazo in prikaže uporabniku med zadetki iskanja.

Najdi.si pa že najde ta forum .. niso ga pa še poindeksirali.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
BCBG
Prispevkov: 15
Pridružen: 06. Okt 2008 21:00

Re: Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a BCBG »

Uncle Google has it (her), too. :ugeek:
Odgovori

Vrni se na