Zakaj se odločiti za ta forum? :)

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
Uporabniški avatar
Rocky
Prispevkov: 43
Pridružen: 07. Okt 2008 01:24

Zakaj se odločiti za ta forum? :)

Odgovor Napisal/-a Rocky »

Evo, sm še en izmed bivših "dokaj znanih" forumašev, vsaj med študenti višjih letnikov, ki se odloča, katerega od forumov uporabiti.
Nekako se mi zdi tale manj skomercializiran - se motim?
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Zakaj se odločiti za ta forum? :)

Odgovor Napisal/-a andrej »

Če misliš "manj skomercializiran" v smislu, da ni reklam - ja.
Če misliš "manj skomercializiran" v smislu, da ne prepričujemo študentov, naj pridejo sem, talamo letakov in da stavimo na star ljudski pregovor, da se dobro blago sama hvali - ja.
Če misliš "manj skomercializiran" v kakem drugem mislu, pa nevem :lol: :D Mogoče smo pa res komercialne pizde, kot pravita Slon in Sadež ..

Slika
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Zakaj se odločiti za ta forum? :)

Odgovor Napisal/-a bajna »

ker mojforum.si uturavajo, česar pa res ne prenašam :D
Uporabniški avatar
spyder5
Prispevkov: 4
Pridružen: 06. Okt 2008 23:51
Kraj: LJUBLJANA

Re: Zakaj se odločiti za ta forum? :)

Odgovor Napisal/-a spyder5 »

Prisegam na ta forum, čeprav sem šele včeraj zvečer izvedela da sploh obstaja. :P
Vsebinsko in oblikovno je zelo podoben pravo.psilonu, zato je že v osnovi veliko bolj sistematičen in pregleden kot je mojforum.si, kjer po mojem mnenju vlada popoln kaos. :roll: Ne, to ni nobena reklama, ampak zatrjujem samo to kar vem da je res. ;)
Verjamem v to, da bo slej ko prej zaživel in zacvetel v polnem obsegu. Edini problem je verjetno v tem, da je forum nov in verjetno večina študentov doslej sploh še ni slišala zanj. Jaz recimo, sem zanj izvedela na mojforum.si in takoj šla v akcijo. Hvala bogu! Res je super, da obstaja nek spodoben forum in da ga študentje sploh imamo. Priznam, da se mi je odvalil kamen od srca, kajti mojforum.si res ni uporaben zame, ker imam preslabe živce. :evil:


VSA ČAST IN SLAVA ANDREJU!!!
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Zakaj se odločiti za ta forum? :)

Odgovor Napisal/-a andrej »

Kot sem že v eni drugi temi napisal .. naslednji teden se bodo, upam da, zadeve poštimale, tako da ne bo več te "razdvojenosti" :mrgreen: :ugeek:

Do takrat pa brez skrbi .. andrej dela za vas .. dabl ejđnt nula nula dua 8-) :twisted:
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Rocky
Prispevkov: 43
Pridružen: 07. Okt 2008 01:24

Re: Zakaj se odločiti za ta forum? :)

Odgovor Napisal/-a Rocky »

andrej...od zdej naprej so vse bejbe na pf tvoje ;)
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Zakaj se odločiti za ta forum? :)

Odgovor Napisal/-a andrej »

I'm not in it for the babes :D :geek: i got many 8-)
andrejplayboy.jpg
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Odgovori

Vrni se na