Predlogi za forum

Splošna debata o življenju in družbi
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a Sizif »

pazi se
da te ne doleti infamija
blank
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a eldorado »

Sizif napisal/-a:pazi se
da te ne doleti infamija
grožnja in pou!
me ne čudi, da uporabljaš te besede... je dost takih k ti k se sam o faksu znajo pogovarjat... nč druzga ;) socializiraj se ponovno
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a Sizif »

sej lahko mi pomagaš

ja, eni pač povezujemo znanje in bol zakomplicirane besede, da jih drugi ne razumejo
toje neke vrste cenzus

ej, drgač pa se lahko prepričaš, da se (zopet) motiš
t.i.''Ornk žurka vol.5'' se bo odvijala v tem tednu v Tivoliju. prid pogledat, bo dos ludi, pa če mislš ostat ti predlagam da prneseš s sabo kej za pit. no sej, če ti mami ne dovol ostat do zjutri greš lah tut prej dam. na promenadi, ta četrtek prvega aprila, začetek ob pol devetih. prpel še koga. mene lahko tm prepoznaš po rdečih supergah pa zelenem pulovrju. ne reč da nimaš cajta k ni blo dost kmal povedan.
blank
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

Načeloma podpiram odločitve moderatorjev - v kategorijah, ki so jim dodeljene, lahko upravljajo z vsebino. Če pride do kršitev, pa prosim kar v tej temi navedite / citirajte / itd., kaj se je zgodilo - moderator bo imel možnost odgovora in zadeva se bo rešila na študentom prava primeren način :mrgreen:
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a Sizif »

no, sej sm
lahko si tut prebrou odgovor moderatorja
men se to ni zdel primeren način že tko, kaj šele za študenta prava
blank
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a eldorado »

Sizif napisal/-a:sej lahko mi pomagaš

ja, eni pač povezujemo znanje in bol zakomplicirane besede, da jih drugi ne razumejo
toje neke vrste cenzus

ej, drgač pa se lahko prepričaš, da se (zopet) motiš
t.i.''Ornk žurka vol.5'' se bo odvijala v tem tednu v Tivoliju. prid pogledat, bo dos ludi, pa če mislš ostat ti predlagam da prneseš s sabo kej za pit. no sej, če ti mami ne dovol ostat do zjutri greš lah tut prej dam. na promenadi, ta četrtek prvega aprila, začetek ob pol devetih. prpel še koga. mene lahko tm prepoznaš po rdečih supergah pa zelenem pulovrju. ne reč da nimaš cajta k ni blo dost kmal povedan.
sej če bi meu jst nižji IQ bi mogoče še uživu v pogovoru ;)
lp
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

@eldorado: Prosim, da se umiriš. Takšen način komunikacije, ki ga uporabljaš v tej temi, ni pravi. Če se z uporabnikom ne strinjaš, zadevo spreglej in se vzdrži nepotrebnih komentarjev.

@Sizif: Žal ne morem preverit, kaj se je dogajalo v kategoriji Rimsko pravo, zato tudi ne morem ustrezno ukrepati.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a eldorado »

sej sm napisu da lp... ne da se mi več :) napisu sm tud razlog.
slišmo
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a Sizif »

vse kar je oz. česar ni, da ne moreš ocenit ''celotnega dogajanja'' je moj mankajoč neškodliv post, ki ga je eldorado zbrisov z utemeljitvijo, da sem KRETEN. če to ni dost da če ga že ne benaš, razrešiš moderatorstva, ker sry, to res ni zrelo, pol nevem kašn razlog bi mogu za to bit

*evo, napisu je razlog ;)
blank
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a eldorado »

:D
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a baby™ »

ja, v temi za rim je biu zbrisan post od @Sizifa. najprej sm mislna da ga je sam zbrisal, pa ga očitno ni.
too bad; pravniki bi mogli znat odgovorit na provokacijo, ker u živo se ne da zbrisat izrečenih besed... :twisted:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

@Sizif: Upam, da razumeš, da le na podlagi izjav enega ne morem izključit drugega uporabnika. Če bi svet tako funkcioniral, ne bi potrebovali pravnikov ;)
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a Sizif »

ja pa sej je podal svojo izjavo. poglej kako se arogantno obnaša.
okej ja, isklučt sm pretiravov, sam mod pa res na podlagi tega nebi smel bit
blank
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a baby™ »

zakaj ura na forumu zaostaja za 9 minut??? :lol:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

Zadnji teden je bil celoten kompleks Pravnica.net večkrat nedosegljiv zaradi letnega dopusta hrčkov, ki poganjajo strežnik .. za vse nevšečnosti se vam opravičujejo in vas pozdravljajo s plaže Seminyak na otoku Bali, kjer grejejo svoje kožuhe na vročem indonezijskem soncu in pijejo ledeno hladne koktejle Hantu Banyu ..
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Blagor hrčkom, js bi tud :mrgreen:
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

Danes bo "kompleks" Pravnica.net od 22h do predvidoma polnoči nedosegljiv zaradi nadgradnje programske opreme.

[uredil @ 00:11]: Malce se bo zavleklo :D

[uredil @ 03:01]: Evo, vse štima .. over&out :D
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Odgovori

Vrni se na