Status

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
aliceinwonderland
Prispevkov: 10
Pridružen: 01. Okt 2009 17:03

Status

Odgovor Napisal/-a aliceinwonderland »

Živjo, ali kdo ve, kaj vse moram predložiti referatu v prošnji za zamenjavo skupine v prvem letniku, če imam status kulturnika? Prošnja, potrdilo, da sem član kluba, urnik vaj..? Še kaj?
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Status

Odgovor Napisal/-a bajna »

nč, sam hodš tja k ti paše :) edin pr pzg pošleš mail profesorci, sevede je fajn da maš dobr razlog
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Status

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Hm, žal to ne gre tako. Imam isti problem. Problem je,ker se velikokrat obvezne seminarske vaje pokrivajo z predavanji zjutraj...
Jaz bom jutri Brankotu oddal prošnjo, da me premestij ov eno drugo skupino al kaj podobnega... nevem no ne moreš 4 profesorjem nosit prošnje za premestitev v drugo skupino?
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Status

Odgovor Napisal/-a bajna »

zakaj, a preverjajo prisotnost? :D js bi mogla lan hodit popoldne pa sm brez da bi koga sprašvala hodila dopoldne
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Status

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Ne. Preverjajo pa na vajah, kjer so nas razdelili v 6. skupin (bolonc pa take fore...). In sedaj ej problem, če hočeš zjutraj na predavanja se ti prekriva z vajami. Recimo konkretno: ponedeljek se meni prekrivajo vaje sociologijo z rimom in uvodom v pravoznanstvo in, če se odločim da hodim dopoldne na predavanja, rima ne bom sploh nikoli slišal, ker so vaje OBVEZNE( predpostavka, da sem za predavanja v 2. skupini, za vaje pa v 6.). To se pa ne sliši ravno dobro, ne?
Saj urnik je generalno sestavljen v redu za popoldne samo, ne morem, ker imam res obveznosti, ki upam, da so zadosti velike, da me prestavijo.
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Status

Odgovor Napisal/-a bajna »

pr sociologiji nimaš vaj, oziroma jih maš 3x v letu, takrat k seminarsko prneseš ;)
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Status

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

A je možno, da je to drugače sedaj z Bolonjskim sistemom? Jaz sem tudi danes mal odrugače razumel stvar... Poglej si obvestilo za bruce na oglasni deski na strani...
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Status

Odgovor Napisal/-a bajna »

zgleda da vs je bolonjc zjebou :?
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Status

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Ja,tako nekako, kot pravim lanskoletni urnik, ko sem gledal sem si rekel milina, letos...polom.
Si vis pacem para bellum
Odgovori

Vrni se na