Zavarovanje

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Zavarovanje

Odgovor Napisal/-a andrej »

Hej !

Ker sem letos malce kompliciral z vpisom, do 1. oktobra še ne bom vpisan v višji letnik študija, posledično si ne bom mogel do 1. oktobra podaljšati obveznega in dopolnilnega zdravstvenega zavarovanja. Za dopolnilno zdravstveno zavarovanje bodo sicer na Triglavu "odmrznili" pogodbo, na podlagi katere bom stroške zavarovanja kril iz lastnega žepa, za obvezno zdravstveno zavarovanje pa me zanima, kdaj mi sploh poteče?
Če se prav spomnim, je včasih dopolnilno zdravstveno zavarovanje poteklo 30.9, obvezno pa 31.10. Ker se je prejšnje leto spreminjala zakonodaja na tem področju, pa ne vem več, kdaj kaj poteče oz. do kdaj moram zavarovanje podaljšati.

lp
Andrej
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Zavarovanje

Odgovor Napisal/-a Tecka »

Jz sm bla ta teden na obcini da sm dala potrdilo o vpisu da ne rabim vec osnovnega prek obcine pa ni nic drgac rekel kako je - pomoje mas dokler ga ne preklices
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Zavarovanje

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

Sm na forumu ŠOU prebrala, da naj bi bli obvezno zdravstveno zavarovani še do konca oktobra.

Mene pa zanima, kako je s temi otroškimi dodatki? Glede na to, da se mi je status iztekel včeraj, jaz pa bom vpisana šele jutri. A bodo še vedno upoštevali to?
Pozitiv vabrejšan!! :D
Odgovori

Vrni se na