Kaj počneš?

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

sej ga skoz iščem...pa vedno naletim na kšnga Primoža, Boruta, Nejca...
nikjer Klepca :(
bi blo fajn, da ga pripelem domou, pa ponosno rečem mami: Tole je pa Klepec :lol: :lol:

..mislim da bo najbolš da še js grem u pojstlo :shock: :mrgreen:

ampak škoda cajta za spanje, če bo pa konc sveta vsak čas :twisted:

gud najt
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Poslušam http://www.youtube.com/watch?v=0lL1rcRbGDw in razmišlam zakaj je moglo spet začet snežit :evil: pa lih danes ko sm rekla da bo poletje kmaluuu :shock: :mrgreen:

grrr
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a andrej »

Gledam predavanje Sir Kena Robinsona, z naslovom Do schools kill creativity?

Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a bordyka »

lih sm mojo novo jedilno mizico počistla, zj grem pa likat pa čakat boston ligl <3
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Dolgočasim se ful. :roll:
bordyka, men pa Boston Legal res ni všeč! :mrgreen: Pomoje sem eden redkih, ampak jaz si odvetnike predstavljam čist drugače kot pa popolne nepoznavalce in ignorirante prava, pa tud situacije v seriji se mi zdijo čist preveč nerealne. Vsakič ko se Alan in Denny pogovarjata o pritlikavcih, pred Dennyjem stoji ena pritlikavka in mu napove tožbo. (mislim, da je bilo to že ene 5 delov zapored) :lol: Pa Alan tud vedno vedno v neki nemogoči situaciji zmaga samo zaradi izjemnega sklepnega govora. Mogoče se pa z ameriškimi porotniki celo da tako manipulirati. :P
Ali pa takrat, ko je Crane najprej ustrelil enga človeka v roko in ga je ta tožil, potem pa ga je Crane na sodišču ustrelil še enkrat, ampak je bil kljub temu oproščen ... :o Zaradi takih in podobnih dogodkov mi ni všeč, ker je vse skupaj narejeno bolj na način, da sploh ne rabiš vedeti nič o pravu, samo rečt moraš Denny Crane pa zmagaš na sodišču. :(
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
sp3ci
Prispevkov: 25
Pridružen: 13. Feb 2009 11:37
Kraj: left pocket of the right pants

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a sp3ci »

ma sej ni point BLja da gledas zarad prava :D
to je isto kokr da House MDja medicinci gledajo zarad medicino :lol:

je pa pac smeh serija, ceprav, cetrta in peta sezona niso kej ekstra..

jst sm pa nehal zdle z igranjem igric pa malo ucenja se sledi, oziroma branja zapiskov..pa 24ur ponovitev bom gledal k sm jozamudu ob 7h.
wendy, I need some magic dust...
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a bajna »

čakam da bom jedla :D pa seveda bluzim na kompu... to se počas že prevrača v odvisnost... :( :D
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

sp3ci napisal/-a:ma sej ni point BLja da gledas zarad prava :D
to je isto kokr da House MDja medicinci gledajo zarad medicino :lol:

je pa pac smeh serija, ceprav, cetrta in peta sezona niso kej ekstra..
Ja, saj to sem ugotovil, samo meni ta njihov humor žal sploh ni smešen. :mrgreen: Jaz bi ga bolj primerjal s humorjem voditeljev na prireditvah kot so Borštnikov prstan ali pa Prešernove nagrade. :| No ja, mogoč pa že mal pretiravam. :lol:
Ampak zame je Boston Legal po kakovostni lestvici kar nekaj nivojev pod House MD. S tem da pri House MD še izveš kaj pametnega o medicini. :P

Da ne bom čist zašel iz teme ... Rimsko pravo sem se učil, zdaj imam pa pavzo. :P
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
nicky87t
Prispevkov: 23
Pridružen: 05. Okt 2008 18:48
Kraj: Naokoli

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a nicky87t »

Vidim da se pogovarjate o BL, pa nekateri ste mnenja, da ta serija nima primerjave z realnostjo. Jaz menim, da žal jo ima še precej preveč... naj bodo še tako banalne tožbe (poanta serije je tudi ta, da prikaže katere banalne tožbe prenese ameriški pravni sistem) a so v Ameriki pogoste. Humor je na nivoju Housa, govori Alana pa so daleč najboljši od vseh do sedaj "odvetniških" nanizank. Naj bodo nekatere scene še tako neumne, večina jih opozarja na pereče probleme ameriške družbe (pravzaprav vsake družbe). Osebno spremljam večino nanizank "na nivoju" pa menim, da tako dobrih nanizank (BL, ki je žal končal, House, Fringe, CSI) kot so te v zadnjem času, jih še ni bilo (če izpustimo legendarne Frasier, Seinfeld, itd.) Iz vsake vsake nanizanke se lahko kaj novega naučiš, le če ti je do tega... to ne velja za po mojem mnenju butaste nanizanke kot npr. The Hills, Ugly Betty, mehiške limonade, in nevem kaj še podobnega, ki skorajda poneumljajo narod.

To je moje mnenje...z njim nočem nikogar žalit. :)

Pa grem nazaj med knjige...ravno toliko za sprostitev. :)

Lepo popoldne še naprej!
T
~~Non omne quod licet honestum est.~~
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Ugotavlam, da se zadne cajte ne znam več učit.. samo berem, berem, berem.. par strani naprej pa nimam več pojma kaj sm prebrala :shock: lenobaaaaaa :evil:

pa tko mi gre na živce, da luč v kopalnici zamuja.. ko pritisnem stikalo, minejo ene 3 sekunde, preden se luč prižge :evil: še mal pa bom u temi ko zaprem vrata za sabo :roll: jao, kr neki.. :D

pa še neki mi gre na živce danes, samo se ne morem spomnit kaj.. :lol:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

baby™, meni gre tud dons čist vse na živce! :lol: Pa ne tko, da bi bil živčen, ampak samo vse bi kritiziral! :mrgreen: Vlado, izbrisane, Boston Legal, način na kakršen je napisana knjiga za politično ekonomijo, to da so v repetitoriju za ekonomijo samo rešitve računskih nalog, flumastre ki se mi po 100 straneh podčrtavanja že porabijo, da mi zmanjkuje časa za učenje, to da moram jutri že prav zgodaj vstat! :evil: Upam, da me bo kmalu minilo! :lol:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a bordyka »

dextr ka se pa tko naudušeno učiš? a nimate že konc kolokvijou? pa d tut ene o BL ne rečš, k je za crknt smešna :) mogoče nis na nivoju d bi zastopu :P hihi

drgač sm pa dle dam pršla iz faxa in grem spet likat....pismo 1 tedn pustiš d se kup nalaga pa je k konc sveta :evil: važn d mam zj use za arhifešto :D
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a andrej »

bordyka napisal/-a:... in grem spet likat
a prideš še men? :D 8-)
drugače sem pa za dons končou z učenjem .. poslušam muzko in razmišlam, da bi šel v kratkem v hladilnik po pivce, ker mi računalnik žre živce ..
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

bordyka napisal/-a:dextr ka se pa tko naudušeno učiš? a nimate že konc kolokvijou?
Rimsko pravo se učim, ker sem v knjigi v dost velikem zaostanku. :P
bordyka napisal/-a:pa d tut ene o BL ne rečš, k je za crknt smešna :) mogoče nis na nivoju d bi zastopu :P hihi
Ne mogoče, tako je, ker res nisem na nivju, da bi mi bila smešna! 8-)
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

ej dexter mam novico zate glede flumastrev k ti parajo živce :D
pejt v mullerja na čopovi , u čist zgorni štuk in maš tm pr kulijih en paket teh markerjev od faber castell in notr jih je 8 ( 3-je rumeni,roza, zelen, vijolcn, oranzn, neki med oranzno pa rdeco pa rumeno :D )- in delajo full dobr, mislm dolg časa zdržijo :D usaj men so :)

Drgač pa hm, prišla iz aerobike in razmislam ker film čm pogledat, slumdog millionaire k je dobil največ oskarjev sm že, tko da bom kkšnga k je bil tut nominiran :)
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a bordyka »

bralca dj! :) saj kniga je fina, za film pa donno :D

andrej sori ampak roka mi je odpadla pa v glav sm ponovila že vse kletvice k jih poznam (biliv mi d jih je velik :D)

dexi mogoče čez par let pridš do razodetja :P haha

....zj sm začela intenzivno razmišlat o researchu za anglo, k ga mormo oddt do četrtka....zabavno :? saj naslov vem :D
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a andrej »

za doooons končou z učenjem 8-) zdele bom pa Pravnico mal poštimu (na forum pasico), naložil kake pametne zapiske, .. workin workin wooorkin :geek:
.. tale komad od Smolarja je pa legendarn :lol:
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

*bini*, hvala za predlog. :D Ga bom upošteval. :P

Sicer pa trenutno poslušam tole:
http://www.youtube.com/watch?v=2mDoXr_4pMQ

Delam pa to, da skušam ignorirati vse nevšečnosti, ki jih prinese prehlad. :( :roll: :evil:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a bajna »

gledam beverly hills čivavo :D
Uporabniški avatar
sasho
Prispevkov: 97
Pridružen: 05. Okt 2008 15:22
Kraj: blue zone

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a sasho »

nehal sem se učit, poslušam darkwood dub, album jedinstvo :mrgreen:
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a bordyka »

razmišlam o spanju :D dns sm mogla u 7 ustt d sm napisala fakin research :(
Uporabniški avatar
Slash
Prispevkov: 218
Pridružen: 12. Nov 2008 15:29

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Slash »

Poslušam Iztoka Mlakarja in pijem pivo :D
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Poslušam The Killers - Read My Mind, grlo me boli, čist preveč se dolgočasim in čakam, da bo ura 20:50, ko bom šel gledat Ameriško pito 4 ... aja, pa opažam, da pod rubriko registrirani uporabniki skos videvam ene in iste ljudi, ki pa redko tudi kaj napišejo. :mrgreen: Tako da vsi tisti, na katere mislim, kar pogumno, saj nismo pri vajah iz sociologije prava! ;)
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
sp3ci
Prispevkov: 25
Pridružen: 13. Feb 2009 11:37
Kraj: left pocket of the right pants

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a sp3ci »

si bom prvoscu eno flaso vina, da proslavim danasnjo oceno za zvisevanje povprecja :P
ven se mi pa tak ne da it, bomo kr za kompom in ob kaksnem filmu uzivali :P
wendy, I need some magic dust...
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a andrej »

eko .. spravlam se k delu :geek: par urc programiranja, mogoče bom pogledu še kak podcast, pol pa spat .. za jutr me pa na mizi čaka študijska literatura 8-)
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Odgovori

Vrni se na