Kaj počneš?

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Ja sem 2. letnik, zato pa sem napisal, da je to le moje mnenje:)))) Če vsaj nekak primerjam 1. pa 2. letnik, je 2. dost težji, glede na spekter predmetov v 3. in 4. letniku pa mi daje slutiti, da bo še zabavno v pozotivnem smislu(no, razen kake javne uprave, medtem ko je mednarodno pravo izredno kuuuul, pa tud civilno ni took brezveze :D )
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a flafi »

willy napisal/-a: Flafi ne me strašit, a je to res da je 4. letnik tako hud :o A so predmeti res hujši kot je bil Rim, ekonomija, upv, delovno, kazensko...?
Men drgač te predmeti, k si jih naštel, sploh niso bli tok hudi, ampak dejansko ful zanimivi :D No, delovno mal manj, ampak vseen :D
dragoxxx napisal/-a:4. letnik je najlažji pomoje...najbolj težek je 2. letnik in tudi 1. :D :)
Men se zaenkrat zdi, da je 3. letnik najlažji (po starem programu, ker po novem ne vem kaj so vam neki nametal vse skupi :D )... Pa tut v tretjem ni nobenga tazga predmeta, k nej bi bil fuuul težek, v četrtem pa je. Pa te upravni predmet v 4. res ubijajo. Mednarodno je pa kr fajn, ja ;)
nusa napisal/-a: flafi hvala za zbijanje veselja :twisted: pusti nam malo veselja noooo :lol: sicer pa kolko sem do zdaj gledla- pravo varstva okolja al nekaj takega--> mislim da bi jaz tudi raje kakega izbirnega več :D pa prosim ne rečt da je to še najbolj zanimivo, ker pol niti nočem vedet kak so ostali :D
Ha ha ha, dejansko Pravo varstva okolja ni tok hudo, ker je ful mal snovi :lol: Ampak ni pa glih neki ful zanimivo, no, ampak se da preživet bi rekla :D
Ne, sej ni tok hudo no. Izbirni kar precej polepšajo vse skupi :mrgreen: Samo te upravne predmete bi blo treba ukinit, pa bi blo popolno :twisted:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

aja? men se pa 3. letnik ne zdi neki tko full lahk. usi predmeti so obsežni , plus povsod so še te blesavi ustni. Pol te pa lepo septembra še pojebejo s tem ker maš mogoče dovolj pik ampak ker nimas ceuga dvojčka morš it izredno,kje je tle logika ne vem. Piše u šisu da maš izpit narjen, ampak ne, oni ga ne bojo štel.halo. :roll:

no edin kar je pa res, da se u 3. letniku pr določenih predmetih izpitna uprašanja res ornk ponavljajo - usaj neki :)

ubistvu pa ne vem za ker letnik bi pa rekla da mi je bil najlažji. Kr noben ubistvu. :D prvi zato k si itak čist šokiran iz gimnazije kok se je treba učit, in ti ni jasno da kako je premau časa za naučit se, če je pa še ceu mesc pred tabo :D
u drugmu sta pa KMP pa KPP kr dost časa pobrala + da ne omenjam kok bedn je biu GSP, tut APT mi je bla kr neki :D
lucky

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a lucky »

No, izpolnimo dnevni plan, potem pa na piknik igrat bičvoli :) 8-)
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a rea »

Do zdaj sem čistila hišo, da ima mami po dolgem času čisto frej soboto :)
zdaj grem v špara po wc papir :lol: in tono čokolade, potem se še mal zajebavam in potem UČIT UČIT UČIT.
še 4 dni pa sem off to England waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Trenutno spoznavam skrivnosti civilnega prava :D
Zvecer grem pa uzivat na koncert Plavega orkestra. Komaj cakam! :mrgreen: :D
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Kaj počnem? Ugotavljam, da je delovno pravo predmet, ki niti ni tako težek kakor kaka Rim ali KMP, ampak je IZREDNO UTRUJAJOČ :) (zaradi količine snovi in podrobnosti dejstev)...
a90
Prispevkov: 162
Pridružen: 16. Dec 2009 12:27

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a a90 »

Kaj drugega kot, da se ubadam s fakulteto. ;)
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

dons je en tak zaspan dan. :(
drugač pa se trudim učit dedno.
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a nusa »

jaz mam zaspane dni že kak tedn :lol:
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

*bini* napisal/-a:dons je en tak zaspan dan. :(
Jaaa :( Zdej po kosilu si prov želim, da bi imeli v knjižnici kakšno posteljo za zaspat. :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Komu poleg mene se ne da več? :D :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

MEN ! :D
lucky

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a lucky »

Meeeeeeeeeni!

In komaj čakam, da je petek, da mine ta peklenski teden! ;)
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a jessy »

Se strinjam, tudi jaz imam vsega že na vrh glave - komaj čakam konec meseca in začetek pravega poletja!
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Ja, grozno, pozabil si še, da je tud eno letalo strmoglavilo. Em, dostikrat na ljudi vplivajo kakšni nenavadni lunini pojavi ... danes ponoči je lunin mrk, mogoče je to vzrok. :D
Je še treba preverit, če je katera frendica na Facebooku objavila kakšno 'zanimivo' sliko. :twisted:

Drgač se mi pa sploh ne da učit. Preberem 2 strani v zvezku pa imam za 2 uri dovolj in tko se že cel dan dogaja. :roll: :roll:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a rea »

Trenutno jem češnje in čakam fanta, da bova igrala PS3 :D

Joj men je na tem faksu tolk luštn. Vse najlažje predmete imam že narejene, uvp in ekn me čakata septembra (joj avgusta bom gagala od vsega hudega :lol: ), rim pa pzg pa drugo leto.
Mi ni treba posebej poudarjat, da samo skačem okol in lenuharim :lol:

to je pa tako, če si ekstremno len in si vse puščaš za na konec. Kaj čem, moj moto je že od nekdaj: kar lahko storiš danes, stori jutri :D

in, kakor se poznam, bom v 2. letniku depresivna in se bom tepla po glavi, ker sem si mogla pustit rim in pzg. Ampak kaj čmo.... :D
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Bili »

Sva prbližno na istem, sam jst grem uvp delat v petek, ostalo pa septembra, če bo šlo vse. Ne upam pustit za naslednje leto, sploh ne planirano, mogoče edino če se ponesreči septembra.. :roll:

Sicer pa itak že predolgo vlečem... :mrgreen:
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Namesto da bi se učila, visim na internetu in kupujem kozmetiko (as if I need more). FML. :geek:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
LeeLoo
Prispevkov: 24
Pridružen: 16. Dec 2010 10:35

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a LeeLoo »

vse drugo, sam učim se ne.
pa razmišljam, a se mi sploh splača učit UVP, itak bom pogrnla ju3 kot sem dolga pa široka :D
lucky

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a lucky »

Če že vsaj nekaj znaš, se splača po moje :) Jaz se bom tudi samo danes, sicer na nekaj podlage, ampak okej :D
willy
Prispevkov: 78
Pridružen: 12. Mar 2011 16:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a willy »

ugotavljam, da bo letos hudičevo dolgo, vroče in študijsko poletje - vsaj zame :cry:
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a bubyka »

willy napisal/-a:ugotavljam, da bo letos hudičevo dolgo, vroče in študijsko poletje - vsaj zame :cry:
Tudi zame, tko da.. you're not alone ;) :cry:
Per aspera ad astra.
lucky

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a lucky »

O, glej, smo že trije :)

Nič hudega, julija je party :D
Odgovori

Vrni se na