Portal Pravnica.net

Splošna debata o življenju in družbi
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

Pozdravljeni !

Danes je na splet privekal portal Pravnica.net.

Portal: http://www.pravnica.net/
Forum: http://www.pravnica.net/forum/

Kot ste morda že opazili, vam portal ponuja široko paleto informacij ter možnost objave literature, galerij in dogodkov. Ker sam nisem želel portala "nafilati" s literaturo, dogodki in ostalimi podatki, vas pozivam, da jih sami objavite v ustrezni sekciji.

Upam, da vam je portal všeč .. vsaka pohvala, kritika, ocena, .. pa je seveda zaželjena 8-)

Lp
Andrej
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a flafi »

Uauuu, bravo andrej! :)
Ful dobr izpade in ful PREGLEDNO (ker študent info portal mi je tok smotano nepregleden :x )!!!
Svaka čast! :D



Edit: Uuu, šele zdele sem to opazla in morm nujno oment! :) Ful mi je všeč, da lahko vidiš datoteko tam še preden jo preneseš :) Tko da k neki iščeš, točno veš ker fajl je taprav :D Prej smo mogl pa use si zlovdat, pol pa usazga posebi odpret pa gledat! Ful dobr tole narjen, res ;) ;)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Izjemno dobro si to naredil!!! Izgled je super, funkcije, ki so dosegljive na strani, pa še sploh! :D Samo še neposredno povezavo do ŠIS-a naredi, pa nam niti ne bo več treba hoditi na uradno stran Pravne fakultete! :mrgreen:

Da pa se ne bosta na prvi strani prikazovali zgolj dve sliki, pa seveda pričakujem, da ti bodo članice foruma poslale kakšno sliko in s svojim izgledom še dodatno polepšale ta portal. 8-)
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
mOnSt3r
Prispevkov: 31
Pridružen: 06. Okt 2008 13:44

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a mOnSt3r »

ful hudo :D upam da je sedaj narejeno tako, da se zgodba psilona ne bo ponovila ;)
Uporabniški avatar
BCBG
Prispevkov: 15
Pridružen: 06. Okt 2008 21:00

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a BCBG »

Bravo, bravo!
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

Na portalu sem objavil izpitne roke, ki sem jih dobil na ŠIS-u ..

http://pravnica.net/koledar/

.. če sem kakšnega spregledal, pa prosim, da kdo doda :D
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
.:pu7a:.
Prispevkov: 117
Pridružen: 26. Jan 2009 22:51

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a .:pu7a:. »

Res zelo dobro narejen portal in forum! Škoda da nisem zanj vedel od začetka šolskega leta...

Zanima me od kje ideja za poimenovanje...?
Denny Crane
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

Ker je naš cilj postati pravnik / pravnica in ker so na fakulteti bodoče pravnice v večini, je bila izbira logična :D
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Jemc
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Okt 2008 21:02

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a Jemc »

Vsaka ti čast Andrej-fajn da je ta forum kr lepo zaživel. Lepo vidt, da se še najde folk na našmu faksu, ka je prpravlen samoiniciativno kej nardit za skupno dobro.
We think we're so clever and classless and free, but we're still fucking peasents as far as I can see
Uporabniški avatar
Jemc
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Okt 2008 21:02

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a Jemc »

Aja sej res, sej nis več na našmu faksu-ni kej, dost smo v pizdi, če eden redkih ljudi, ka je prpravlen nardit "extra mile" za naše skupno dobro, sploh ni študent tega faksa.
We think we're so clever and classless and free, but we're still fucking peasents as far as I can see
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a bajna »

zakaj moram vedno dvakrat klikniti na forum na portalu? ker mi v prvo odpre še enkrat portal :?
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

Forum bi ti moralo ob kliku na gumb "Forum" odpreti v novem oknu ..
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a bajna »

ja pa mi ne, najprej mi še enkrat odpre portal pravnica.net, pol pa tm kliknem na forum mi pa šele odpre :x
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

Imaš onemogočeno odpiranje novih oken? Ker brskalnik uporabljaš?
Gre namreč za navaden link, ki te "preusmeri" na forum .. tu ne bi smelo bit problemov.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a bajna »

ne, saj mi odpre, samo v prvo mi še enkrat v novem oknu odpre portal, potem moram kliknit na novo odprtem oknu na forum, da mi v novem oknu odpre forum :) uporabljam mozillo
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

Sem opazil, da je manjkal en presledek v kodi :ugeek: Zdej dela OK?
Če še vedno ne dela, probaj pritisnit CTRL + F5, da se "izbriše" cache strani .. če pa še vedno ne dela, pa je nekaj narobe z brskalnikom, ker je link do foruma standard xHTML link, ki se odpre v novem oknu :D
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a bajna »

ne, še zmer ne dela, tud ctrl+f5 sm prtislna pa ni razlike...
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a flafi »

Men pa že od začetka vse okej dela...
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a bajna »

ja pol pa ne vem :)
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

V nastavitvah brskalnika imaš najvrjetneje onemogočeno odpiranje novih oken .. drugega razloga tu na vidim, ker je zadeva standardna in bi morala delovat v vseh brskalnikih.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a Tecka »

A imam samo jz probleme s tem forumom zadnji dan? Pravnica.net mi vedno vrze vn da se nekaj dela in pridem samo prek pravo.che.si pa se pol ne morem forum kliknit moram na temo spodaj v kotu
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

Zadnji dan se ni nič spreminjalo, tako da ne bi smelo bit problemov .. kakšna napaka se ti prikaže (screenshot?) ? Preko poddomene "pravo.che.si" ne moreš dostopati do foruma, ker prihaja potem do problemov s piškoti, zato te vedno preusmeri na domeno Pravnica.net .. če si se lahko prijavila na ta forum, potem ti definitivno deluje tudi domena Pravnica.net (ker se piškot shrani in deluje samo na tej domeni) ..
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a Tecka »

eh pravnica.net dela www.pravnica.net pa ne
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a andrej »

hm .. meni tudi z "www" deluje .. lahko prosim še kdo preveri (in naredi screenshot, če ne deluje), kaj se zgodi, če v brskalnik vpiše naslov http://www.pravnica.net ..
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Portal Pravnica.net

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Meni čisto vse dela brez problema, ne glede ali je spredaj www ali ga ni! Uporabljam pa Mozilla Firefox 3.0.7.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Odgovori

Vrni se na