Kateri sladoled imate najrajši?

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
Gabrijel22
Prispevkov: 1
Pridružen: 27. Maj 2011 09:26

Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a Gabrijel22 »

Ok prihaja poletje in me zanima kateri sladoled imate najrajše? Meni je to v izpitnem obdobju skoraj kot edina hrana sladkor in osvežitev ; )

Bom kar sam začel

okus: Piškotek ;)

znamka: magnum :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Kera nora tema :lol:

Jst nisem glih fan sladoleda, ampak bi pojedla pomoje skor use okuse :D No, dokler ni kakšen nagravžen (pistacija!), čudn (špinača??? :shock: ) al pa kšne sumljive barve (moder sladoled??? Resno? :geek: ). Pa ne sme bil limona al pa lešnik.

Grozdje pa melona sta mi ponavadi kar všeč. Sam dobro grozdje je res težko najdt :D Tut češnja pa jagoda sta fajn. Pa, itak, karkoli čokoladnega/piškotastega/snickers/ipd. Pa jogurt s kšnimi sadnimi koščki notr!
Kepce (brez korneta, morjo bit v lončku! :mrgreen: ) so men drgač najbolj všeč, ampak vzamem tut kšn McFlurry iz McDonaldsa, al pa kšno old skul Lučko/Toma/Ježka. Mangnumi in podobni so mi pa čist preveliki, in mi nekje na polovici slabo rata, in potem dva mesca ne morem jest sladoleda, ker se mi dviga ob misli nanj. Včasih se spomnem, da je bil en sladoled Max, k je bil ful dobr, k je bla notr jagoda, pol pa prelit z belo čokolado... Njam. Ampak je bil itak spet ful prevelik.

Fak, zdej bi pa jst tut sladoled jedla :roll: Pa ga nimam. Itak. K ga bom pa mela, mi pa spet ne bo sedu :evil:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Najrajš mam sadne okuse, pomaranča, rdeča pomaranča, limona, banana.. al pa kak piškotek, kokos, nutela :D
Se pa spomnm da sm že lubenico jedla..njaaaaam :D Pozna kdo sladoledarja u Lj k jo ma? :D
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

wow sladoled to je men ena izmed boljših sladkih stvari , še posebi zdej med učenjm pa k je vroče res sede :D

drgač pa težko se odločm sam za en okus, ampak ponavad na kepco vedno uzamm nek mlečn okus - nutela, čokolada,stačetela,lešnik itd . no ampak učas pa tut sadnga uzamm , lih ucer sm na nabotičniku jedla pasijonko in je kr zanimiu okus :D

sladoledi na lučkah so mi pa najboljši magnum ( ponavad kr almond uzamm mmm :D ) pa tom mi je tut zakon.

lih zdej mi je zalog doma zmankal tko da bo treba it mau u shopiiiing :P
Uporabniški avatar
tita123
Prispevkov: 39
Pridružen: 06. Okt 2008 11:03
Kraj: Slovenija :D

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a tita123 »

Js sem pa čist nora na punč :D všeč mi je tudi nutela in seveda sadni okusi ko je res zlo vroče :)

kasneje si bova s cimro privoščili ledeno kavo :twisted:
lucky

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a lucky »

Uh, umiram za jagodo in rdečo pomarančo, dobra pa je tudi borovnica in zeleno jabolko :)
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Sladoled om nom nom! :D Najboljši so mi "klasični" okusi - vanilija, čokolada, lešnik.. Za osvežitev pa limona, pomaranča al pa zeleno jabolko. Najbolj zanič mi je pa sladoled z okusom red bulla, od tega mi res slabo rata. :lol:
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Red Bull? :shock: Kje si pa to našla? No, sej ne da si želim probat :D
Sem se pa spomnla še enga nagravžnga (k sm ga itak največ pojedla k sm bla mejhna - poleg tistga sumljivega modrega :roll: ) - čigumi. Ew.
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a jessy »

Yum! Meni so najboljši pri sladoledarjih (tj. na kepice) in definitivno NEsadni okusi, temveč bolj mlečni/čokoladasti, npr. piškotek, kokos, čokolada, stračatela, itn. Pa po možnosti v sladkem kornetu (ker navadni so zanič)! :P Med tistimi iz trgovine pa nimam nobenega najljubšega, ponavadi kupim kar Toma ali kakšen kornet.
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Jaz pri sladoledu na kepice vedno naročim čokoladnega in jagodnega ... Pa tko, da mora biti čokoladni spodej in potem na vrh jagodni, zato ker mam čokoladnega še mal rajši kot jagodnega in ga hočem prišparat za na konec. :mrgreen:

Saj imam tud ful rad bananinega pa limoninega, ampak to bi bilo že preveč kepic in bi mi vse dol popadalo; na vrsto pa pač nikoli ne prideta, ker imata čokolada in jagoda prednost. :D
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Zato so lončki zakon, ker se lahko več kepic not naloži :twisted:

Jst drgač tut ponavadi naročim kombinacijo nečesa sadnega z nečim čokoladnim. Ampak kakorkoli se kepice obrnejo, vedno je tko, da mi je boljši tisti, ki je na vrhu, in potem moram unga, ki ni tok dobr, vn kopat z žličko, da pustim ta dobrega za na konc, in nardim celo packarijo zraven :oops:
Seveda, da ne omenjam tega, da če slučajno naročim več kt dve kepici kdaj, potem pojem najprej une, k mi niso tok všeč, in na koncu, ko pridem do ta dobrega, itak ne morem več :roll:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

Dexter napisal/-a:Jaz pri sladoledu na kepice vedno naročim čokoladnega in jagodnega ... Pa tko, da mora biti čokoladni spodej in potem na vrh jagodni, zato ker mam čokoladnega še mal rajši kot jagodnega in ga hočem prišparat za na konec. :mrgreen:

Saj imam tud ful rad bananinega pa limoninega, ampak to bi bilo že preveč kepic in bi mi vse dol popadalo; na vrsto pa pač nikoli ne prideta, ker imata čokolada in jagoda prednost. :D
a si kdaj razmislu da bi uzel dve kepci in usako pol-pol :D in tko bi pol lahko use 4 okuse naenkrat jedu :o :D
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

flafi napisal/-a:Zato so lončki zakon, ker se lahko več kepic not naloži :twisted:

Jst drgač tut ponavadi naročim kombinacijo nečesa sadnega z nečim čokoladnim. Ampak kakorkoli se kepice obrnejo, vedno je tko, da mi je boljši tisti, ki je na vrhu, in potem moram unga, ki ni tok dobr, vn kopat z žličko, da pustim ta dobrega za na konc, in nardim celo packarijo zraven :oops:
Seveda, da ne omenjam tega, da če slučajno naročim več kt dve kepici kdaj, potem pojem najprej une, k mi niso tok všeč, in na koncu, ko pridem do ta dobrega, itak ne morem več :roll:
:mrgreen:
Kok si me pa zdj v dobro voljo spravla :)
Si vis pacem para bellum
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a nusa »

flafi napisal/-a:
... No, dokler ni kakšen nagravžen (pistacija!), čudn (špinača??? :shock: ) al pa kšne sumljive barve (moder sladoled??? Resno? :geek: ). Pa ne sme bil limona al pa lešnik.
flaafii a ti to resno??!! pistacija pa res ni nagravžna!! :lol: pistacija in lešnik =njaami :))) Mislim da še samo nisi dobre jedla, ker vse pa res niso dobre :D Glede sumljivih barv se pa strinjam :) drugač mam pa rada sadne in mlečne ampak ponavadi jem samo sadne al pa samo mlečne- redko kombinacijo :D
Uporabniški avatar
hannah
Prispevkov: 70
Pridružen: 05. Okt 2010 21:45

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a hannah »

jst pa fanica stračatele... še posebi če ma kje res une ogromne kose čokolade notr... MNJAMA! :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
Ursi
Prispevkov: 212
Pridružen: 13. Sep 2010 11:55

Re: Kateri sladoled imate najrajši?

Odgovor Napisal/-a Ursi »

piškotekkk iz zvezde :P o mjamm :D
Odgovori

Vrni se na