APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Robert Turk, univ. dipl. prav.

Moderatorji: ZmajbajnaJure

Odgovori
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a flafi »

Stvari, k si jih mel v izpitu narobe največ. Pol se pa še mal pogovarjata pa tko :) Čist lušn ustni.
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
zabica
Prispevkov: 75
Pridružen: 04. Jan 2009 16:31

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a zabica »

flafi napisal/-a:
Mistress Choc napisal/-a:Hej...mene pa samo zanima kaj je zdej s tem kolokvijem k naj bi biu kao februarja? a ga sploh bomo pisal - k na oglasni je napisan sam za študente prejšnjih let in ne letošnje redne študente...in zakaj sploh ta kolokvij - a ni kao tako da se kolokvij, ki je pogoj za izpit, piše ene 14 dni pred izpitom????

Pa iz česa se sploh učit APT - baje da obstaja ena dobra skripta - sam kje se jo da dobit?
Če piše, da ni za letošnje redne študente, pol zdej ne morš it ;) In ja, boste pisal kolokvij - 2 kolokvija celo!
Učiš se pa iz datotek, k jih da Turk na svojo stran :)
a tele datoteke k so na njegovi strani od lanskga leta so vredu, al bo dal nove ki bojo drugačne?
Shady
Prispevkov: 162
Pridružen: 25. Sep 2009 15:54

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a Shady »

A mi kdo zna powedat, a je ta rok 30.4. tud za redne, al sam za izredne al kko je to ? K te roki pr APT-ju so čudni. Hvala :)
QueenB
Prispevkov: 45
Pridružen: 31. Mar 2009 14:59

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a QueenB »

ok zdj pa jz sploh več ne zastopm :) treba je prinest public law research, potem je teba odpisat kolokvij in nato sledi izpit :) al sm zdj kj spustila mogoče???
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a flafi »

Ja, lani je bil še private law research med kolokvijem pa izpitom :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
QueenB
Prispevkov: 45
Pridružen: 31. Mar 2009 14:59

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a QueenB »

ja sj to vem da je bil sam zdj pa nevem kako je :) oz o čem se sploh piše če je še vedno private law research
_sunshine_
Prispevkov: 1
Pridružen: 27. Feb 2010 12:02

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a _sunshine_ »

Oi!
A mi lahko kdo pove kak kriterij ima robi za izpit?? mislim koliko pik rabiš za 5-6??
Hvalaa :)
bu:)
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Jan 2009 22:47

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a bu:) »

a mogoče kdo ve kdaj bo kolokvij? bo mogoče kak rok aprila?
devetka
Prispevkov: 69
Pridružen: 19. Jan 2009 14:23

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a devetka »

Kolokvij bo 25.marca..... za aprila mislim, da se ni povedal tocenga datuma... je pa rekel da bo...

... mene pa zanima, če je že kdo najdel mapo... ki se jo je treba naučit za kolokvij :?: ....
misk
Prispevkov: 3
Pridružen: 09. Mar 2009 12:50

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a misk »

v šis-u je...sam še ni vse
SHaMa
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jun 2009 01:35

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a SHaMa »

Kako pogosto so te kolokviji?
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a densy »

lahko bi bil v sredini ali pa na zaačetku aprila...da bi šli potem lahko na aprilski rok ;)
Mistress Choc
Prispevkov: 55
Pridružen: 02. Dec 2009 14:16

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a Mistress Choc »

devetka napisal/-a:Kolokvij bo 25.marca..... za aprila mislim, da se ni povedal tocenga datuma... je pa rekel da bo...

... mene pa zanima, če je že kdo najdel mapo... ki se jo je treba naučit za kolokvij :?: ....
a to za kolokvij 25 marca je turk povedou na predavanjih? k u šišu nič ne piše...me pa zanima kje se prjavš na kolokvij - a res da kr njemu mail pošleš???

drgač pa gradivo za učit je uredu od lani (ker je že od l 2002 enako) - je pa na njegovi strani
meIus
Prispevkov: 69
Pridružen: 19. Nov 2008 10:13

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a meIus »

Včeraj nam je na predavanjih za izredne študente razložil kakšne so naše obveznosti pri APT:

- research assignment, 5 strani ( za temo se je potrebno dogovoriti s profesorjem; so pa okvirna področja pravo EU in njegov vpliv pri nas, različne zgodovinske teme, primerjalnopravne teme...),
- public law test (v bistvu gre že za del končnega izpita, saj pri oceni šteje skoraj 40% končne ocene),
- final exam (private law): pisni & ustni del .

Je pa povedal, da popolnoma razume, da smo precej bolj obremenjeni z drugimi predmeti in da ni nič narobe če nekateri ne opravijo nobenih obveznosti vse do poletja. Po drugi strani pa, kdor želi, ima možnost vse opraviti precej hitro....
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

meIus napisal/-a:Včeraj nam je na predavanjih za izredne študente razložil kakšne so naše obveznosti pri APT:

- research assignment, 5 strani ( za temo se je potrebno dogovoriti s profesorjem; so pa okvirna področja pravo EU in njegov vpliv pri nas, različne zgodovinske teme, primerjalnopravne teme...),
- public law test (v bistvu gre že za del končnega izpita, saj pri oceni šteje skoraj 40% končne ocene),
- final exam (private law): pisni & ustni del .

Je pa povedal, da popolnoma razume, da smo precej bolj obremenjeni z drugimi predmeti in da ni nič narobe če nekateri ne opravijo nobenih obveznosti vse do poletja. Po drugi strani pa, kdor želi, ima možnost vse opraviti precej hitro....
A je kaj omenu te predstavitve seminarskih?
Perry Mason
Prispevkov: 65
Pridružen: 16. Maj 2009 22:25

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a Perry Mason »

Pa a je omenu kdaj marca se jih lahko odda, ker ne bi rad zamudu. :?
meIus
Prispevkov: 69
Pridružen: 19. Nov 2008 10:13

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a meIus »

Pri izrednih ni omenjal nobene predstavitve....
Uporabniški avatar
ashley
Prispevkov: 12
Pridružen: 16. Mar 2010 14:45

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a ashley »

js sm tud izredno in me zanima, glede na to, da februarja nism oddala seminarske, jo pa nameravam zdej marca, če je vseen možen it na izpit aprila al veljajo enaka pravila kt za redne? pa še, a kdo ve do kdaj je treba oddt te seminarske zdej u marcu? hvala. lp
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

A je bil dons kdo na predavanju za izredne? Je kej omenjal predstavitve? :) (sej upam da ne,ampak bolš da vprašam...)
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a densy »

nič ni omenjal predstavitev. itak imamo samo še v četrtek, potem je pa konec.. ;)
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

densy napisal/-a:nič ni omenjal predstavitev. itak imamo samo še v četrtek, potem je pa konec.. ;)
Si mi polepšala dan :) Še neki... kako se prjavmo izredni na kolokvij? Tisto k bo dal v četrtek seznam al smo mi kej posebnga spet k smo izredni? :D
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a densy »

a na rednih predavanjih bo dal seznam? to pa ne vem, se mi ne da hodit..

jaz sem mu včeraj zvečer mejl poslala, da bi se prijavila na kolokvij 2. aprila, pa da bom par dni prej prinesla na govorilne research, pa mi ni odgovoru.. :shock:
pa vsi vedno govorite, da takoj odpiše.. :twisted:
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

densy napisal/-a:a na rednih predavanjih bo dal seznam? to pa ne vem, se mi ne da hodit..

jaz sem mu včeraj zvečer mejl poslala, da bi se prijavila na kolokvij 2. aprila, pa da bom par dni prej prinesla na govorilne research, pa mi ni odgovoru.. :shock:
pa vsi vedno govorite, da takoj odpiše.. :twisted:
Moja frendica mu je že 2x pisala pa ni nikol dobila odgovora,tko da ne vem kolk on to odgovarja kej :D
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a densy »

jao, pa tok sem se trudila, da je bilo lepo napisano :x
če ne bo jutri odpisal, mu bom v četrtek zatežila :lol:
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

hey! mene pa zanima, če lahko grem tale kolokvij oz. test aprila pisat tut, če nimam opravljenih useh izpitov iz prvega letnika?za izpit vem, da ne morem pa upam da to ne velja tut za kolokvij :D
Odgovori

Vrni se na