Vaje

prof. dr. Katja Šugman Stubbs, prof. dr. Zvonko Fišer, doc. dr. Primož Gorkič

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Odgovori
Uporabniški avatar
General Specific
Prispevkov: 23
Pridružen: 04. Nov 2011 14:16

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a General Specific »

Še 7 in 8.
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Super si, najlepša hvala! ;)
mrmh
Prispevkov: 92
Pridružen: 18. Jan 2010 17:12

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a mrmh »

hej :) mene pa neki zanima,če mogoče kdo ve, in sicer če obstaja neko spošno pravilo kdaj je nekaj ZAVRŽENO in kdaj ZAVRNJENO? še mal pa se mi bo sfučkal
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Sem ti odgovorila v drugi temi. ;)
Uporabniški avatar
carboncino
Prispevkov: 20
Pridružen: 30. Avg 2011 12:11

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a carboncino »

General Specific, res si car!! ;)

Hvala ti, res!
mrmh
Prispevkov: 92
Pridružen: 18. Jan 2010 17:12

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a mrmh »

ej a obstaja kje kaka duša k bi mi povedala obnovo Allan v. Uk? k se mi reeeeeesss ne da brat hvalllaaaaa
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Kaj je bilo danes na seminarju (nisem mogla priti)? A je kaj povedal, kako bo z vajami?
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a jessy »

A so v petek vaje? Točno ob uri?
12345
Prispevkov: 127
Pridružen: 07. Jan 2011 11:03

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a 12345 »

Pozdravljeni!

Zanima me, kako je z nujnostjo obiskovanja vaj. So prejšna leta dejansko pregledovali, če si hodil na vaje in potem kako sankcionirali?

Poleg tega me pa še zanima, v kateri skupini je priimek "Pe..."

Hvala ;)
Tjaška
Prispevkov: 242
Pridružen: 14. Jan 2010 01:04

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Tjaška »

Pri procesu ne pregleduje več prisotnosti (lani je delal to...letos je pa reku da je to stran metanja papirja)...drgač maš pa razporeditev v katero skupino spadaš v šisu pod gradiva kazensko procesno pravo ;)
giraffe
Prispevkov: 150
Pridružen: 15. Sep 2010 10:37

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a giraffe »

Bi lahko nekdo prosim napisal odgovor na vpr. pri temi Obtožni akt. Posegi sodišča v opis dejanja? dopustnost posegov v pravno kvalifikacijo? Namreč jaz imam zelo čudno napisano...dopustnost posegov v pravno kvalifikacijo se nanaša na 354.člen
Kaj pa posegi sodišča? tam imam napisano izvirni opis in opis s posegom...
missLemon
Prispevkov: 73
Pridružen: 18. Mar 2011 18:05

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a missLemon »

Hej! Zanima me če ima mogoče kdo na računalniku shranjeno prošnjo, ki jo je napisal prof.Gorkiču za zamenjavo skupine pri vajah. Hvala
tincap
Prispevkov: 139
Pridružen: 28. Sep 2011 22:37

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a tincap »

Kakšna je "sankcija", če nimaš 80% prisotnosti na vajah..?

In je kakšna možnost prestavit se oz. hodt k drugi skupini kakor si določen po priimku?
Amy7
Prispevkov: 45
Pridružen: 05. Sep 2012 23:54

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Amy7 »

Gorkič lani ni preverjal prisotnosti. Jo letos preverja? Prav tako, ni bilo treba dati prošnje za zamenjavo, ampak si stopil do njega in prosil, če se lahko pridružiš kakšni skupini. Se da vse z njim zmenit. =) Na izpit ni bilo mogoče pristopiti, če nisi imel OK poročila z glavne obravnave ali narejenih prispevkov (ne vem, če imate to obveznost tudi letos) ;)

Letos pa je v ŠISu objavljeno tole:
Udeležba na seminarju in vajah je obvezna (pogoj za pristop k izpitu). Vaje se začnejo 22. oktobra.
Seminar poteka hkrati za vse študente.
Pri vajah so študenti razdeljeni v šest skupin. Prehajanje med skupinami načeloma ni možno.
Pisne(!) in obrazložene prošnje za zamenjavo skupin pri vajah KPP je mogoče oddati do konca
oktobra 2012, v predalčnik doc. Gorkiča pred dekanatom. Prošnje v elektronski obliki in prošnje
brez obrazložitve ne bodo obravnavane


Domnevam, da zato, ker na nekatere termine zaradi nepreverjanja prisotnosti ni hodil nihče (sploh pozno popoldanski oziroma že kar večerni termini)
missLemon
Prispevkov: 73
Pridružen: 18. Mar 2011 18:05

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a missLemon »

A so to zdele spremenil vaje za 3. in 4. skupino na urniku a je ta termin že bil?
tincap
Prispevkov: 139
Pridružen: 28. Sep 2011 22:37

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a tincap »

missLemon napisal/-a:A so to zdele spremenil vaje za 3. in 4. skupino na urniku a je ta termin že bil?
Pa res! Sm šla pogledat. Spremenil so zdle, in to brez kakršnega koli obvestila.. :/ Prej sta bili ti skupini zjutraj 8-10h. Tudi prostor (seminar) je drug. Namesto da bi raje skupini 5 in 6 nekam prestavli s petka takšno čudno uro..

A so še kej spremenil??! :roll:
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Alja »

Ali so vaje pri tem predmetu obvezne točno po skupinah ali se da kaj menjati?

Lp
a90
Prispevkov: 162
Pridružen: 16. Dec 2009 12:27

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a a90 »

Alja napisal/-a:Ali so vaje pri tem predmetu obvezne točno po skupinah ali se da kaj menjati?

Lp
Prehajanje med skupinami načeloma ni možno.
Pisne(!) in obrazložene prošnje za zamenjavo skupin pri vajah KPP je mogoče oddati do konca oktobra 2012, v predalčnik doc. Gorkiča pred dekanatom.
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Alja »

Je kdo lani (ali letos) že oddal prošnjo? Zanima me, kaj bi bil za profesorja tehten razlog za menjavo skupine. Jaz imam namreč ob petkih obveznosti od 13. ure naprej že več let, zdaj sem pa 5. skupina in bi imela vaje ob petkih popoldne, ko nimam časa.
aisia
Prispevkov: 61
Pridružen: 19. Dec 2008 16:37

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a aisia »

A skupine so iste kot pri kp?
smotka
Prispevkov: 73
Pridružen: 12. Sep 2011 19:24

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a smotka »

ja super bi blo ce bi 5 pa 6 skupino na kak drug dan in uro prestavli, ker petek je res zamor.. A bi se to dal kej zment,kako je blo v preteklosti?
Pa glede literature na vajah me zanima, koliko pride v postev praktikum za kpp, ker je ful obsezen, a se mi ga splaca kopirat oz.kolk se ga uporablja na vajah pa pol za ucenje pri izpitu?
Betka
Prispevkov: 245
Pridružen: 12. Mar 2011 17:06

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Betka »

Mogoče kdo ve, katero izdajo praktikuma moramo imet? Na spletni strani GV založbe sm zasledila, da je nekatera snov iz prve izdaje še vedno obvezno študijsko gradivo za nas. Kaj mormo pol imet kar oba?
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Alja »

Mislim, da letnik 2011. Tak črn je.
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Urši »

vaje pri KPP se začnejo s tem tednom, kajne? :)
tincap
Prispevkov: 139
Pridružen: 28. Sep 2011 22:37

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a tincap »

Urši napisal/-a:vaje pri KPP se začnejo s tem tednom, kajne? :)
Ja mensezdi, ampak kje je bla kakšna objava?? Pa kako so skupine, isto kot pri KMP razdeljene?
Odgovori

Vrni se na