Predavanja

prof. dr. Vid Jakulin, prof. dr. Damjan Korošec, prof. dr. Katja Filipčič, prof. dr. Matjaž Ambrož

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Odgovori
fruchtzwerge
Prispevkov: 180
Pridružen: 03. Okt 2010 04:52

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a fruchtzwerge »

A je bilo kaj drugače kot v knjigi? Ker jaz najdem pod tem naslovom le 2 strani
Uporabniški avatar
La mariposa
Prispevkov: 157
Pridružen: 26. Jan 2011 15:29

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a La mariposa »

kdaj se začnejo vaje pri kazenskem? a ta tedn so ze ali je uvodno ali jih sploh ni?
fruchtzwerge
Prispevkov: 180
Pridružen: 03. Okt 2010 04:52

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a fruchtzwerge »

A mi lahko še za danes nekdo napiše, kaj se je predavalo ?
(budilka je doživela bližnje srečanje z zidom) :D
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a jessy »

@La mariposa: Se mi zdi, da sploh še ni bilo nič rečeno glede vaj.

@fruchtzwerge: Splošni pojem kaznivega dejanja, ravnanje.
fruchtzwerge
Prispevkov: 180
Pridružen: 03. Okt 2010 04:52

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a fruchtzwerge »

Hvalaaaaa še enkrat :D
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a jessy »

Np. ;)
¤black code¤
Prispevkov: 7
Pridružen: 26. Okt 2011 15:31

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a ¤black code¤ »

Vaje se začnejo prihodnji teden, je rekel prof. včeraj na predavanju. Tiste, ki pridejo na praznik (po.,to.) pač odpadejo in se jih nič ne nadomešča, so pač naslednjič po urniku, ostale vaje SO.
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Car »

Hvala za informacijo.

lp
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Urši »

Ima slučajno kdo od prejšnjih letnikov zapiske iz predavanj ali izpiske(skripto) po NOVI knjigi oz. ali se lahko kaj od tega dobi v fotokopirnici?
Lp
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

fruchtzwerge
Prispevkov: 180
Pridružen: 03. Okt 2010 04:52

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a fruchtzwerge »

"teorije o vzročni zvezi" ste obdelovali na predavanjih? :)
Sara
Prispevkov: 39
Pridružen: 29. Jul 2010 18:43

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Sara »

Ja, že na prejšnjem predavanju.
fruchtzwerge
Prispevkov: 180
Pridružen: 03. Okt 2010 04:52

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a fruchtzwerge »

Hvala :)
lollipop
Prispevkov: 39
Pridružen: 25. Jan 2011 16:50

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a lollipop »

A mogoče kdo ve kakšen nj bi biu test za izredne, ki se piše v pon; ali je obvezen?
Lp
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

Čist sem šokirana, sploh nisem vedela, da je pri kazenskem pravu test :oops:

Se tudi jaz priporočam za informacije...
lollipop
Prispevkov: 39
Pridružen: 25. Jan 2011 16:50

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a lollipop »

Ali je bil kdo danes na seminarju? Kaj ste delal?
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a jessy »

Prvi dve uri izpitne zgodbice (iz praktikuma), drugi dve uri pa je imel predavanje tožilec s področja gospodarskega kriminala.
foxy
Prispevkov: 46
Pridružen: 16. Sep 2011 20:05

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a foxy »

Lepo bi prosila, če lahko nekdo, ki je včeraj bil na seminarju, pove katere primere ste obravnavali in kateri od profesorjev je imel seminar?

Hvala za odgovor, Lp, F.
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a jessy »

Ni posebne teme za tutorstvo, tako da bom kar tu vprašala - koliko časa ponavadi traja (1 uro ali 2)?
Blade1
Prispevkov: 70
Pridružen: 19. Feb 2010 13:03

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Blade1 »

A mogoče kdo ve, če je jutri seminar pri kmp? Glede na to da je Ambrož nekaj govoru, da je zadnič bil 2 tedna nazaj?
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a flafi »

Živjo! :mrgreen:

Jst mam pa eno prošnjo... :oops: Bi se komu, ki ima doma učbenik iz leta 2011, mogoče dalo napisat na katerih straneh v knjigi je napisano poglavje Kaznovalno pravo? :mrgreen: Stvar je v tem, da imam jst doma en starejši učbenik, ker sem že par let nazaj delala KMP, zdaj pa rabim nekaj za diplomo, in me zanima, če so to poglavje kaj spreminjali... V moji knjigi je kaznovalno pravo drugo poglavje, in obsega strani od 40 (na tej je pregled poglavja :P) do 45.

Res bi bila ful hvaležna, če bi mi kdo pomagal, da mi ni treba samo zaradi tega na faks hodit :geek:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
sagat

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a sagat »

flafi napisal/-a:Živjo! :mrgreen:

Jst mam pa eno prošnjo... :oops: Bi se komu, ki ima doma učbenik iz leta 2011, mogoče dalo napisat na katerih straneh v knjigi je napisano poglavje Kaznovalno pravo? :mrgreen: Stvar je v tem, da imam jst doma en starejši učbenik, ker sem že par let nazaj delala KMP, zdaj pa rabim nekaj za diplomo, in me zanima, če so to poglavje kaj spreminjali... V moji knjigi je kaznovalno pravo drugo poglavje, in obsega strani od 40 (na tej je pregled poglavja :P) do 45.

Res bi bila ful hvaležna, če bi mi kdo pomagal, da mi ni treba samo zaradi tega na faks hodit :geek:
Še zmeraj je isto :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a flafi »

Hvala, sagat! Slika
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

Živjo!

A je še koga profesor tolk prestrašu ko mene? :D

Res bi lepo prosila, če višji letniki poveste kako se lotit tega predmeta že zdaj? Rada bi delala vnaprej, da me ne bo gradivo povozilo, ker sem dobila občutek, da bo tega res velik! :(

Učbenik baje pride šele januarja, iz česa naj potem delam do takrat? Kaj bi predlagali?

Poleg tega je ta učbenik samo eden, je pa več gradiv za KP. Iz česa bi se lahko doma pripravljala na predavanja?

Upaaaam da kdo kaj razjasni situacijo, hjoooo tole zgleda da bo zelo težko :oops: :oops: :oops: :oops:
Arietida
Prispevkov: 108
Pridružen: 30. Avg 2009 15:49

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Arietida »

9sammy5 napisal/-a:Živjo!

A je še koga profesor tolk prestrašu ko mene? :D

Res bi lepo prosila, če višji letniki poveste kako se lotit tega predmeta že zdaj? Rada bi delala vnaprej, da me ne bo gradivo povozilo, ker sem dobila občutek, da bo tega res velik! :(

Učbenik baje pride šele januarja, iz česa naj potem delam do takrat? Kaj bi predlagali?

Poleg tega je ta učbenik samo eden, je pa več gradiv za KP. Iz česa bi se lahko doma pripravljala na predavanja?

Upaaaam da kdo kaj razjasni situacijo, hjoooo tole zgleda da bo zelo težko :oops: :oops: :oops: :oops:

Joj joj, saj ni tako zelo hudo.. oni samo mal uživajo, da nas preventivno prestrašijo. Brez skrbi, vse se da, če se spraviš k delu tako kot je treba. Sicer je res občudovanja vredno, da želiš sproti delat, ampak naj se ti snov malo nabere, da boš lahko sploh sliko predmeta dobila; vsekakor se ga da pa tud pred izpitom v kakšnih parih tednih naučiti.
Vem, da so bile neke spremembe, ampak začetek učbenika (zgodovina ipd.) in bit KD in take zadevšne so, predvidevam, ostale enake, tako da, če si zelo želiš lahko tudi starega malce prebiraš.
Vsekakor ti priporočam vaje. Tudi tu na forumu je ena super skripta z vajami od Ambroža in to je res najbolše kar obstaja kar se tega tiče :)

Najbolj pomembno pa je, da si izbiješ tale strah in živčnost iz glave, ker te bo drugače čisto pojedel!! :)

Ko boš dobila filing kakšni so predmeti, kako ti bodo ležali itn. si narediš mali načrtek kako si boš razporedila, predvsem te tavelike, k so v 2. letniku - kmp, kpp, delovno. In potem boš srečno prispela v 3.letnik :mrgreen:
Odgovori

Vrni se na