Predavanja

prof. dr. Ada Polajnar-Pavčnik, prof. dr. Miha Juhart, izr. prof. dr. Barbara Novak

Moderatorji: ZmajbajnaJure

*missy*
Prispevkov: 93
Pridružen: 07. Maj 2011 19:14

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a *missy* »

Kaj pa pride v poštev, a kr noben ne ve :D?
Tjaška
Prispevkov: 242
Pridružen: 14. Jan 2010 01:04

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Tjaška »

zanima me, če so kaj povedali na predavanjih, če so vaje, seminarji obvezni?
fruchtzwerge
Prispevkov: 180
Pridružen: 03. Okt 2010 04:52

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a fruchtzwerge »

Zelo bi bil hvaležen, če mi lahko nekdo napiše, kaj so povedali danes na civilnem (predvsem glede literature).

Hvala :)
ribica
Prispevkov: 23
Pridružen: 18. Jan 2012 21:51

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a ribica »

Kaj mi lahko kdo pove, če se seminar za civilno pravo že ta teden...
Pravicna
Prispevkov: 22
Pridružen: 23. Sep 2012 10:40

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Pravicna »

a kdo ve kam je prof. Juhart objavil tist video? V ŠISu piše naj si ga pogledamo,samo kje??
cupcakex3
Prispevkov: 185
Pridružen: 13. Dec 2010 16:28

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a cupcakex3 »

sej je na twitterju napisal, da je video prevelik in da ga ni mogel naložiti v šis. V kratkem naj bi bili obveščeni ali mu ga je uspelo objaviti ali ne :)
nixon
Prispevkov: 13
Pridružen: 14. Jan 2010 14:36

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a nixon »

Ali jutri, ponedeljek 29.10. odpade tako predavanje iz stvarnega, kot tudi iz obligacijskega prava? Ker Mozina ni nič rekel, da odpade, ali pa sem preslišal...
Pravicna
Prispevkov: 22
Pridružen: 23. Sep 2012 10:40

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Pravicna »

kakšno ima pa ima na twitterju,meni ga ne najde :O stvarnega in gospodarskega ni jutri,obligacije pa kolikor vem so.
puncy123
Prispevkov: 50
Pridružen: 13. Jan 2010 12:02

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a puncy123 »

a mi lahko kdo pove kdaj potekajo od možine predavanja ( obligacije splošni del)? hvala
noname
Prispevkov: 11
Pridružen: 06. Sep 2010 21:44

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a noname »

ponedeljek 15:15 . 16:45 in sreda 10:15 - 11:45
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

mene pa zanima če kdo kako je s temi kolokviji? a je res treba pisati jih pozitivno da dobiš ECTS???? al je dosti samo podpis, tko k do sedaj???
Nosce te ipsum!
ius12
Prispevkov: 42
Pridružen: 10. Sep 2012 14:09

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a ius12 »

Count Dooku napisal/-a:mene pa zanima če kdo kako je s temi kolokviji? a je res treba pisati jih pozitivno da dobiš ECTS???? al je dosti samo podpis, tko k do sedaj???
Zanima me enako, očitno se me je ta informacija izognila .

Lp ;)
pina colada
Prispevkov: 73
Pridružen: 31. Maj 2011 13:41

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a pina colada »

ius12 napisal/-a:
Count Dooku napisal/-a:mene pa zanima če kdo kako je s temi kolokviji? a je res treba pisati jih pozitivno da dobiš ECTS???? al je dosti samo podpis, tko k do sedaj???
Zanima me enako, očitno se me je ta informacija izognila .

Lp ;)
A ni Možina na začetku reku, da to predstavla 10% izpita? no mogoče sm sam js tko slišala, me pa tud zanima kako je s temi ects...
ius12
Prispevkov: 42
Pridružen: 10. Sep 2012 14:09

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a ius12 »

pina colada napisal/-a:
ius12 napisal/-a:
Count Dooku napisal/-a:mene pa zanima če kdo kako je s temi kolokviji? a je res treba pisati jih pozitivno da dobiš ECTS???? al je dosti samo podpis, tko k do sedaj???
Zanima me enako, očitno se me je ta informacija izognila .

Lp ;)
A ni Možina na začetku reku, da to predstavla 10% izpita? no mogoče sm sam js tko slišala, me pa tud zanima kako je s temi ects...
Ja, ampak to pomeni le v pozitivno smer... To pomeni, če odpišem kolokvij 0%, še vedno pomeni, da lahko na izpitu dosežem 100% oz. teoretično še imaš možnost za oceno 10 ali ne ? Ali se kolokvij samo prišteje, k tvojim doseženim točkam na izpitu ?
pina colada
Prispevkov: 73
Pridružen: 31. Maj 2011 13:41

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a pina colada »

ius12 napisal/-a:Ja, ampak to pomeni le v pozitivno smer... To pomeni, če odpišem kolokvij 0%, še vedno pomeni, da lahko na izpitu dosežem 100% oz. teoretično še imaš možnost za oceno 10 ali ne ? Ali se kolokvij samo prišteje, k tvojim doseženim točkam na izpitu ?
kokr sm js razumela če dosežeš 0 pik maš takoj 10% manj in več kot 90% ne morš pisat....
Res upam, da se motim :?
ius12
Prispevkov: 42
Pridružen: 10. Sep 2012 14:09

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a ius12 »

pina colada napisal/-a:
ius12 napisal/-a:Ja, ampak to pomeni le v pozitivno smer... To pomeni, če odpišem kolokvij 0%, še vedno pomeni, da lahko na izpitu dosežem 100% oz. teoretično še imaš možnost za oceno 10 ali ne ? Ali se kolokvij samo prišteje, k tvojim doseženim točkam na izpitu ?
kokr sm js razumela če dosežeš 0 pik maš takoj 10% manj in več kot 90% ne morš pisat....
Res upam, da se motim :?
Tudi jaz. In misel na to mi pošteno para živce ter obrača želodec. ;)
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

logično da je 90 10, kje ste pa še vidl kšne bonitete na pf lj...haha
Odgovori

Vrni se na