Izpit maj 2012

prof. dr. Janez Kranjc, prof. dr. Marko Kambič

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

brucka
Prispevkov: 84
Pridružen: 07. Nov 2011 11:02

Re: Izpit maj 2012

Odgovor Napisal/-a brucka »

pa saj je na vseh izpitih tako, če znaš narediš, če ne znaš pa padeš. razne čudne zgodbice širijo študentje, ki se ne naučijo ali pa se slabo, potem jim je pa vsak drug kriv.

te pa povsem razumem dadojc, tudi sama pred izpiti od strahu ne spim, potem pa sicer znam ampak od utrujenosti in strahu včasih blokiram na izpitu. moj recept je, da se je treba naspat dva ali tri dni prej, ker če potem zadnji dan od treme ne spiš imaš nekaj rezerve. pa sama vzamem prej tudi en persen, da se živčki malo umirijo in mi pomaga.
doly
Prispevkov: 41
Pridružen: 04. Okt 2011 18:50

Re: Izpit maj 2012

Odgovor Napisal/-a doly »

Ma sej...en sošolc je pisal 6 in je na ustnem ga spraševal za 10. Na koncu je dobil 9, tak da očitno res ni slab tale Kambič:)
Dadojc
Prispevkov: 43
Pridružen: 24. Okt 2010 18:26

Re: Izpit maj 2012

Odgovor Napisal/-a Dadojc »

Pri meni ni fora, da nebi spal zaradi strahu, ampak bolj zarad tega ker mi cajta primanjkuje :P Malce me je presentil ustni takoj naslendji dan, ampak to je spet le moja krivda. Živčen sem bil pa verjetno tudi zarad tega, ker sem tokrat zadnjič šel delat Rim "brezplačno", kar pomeni, da ga moram naslendjič pač plačat, pa verjetno je živčnosti botrovalo tudi to, da bi ob morebitni pozitivni oceni lahko naredil vsaj kakšen izpit za drugi letnik že junija (sem namreč v drugem letniku, a zgolj formalno). Razočaranje je bilo včeraj veliko a predvsem nad samim sabo, želel sem le dodat, da pač po moji lastni izkušnji Kambič ni noben bavbav pa nwm kaj še vse...sej jst sm tut padu učerje, pa bi se lahko zdej razne zgodbice spomnu kako je bil nefer pa nwm kaj še vse, sam to je pač odvisno od človeka samega oz. od tega če oseba kot taka premore samokritiko. Zase vem, da mi ne manjka ravno veliko in da sem na dobri poti, če ni šlo maja, bo šlo pa pač junija ane =)
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Izpit maj 2012

Odgovor Napisal/-a KiZo »

Dadojc napisal/-a:Pri meni ni fora, da nebi spal zaradi strahu, ampak bolj zarad tega ker mi cajta primanjkuje :P Malce me je presentil ustni takoj naslendji dan, ampak to je spet le moja krivda. Živčen sem bil pa verjetno tudi zarad tega, ker sem tokrat zadnjič šel delat Rim "brezplačno", kar pomeni, da ga moram naslendjič pač plačat, pa verjetno je živčnosti botrovalo tudi to, da bi ob morebitni pozitivni oceni lahko naredil vsaj kakšen izpit za drugi letnik že junija (sem namreč v drugem letniku, a zgolj formalno). Razočaranje je bilo včeraj veliko a predvsem nad samim sabo, želel sem le dodat, da pač po moji lastni izkušnji Kambič ni noben bavbav pa nwm kaj še vse...sej jst sm tut padu učerje, pa bi se lahko zdej razne zgodbice spomnu kako je bil nefer pa nwm kaj še vse, sam to je pač odvisno od človeka samega oz. od tega če oseba kot taka premore samokritiko. Zase vem, da mi ne manjka ravno veliko in da sem na dobri poti, če ni šlo maja, bo šlo pa pač junija ane =)

+1, ista situacija glede letnika, kar se pa njega (kambica) tice mu pa loh stejem samo v slabo to, da je jedu jabuk k me je sprasvau. Drgac pa vprasanja so bla poslovodstvo brez narocila, transmisija, pa kaj lahko zahteva domaci dedic ce nic ne dobi (tozba, tut latinsko; da ne bo kdo pr temu slucajn ponovu moje napake k sm reku uvedbo intestanega dedovanja, kar je POSLEDICA, zahteva pa razveljavitev oporoke).
brucka
Prispevkov: 84
Pridružen: 07. Nov 2011 11:02

Re: Izpit maj 2012

Odgovor Napisal/-a brucka »

pa saj to je čisto simpatično, če je profesor vmes jedel jabolko. meni se pa take stvari zdijo odraz človeškosti in ker imamo na izpitu vsi strahospoštovanje do profesorja, se mi zdi da take geste malo sprostijo vzdušje in te je manj strah. ne sme se biti tako občutljiv, tudi profesorji so ljudje in če ves dan sprašuje študente, mora vmes tudi kaj pojest.
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Izpit maj 2012

Odgovor Napisal/-a KiZo »

brucka napisal/-a:pa saj to je čisto simpatično, če je profesor vmes jedel jabolko. meni se pa take stvari zdijo odraz človeškosti in ker imamo na izpitu vsi strahospoštovanje do profesorja, se mi zdi da take geste malo sprostijo vzdušje in te je manj strah. ne sme se biti tako občutljiv, tudi profesorji so ljudje in če ves dan sprašuje študente, mora vmes tudi kaj pojest.
sej ne da bi me kej prevec motlo, pac to je edino kar je blo tazga d bi loh reku d je blo kej narobe
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izpit maj 2012

Odgovor Napisal/-a flafi »

KiZo napisal/-a: kar se pa njega (kambica) tice mu pa loh stejem samo v slabo to, da je jedu jabuk k me je sprasvau.
Če bi se ti to pri Kranjcu zgodilo, bi ti še ponudil, če boš pol jabolka :D (true story)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Izpit maj 2012

Odgovor Napisal/-a *bini* »

flafi napisal/-a:
KiZo napisal/-a: kar se pa njega (kambica) tice mu pa loh stejem samo v slabo to, da je jedu jabuk k me je sprasvau.
Če bi se ti to pri Kranjcu zgodilo, bi ti še ponudil, če boš pol jabolka :D (true story)
ahahah :D
Odgovori

Vrni se na