Izpt Oktober 2011

prof. dr. Janez Kranjc, prof. dr. Marko Kambič

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

Torej kolegi in kolegice odpiram novo temo...Letos se nam obeta vladavina Marka Kambiča, zato bi rad čimprej opravil s temle rimom :roll:
Kaj nam bo spet lepega pripravil v oktoberski ediciji?
Nosce te ipsum!
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

Pri pregledovanju starih izpitov sem našel tale primer,,,


A se zlaže B-ju da ga hoče njegov sin zastrupiti, zato ga ta razdedini. V resnici pa je A to rekel le zaradi maščevanja ker mu je B-jev sin prevzel punco. Kaj po Justinijanovem pravu lahko stori razdedinjeni dedič?
Nosce te ipsum!
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

Dobro kolegi, kako vam je šel današnji izpit? Moram prizanit da sem kar pozitivno presenečen, bomo videli kako bo mojster Kambič točkoval :oops:
Nosce te ipsum!
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

Rezultati so na oglasni deski, moram priznati da je seznam kar neobičajno dolg-vse tja do petka bodo potekali ustni :) :)
Nosce te ipsum!
kendy
Prispevkov: 43
Pridružen: 16. Avg 2011 21:31

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a kendy »

bi lahko tudi tokrat nekdo ki je na faksu slikal razpored? hvala
lollipop
Prispevkov: 39
Pridružen: 25. Jan 2011 16:50

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a lollipop »

a lahko prosm kdor je meu dons ustne da napiše kaj je kambič kj spraševal
hvala
vestalka
Prispevkov: 3
Pridružen: 11. Okt 2011 18:22

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a vestalka »

U bistvu nisem bila cist prepricana, ce naj delim mojo izkušnjo od danes, ker me je rahklo sram, ampak sem ubistvu bolj razpi..ena... Torej pridem noter na ustnega (pisala sem 3.8 tocke), Kambic udobno sedi na svojem prestolu, namigne, naj se usedem se sama. On vstane in prelozi neke papirje na police za mojim hrbtom.Za zacetek naj mu nastejem in razlozim delitvene tozbe. Ok, ni panike, razmislim, se pripravim da odprem usta, ko mi rece: Samo moment, kolegica, in zacutim, da je potegnil za vratnik moje bluze in (pazi to) se zacel smejat. Jaz vsa rdeca, kaj zaboga?, on pa razlozi, da se na izpit pride lepo svecano oblecen, ne pa v enih cunjah iz H&M za deset evrov in da se vidimo januarja. Sem bila cist zmedena, ni mi bilo jasno, ce je resen, ampak potem mi je se z roko pokazal proti vratom. Se zdaj ne vem kaj tocno naj si mislim. Bila je cist navadna bela srajcka, cista, nic strgana... Pac mi ni padlo na pamet, da bi sla vceraj nakupovat v Emporium samo za cenjenega gospoda profesorja... Se je kaj podobnega ze kdaj zgodilo?
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Car »

Tole je totalno ne fer od njega, če se je to zgodilo. Na tvojem mestu bi šel do dekana in zahteval ustni izpit.
Po drugi strani pa, najverjetneje se te ni zapomnil, ampak če ga boš "prijavila", te bo verjetno zelo zelo težko vprašal in najverjetneje ne boš naredila. Vsaj pri njemu. Ne vem pa kaj bi sam naredil..odvisno od okoliščin. Ob kkateri uri si pa imela ustnega?

lp
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a jessy »

WTF?!? :shock: Sem mislila, da so takšni izpadi Kambiča in Kranjca samo govorice ... Bolano!
lucky

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

vestalka napisal/-a:U bistvu nisem bila cist prepricana, ce naj delim mojo izkušnjo od danes, ker me je rahklo sram, ampak sem ubistvu bolj razpi..ena... Torej pridem noter na ustnega (pisala sem 3.8 tocke), Kambic udobno sedi na svojem prestolu, namigne, naj se usedem se sama. On vstane in prelozi neke papirje na police za mojim hrbtom.Za zacetek naj mu nastejem in razlozim delitvene tozbe. Ok, ni panike, razmislim, se pripravim da odprem usta, ko mi rece: Samo moment, kolegica, in zacutim, da je potegnil za vratnik moje bluze in (pazi to) se zacel smejat. Jaz vsa rdeca, kaj zaboga?, on pa razlozi, da se na izpit pride lepo svecano oblecen, ne pa v enih cunjah iz H&M za deset evrov in da se vidimo januarja. Sem bila cist zmedena, ni mi bilo jasno, ce je resen, ampak potem mi je se z roko pokazal proti vratom. Se zdaj ne vem kaj tocno naj si mislim. Bila je cist navadna bela srajcka, cista, nic strgana... Pac mi ni padlo na pamet, da bi sla vceraj nakupovat v Emporium samo za cenjenega gospoda profesorja... Se je kaj podobnega ze kdaj zgodilo?
Kaj???? :shock: :o
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a deadff »

Dvomim, da je to res. Sam sem naredil pri Kambiču s cunjami za 10 evrov in je bil povsem korekten.

Če pa je to res pa bi ti seveda predlagal, da se na nek način pritožiš, ker je to res višek idiotizma.
Zadnjič spremenil deadff, dne 11. Okt 2011 19:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Dexter »

vestalka napisal/-a:U bistvu nisem bila cist prepricana, ce naj delim mojo izkušnjo od danes, ker me je rahklo sram, ampak sem ubistvu bolj razpi..ena... Torej pridem noter na ustnega (pisala sem 3.8 tocke), Kambic udobno sedi na svojem prestolu, namigne, naj se usedem se sama. On vstane in prelozi neke papirje na police za mojim hrbtom.Za zacetek naj mu nastejem in razlozim delitvene tozbe. Ok, ni panike, razmislim, se pripravim da odprem usta, ko mi rece: Samo moment, kolegica, in zacutim, da je potegnil za vratnik moje bluze in (pazi to) se zacel smejat. Jaz vsa rdeca, kaj zaboga?, on pa razlozi, da se na izpit pride lepo svecano oblecen, ne pa v enih cunjah iz H&M za deset evrov in da se vidimo januarja. Sem bila cist zmedena, ni mi bilo jasno, ce je resen, ampak potem mi je se z roko pokazal proti vratom. Se zdaj ne vem kaj tocno naj si mislim. Bila je cist navadna bela srajcka, cista, nic strgana... Pac mi ni padlo na pamet, da bi sla vceraj nakupovat v Emporium samo za cenjenega gospoda profesorja... Se je kaj podobnega ze kdaj zgodilo?
A si prepričana, da je bilo ravno tako? Ker meni se ne zdi kaj preveč verjetno. ;) Če na pa vloži prijavo na organe univerze, če se ti zdi, da se je stvar res zgodila tako kot praviš.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Car »

Ampak pri tebi ni videl listka na ovratniku, kajne? Edino ona ve kaj je bilo res in kaj ne. Tudi do mene je bil danes korekten.

lp
lollipop
Prispevkov: 39
Pridružen: 25. Jan 2011 16:50

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a lollipop »

car-kaj te je pa spraševal in če smem vprašati koliko si dobil?
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Car »

Vprašal me je facultas alternativa (+ primeri), omejevanje volil v rimskem pravu in načela služnosti (povedati + razložiti). Dobil sem 6.

lp
lollipop
Prispevkov: 39
Pridružen: 25. Jan 2011 16:50

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a lollipop »

ali si znal čisto vse sam odgovoriti ali ti je tudi kaj pomagal? :?
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Car »

Omejevanje volil nisem znal najbolje in je malo pomagal in pa pri načelih služnosti sem pozabil najlažje načelo (ni mogoča služnost na lastni stvari) - in mi je malo pomagal. Kot sem rekel, je bil korekten in hotel tudi da odgovarjam za višjo oceno. Ampak sem zadovoljen ;)

lp
vestalka
Prispevkov: 3
Pridružen: 11. Okt 2011 18:22

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a vestalka »

vestalka napisal/-a:U bistvu nisem bila cist prepricana, ce naj delim mojo izkušnjo od danes, ker me je rahklo sram, ampak sem ubistvu bolj razpi..ena... Torej pridem noter na ustnega (pisala sem 3.8 tocke), Kambic udobno sedi na svojem prestolu, namigne, naj se usedem se sama. On vstane in prelozi neke papirje na police za mojim hrbtom.Za zacetek naj mu nastejem in razlozim delitvene tozbe. Ok, ni panike, razmislim, se pripravim da odprem usta, ko mi rece: Samo moment, kolegica, in zacutim, da je potegnil za vratnik moje bluze in (pazi to) se zacel smejat. Jaz vsa rdeca, kaj zaboga?, on pa razlozi, da se na izpit pride lepo svecano oblecen, ne pa v enih cunjah iz H&M za deset evrov in da se vidimo januarja. Sem bila cist zmedena, ni mi bilo jasno, ce je resen, ampak potem mi je se z roko pokazal proti vratom. Se zdaj ne vem kaj tocno naj si mislim. Bila je cist navadna bela srajcka, cista, nic strgana... Pac mi ni padlo na pamet, da bi sla vceraj nakupovat v Emporium samo za cenjenega gospoda profesorja... Se je kaj podobnega ze kdaj zgodilo?

Just trolling on the river :oops: se opravicujem vsem, ki so me resno jemali in jim je zgodbica pobrala voljo do studija... Ker ce kdaj, se ravno zdaj splaca it rim delat, Kambic je totalna faca.
kambic.jpg
Se koga spominja na igralca christopherja mintz-plasseja?
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
lucky

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

Lepo si nas :)
lollipop
Prispevkov: 39
Pridružen: 25. Jan 2011 16:50

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a lollipop »

kaj te je pa spraševal?
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a sunshine »

ne nooo...zakaj si to zdej napisala!? Jst sm se že tko veselila januarja, k bi se smejala folku, k bi v maturantskih oblekah hodu na ustne h Kambiču :lol:
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Car »

Haha, dobra ja :)
dedekmraz
Prispevkov: 52
Pridružen: 16. Dec 2009 10:19

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a dedekmraz »

vestalka wtf ? :roll:
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Dexter »

No, vestalka, ti je oproščeno. :mrgreen: Je pa treba vedet, da ljudje verjamejo vse. :lol: :twisted:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Izpt Oktober 2011

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

Dobra šala, hahahhahha , moram priznat da me je potegnilo za trenutek.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nosce te ipsum!
Zaklenjeno

Vrni se na