Izpit september 2011

prof. dr. Janez Kranjc, prof. dr. Marko Kambič

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Zaklenjeno
lucky

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

Evo, kopiram iz FB:

http://t.co/I4FNuMe
Uporabniški avatar
Thad
Prispevkov: 23
Pridružen: 23. Jan 2011 12:13

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Thad »

Evo, objave ustnih.
Sam nisem naredil, upam da ste ostali imeli vec srece :)
http://t.co/I4FNuMe
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

hmmm tudi mene ni na rezultatih-šokantno! tudi sama grem na vpogled testa...
Uporabniški avatar
Sisley
Prispevkov: 8
Pridružen: 12. Sep 2011 08:35

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Sisley »

emm,ne vidi se dobro ob kateri uri je vpogled jutri... a je kdo mogoce razbral?
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a carrie »

jutri ob 11.45 v seminarski sobi
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
miniROŽCA
Prispevkov: 15
Pridružen: 16. Jan 2009 18:19

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a miniROŽCA »

Vpogled je jutri ob 11.45.
Nastya
Prispevkov: 26
Pridružen: 30. Dec 2010 17:03

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Nastya »

kakšno je blo pa to točkovanje? iz dveh polnih predavalnic jih pride na ustnega za 2 strani... si ziher d ni bil zraven še kak list? :D
miniROŽCA
Prispevkov: 15
Pridružen: 16. Jan 2009 18:19

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a miniROŽCA »

Ej, a kdo slučajno ve kolkrat zaporedoma lahko pavziraš? Oz. si brez statusa?
nici
Prispevkov: 190
Pridružen: 10. Nov 2009 21:57

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a nici »

Dori: Same here. :S
lady butterfly
Prispevkov: 16
Pridružen: 12. Sep 2011 14:47

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a lady butterfly »

Men tut ni na žalost ratal :( :(

Vem, da to sicer ne sodi v to temo, amppak me res zanima,kolikim je bil ta izpit pomemben za pogoje za napredovanje v 2. letnik? Ker z večino s katerimi sem se pogovarjala,nima pogojev, in me zanima, če je možno pričakovat, da bodo pogoje spustili ali lahko to kar odmislim....
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a dori »

men je bil pomemben zelo, sploh si ne predstavljam kako da nisem nardila, res. 10 ur učenja danes za ustne. in da pol zveš, da nisi nardil. wtf?
Fat kids are harder to kidnap :D
Uporabniški avatar
Thad
Prispevkov: 23
Pridružen: 23. Jan 2011 12:13

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Thad »

Defenitivno gremo na vpogled, tudi jaz sem pricakoval, da bom naredil.
Faktap.
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a dori »

ziher je kambič površno popravljal al pa se mu ni dal, k nas je blo tok, on pa sam. jz se ne grem več :(
Fat kids are harder to kidnap :D
smotka
Prispevkov: 73
Pridružen: 12. Sep 2011 19:24

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a smotka »

meni je bil ful pomemben,sem vse stavila na to da bom nardila,da imam potem pogoje...nisem naredila,zdaj pa nevem kaj naj,ekonomije nimam pojma,zato ne vem kaksen smisel ima sploh it pisat,se pravi sem prakticno ze padla :( prou uzivajo v tem da nas toliko ne naredi,zgleda je treba ohranjat status enega najtezjih predmetov :roll: v glavnem razocarana..je tu kdo ki razmislja o izrednem vpisu v 2.letnik?
lady butterfly
Prispevkov: 16
Pridružen: 12. Sep 2011 14:47

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a lady butterfly »

Smotka, a si že kdaj pisala ekonomijo? Mogoče, če se res extra potrudiš pa greš probat ekonomijo pa mogoče rata, izgubit nimaš kej... Js bom probala neki takga proizvest, drugače pa tut js razmišlam o izrednem vpisu ja...
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a dori »

smotka, tko je. jz sm ponavljala letos in nism nardila enga izpita v tem letu. 4-je so mi ostal in me sam mečejo. resno, zgodovina je najhujša. pol sem pa pričakovala, da bom rim nardila, pa še ekonomijo, pa se redno vpisala, pa se ne morem, ker ne razumem, kako nisem rima nardila :( šla bom še ekonomijo pa latinščino, ampak mi zmanjka 1 kreditna točka za reden vpis, za izredni vpis pa nimam denarja :( :( nevem kaj naj...
Fat kids are harder to kidnap :D
Larisa Lara
Prispevkov: 41
Pridružen: 01. Okt 2009 16:54

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Larisa Lara »

dori napisal/-a:smotka, tko je. jz sm ponavljala letos in nism nardila enga izpita v tem letu. 4-je so mi ostal in me sam mečejo. resno, zgodovina je najhujša. pol sem pa pričakovala, da bom rim nardila, pa še ekonomijo, pa se redno vpisala, pa se ne morem, ker ne razumem, kako nisem rima nardila :( šla bom še ekonomijo pa latinščino, ampak mi zmanjka 1 kreditna točka za reden vpis, za izredni vpis pa nimam denarja :( :( nevem kaj naj...
Kaj je pa fora te latinščine? Kaj se je teba naučit, iz kje se je treba učit itd.?
Če bi vam nekdo rekel, da je patološki lažnivec, ali bi mu verjeli?
Betka
Prispevkov: 245
Pridružen: 12. Mar 2011 17:06

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Betka »

Tudi jaz nisem nardila... Kolko izpitov vam manjka poleg rima? :/
seal

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a seal »

miniROŽCA napisal/-a:Ej, a kdo slučajno ve kolkrat zaporedoma lahko pavziraš? Oz. si brez statusa?
Pavziraš lahko kolikor časa hočeš dejansko... ponavljaš lahko samo 1x.
Betka
Prispevkov: 245
Pridružen: 12. Mar 2011 17:06

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Betka »

dori napisal/-a:smotka, tko je. jz sm ponavljala letos in nism nardila enga izpita v tem letu. 4-je so mi ostal in me sam mečejo. resno, zgodovina je najhujša. pol sem pa pričakovala, da bom rim nardila, pa še ekonomijo, pa se redno vpisala, pa se ne morem, ker ne razumem, kako nisem rima nardila :( šla bom še ekonomijo pa latinščino, ampak mi zmanjka 1 kreditna točka za reden vpis, za izredni vpis pa nimam denarja :( :( nevem kaj naj...
Omg niti enga?! Grooza. Si šla na vse roke? Pa kakšna se ti je zdela težavnost oktobrskih, januarskih? ...
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a dori »

larisa lara, latinščina ti prnese 4 kreditne točke (ki mi sedaj sploh ne pomagajo), izpit je pa 26.9.ob 9h zjutraj. prevaja se 6 stavkov iz slo v latinščino in 3-4 stavke obratno. nevem, kje se dobi zapiske..
Fat kids are harder to kidnap :D
smotka
Prispevkov: 73
Pridružen: 12. Sep 2011 19:24

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a smotka »

ma ne,nisem se bila sploh na ekonomiji,sem probala se mal ucit ampak men je to tko nerazumljivo,prou ne morem brat,dans sm ze 3krat zaspala za knjigo :D tko da ni sans da tole znanje spravm v mojo glavo v enem tednu :( verjetno bom sla civilno se pisat in ce ga naredim mi ostaneta ekonomija in rim..po eni strani si ful ne upam izredno ker kaj ce ne naredim nic,pol gre ves denar v nic(aja placala bi starsa,ker jaz sem tudi cist brez kesa :D ) vcasih se sprasujem kaj mi je blo tega treba,joj ta pravna :D
miniROŽCA
Prispevkov: 15
Pridružen: 16. Jan 2009 18:19

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a miniROŽCA »

Se mi je kar zdel, da je bil tale izpit sumljivo nedolžen na prvi pogled :?
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a dori »

betka, rim je bil men osebno najtežji junija, ta je bil lažji itak. ostali so pa kr neki. recmo sita sm že te zgodovine, sm mislna da sam men ne gre, pa tut mal folka nardi, isto ustava...poglej si septembrske rezultate. če se je le dal, ja, sm šla vse roke..
Fat kids are harder to kidnap :D
smotka
Prispevkov: 73
Pridružen: 12. Sep 2011 19:24

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a smotka »

zgodovina je tut men delala probleme,ampak sem pol naredila hvala bogu,je pa res da se je za usak novi rok tezje spravt ucit :? Js sm prou vs zagon zgubila ze pocas..
Zaklenjeno

Vrni se na