Izpit

prof. dr. Janez Kranjc, prof. dr. Marko Kambič

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
IziG
Prispevkov: 118
Pridružen: 09. Okt 2008 12:31

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a IziG »

ce je bil danes kdo na ustnem prosim ce pove kako je blo in priblizno na kak nacin je sprasevanje potekalo. Hvala! :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a flafi »

Tecka napisal/-a:Jz pa vsekakor ne tko da ce bo jutri kdo videl eno Tecko ki grdo gleda se pazte :twisted:
Sej če ti ni kul, lahko rečeš da ne bi rada nobenga zraven in jih za ta čas, ko si ti not vn pošlje :)
Drgač si pa tok skoncentriran notr, da unih zravn niti ne opazš :) Jst vem, da jih nisem, pa sem drgač ful občutljiva glede tega, če je kdo zraven ;)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Tecka »

flafi napisal/-a:
Tecka napisal/-a:Jz pa vsekakor ne tko da ce bo jutri kdo videl eno Tecko ki grdo gleda se pazte :twisted:
Sej če ti ni kul, lahko rečeš da ne bi rada nobenga zraven in jih za ta čas, ko si ti not vn pošlje :)
Drgač si pa tok skoncentriran notr, da unih zravn niti ne opazš :) Jst vem, da jih nisem, pa sem drgač ful občutljiva glede tega, če je kdo zraven ;)
Ja pa te pol Kranjc nc cudn ne gleda?
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a flafi »

Hm, tega ne bi vedla, ker sm jst pustila, da so not, sam pomoje ne... Sej verjetno razume, da si živčen in to... Ampak sej boš vidla, ko boš not u kabinet pršla, te bo bolj Kranjc skrbel, kot pa uni, k te poslušajo :) Itak pa za tabo sedijo, tko da jih ko odgovarjaš sploh ne vidiš, in čist pozabiš, da so tam :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a windy »

a je kdo prepričan kako je zdaj s tem pristopom na majski rok za ponavljalce? :? vsak namreč pravi drugače... :( vem, da lani ponavljalci niso mogli pristopit, če niso imeli 12 točk, do zdaj sem mislila da to velja tud za letos...pa nekateri pravijo, da gremo lahko pisat...a je kdo 100% prepričan? drugače bom pa malo povprašala v referatu, sam mam slabe izkušnje z brankotom, se kar mal bojim da me bo spet nadrl :oops:
sicer pa upam, da ju3 naredim ustnega pa mi sploh ne bo treba več razmišljat o majskem roku... ampak za vsak slučaj... :roll:
QueenB
Prispevkov: 45
Pridružen: 31. Mar 2009 14:59

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a QueenB »

mene pa zanima ce mogoce kdo ve če obstaja aprilski rok?ker eni pravjo da je biu zadnje dve leti, drugi pravjo da ga ni..tko da sploh nevem kako je zdj stem
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Sizif »

windy napisal/-a:a je kdo prepričan kako je zdaj s tem pristopom na majski rok za ponavljalce? :? vsak namreč pravi drugače... :( vem, da lani ponavljalci niso mogli pristopit, če niso imeli 12 točk, do zdaj sem mislila da to velja tud za letos...pa nekateri pravijo, da gremo lahko pisat...a je kdo 100% prepričan? drugače bom pa malo povprašala v referatu, sam mam slabe izkušnje z brankotom, se kar mal bojim da me bo spet nadrl :oops:
sicer pa upam, da ju3 naredim ustnega pa mi sploh ne bo treba več razmišljat o majskem roku... ampak za vsak slučaj... :roll:
glede na letošnji program so obveznosti iste kot lani. 12 točk za majski rok.
blank
lunca_
Prispevkov: 94
Pridružen: 23. Dec 2008 16:07

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a lunca_ »

Pavzerji pa lahko grejo na majski rok a ne?
Uporabniški avatar
vrana
Prispevkov: 83
Pridružen: 06. Okt 2008 09:02

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a vrana »

lunca_ napisal/-a:Pavzerji pa lahko grejo na majski rok a ne?
Kakor sem jaz obveščena lahko grejo.
Robert
Prispevkov: 10
Pridružen: 24. Jan 2009 19:02

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Robert »

a se mogoce kdo spomne kaj je blo (oziroma o cem) vprasanje na izpitu (prejsni teden) k je blo podvprasanje kaj lahko stori A po klasicnem in kaj po justinjanovem pravu?
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nusa »

šlo je za datio in solutom...A da B konja namesto denarja. kasneje je b-ju konj eviciran.kaj lahko stori b?
(v tem smislu no)
Robert
Prispevkov: 10
Pridružen: 24. Jan 2009 19:02

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Robert »

hvala
IziG
Prispevkov: 118
Pridružen: 09. Okt 2008 12:31

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a IziG »

Se enkrat lepo lepo prosim ce lahko kdo ki je ze bil na ustnem napise kako je blo? in kaksna so bila kej vprasanja?
Hvala, Lp
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Tecka »

IziG napisal/-a:Se enkrat lepo lepo prosim ce lahko kdo ki je ze bil na ustnem napise kako je blo? in kaksna so bila kej vprasanja?
Hvala, Lp
Jz sm mela pri Kranjcu in moram rect da je blo fajn. Tok sm bla prestrasena ko sm sla not in sm na koncu vidla da je blo prav zabavno ni tak bav bav kot vsi pravijo. Sprasuje to kar je v knjigi.
Najpogosteje je spraseval
Cesijo
Porostvo
Pobotanje
Fideikomis
Zmota
Izvirni nacini pridobitve lastnine ...

Nc zastrahujocega. Tk da ko sm sla vn (ceprav nisem naredila) sm sla z nasmehom vn kr me ni vec strah :)
Uporabniški avatar
Li'ain
Prispevkov: 11
Pridružen: 12. Jan 2009 17:33

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Li'ain »

Js sm danes naredla :D :lol: ...pri Kranjcu. Je bil ful prijazen pa dobre volje. Se je kr trudu da bi zvleku vse iz mene.

Vprašu me je pa: POGOJ (defiicijo, vrste, kaj če ena stranka prepreči izpolnitev...)
ZASTAVNO PRAVICO (definicijo, vrste, kaj pomeni pignus, kaj hipoteka, kaj če zastavljeno stvar proda, pravna dobrota ponujenja, pa pravna dobrota ponujenja in nasledovnja(neki takega)...)
NAPAKE STVARI (vrste napak, tožbe, dolžnost kupca in prodajalca pri očitnih napakah...)
TRANSMISIJA (definicija, kaj pomeni, kaj pomeni dedni pripad...)

Tk a ni blo tk hudo... :D
A lawyer with a briefcase can steal more than a thousand men with guns. So don't give up ;)
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a windy »

men tud dons ni uspel :oops: vprašana sem bila cesijo in nerazdelne obligacije (zakaaaaaj ravno obligacij nisem ponovila :?: :?: :twisted: )
pa res, ne verjet govoricam, Kranjc je prov korekten in fajn, pove ti tko kot je (da moram precej popravit izražanje..ko sem živčna bluzim 100 na uro :oops: :mrgreen: ).. jaz sem tud bila vsa prestrašena zarad takšnih in drugačnih govoric..zato bo pa nasledič bolš :D samo...znat je treba :!: ;) :geek:
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nusa »

no še moja izkušnja...včeraj sem mela ustne pr kambiču(nisem nardila) pa se mi je zdel čist fajn, danes sem pa šla poslušat krajnca pa se mi je tudi zdel fajn ..se mi zdi da mata fuul podobn način :)
windy se mi zdi da sem lih tebe poslušala :)) razen če jih je danes vse enako spraševal :)

kaj je že bil kdo na govorilnih pr krajncu? kako to zgleda? si sam noter al jih je več al kak?:)
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a windy »

:roll: :mrgreen:
nusa napisal/-a: windy se mi zdi da sem lih tebe poslušala :)) razen č�jih je danes vse enako spraše�l :)s/quote]
:mrgreen: :mrgreen: :oops: :roll:
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nofak »

Zdravo!

Eno vprasanje - koliko je na izpitu pomemben zgodovinski razvoj RP? Ker nekako kar ne gre v glavo, ker mi je dolgocasna snov. Potem ze postane OK...

hvala!

lp
Ziga
QueenB
Prispevkov: 45
Pridružen: 31. Mar 2009 14:59

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a QueenB »

a res nihče ne ve nič o aprilskem roku?
misk
Prispevkov: 3
Pridružen: 09. Mar 2009 12:50

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a misk »

ja eni se nek zbirajo in bodo šli prosit, če lahko razpišejo še en rok. pomoje več kot vas bo takih boljše bo :D
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a keki »

nofak napisal/-a:Zdravo!

Eno vprasanje - koliko je na izpitu pomemben zgodovinski razvoj RP? Ker nekako kar ne gre v glavo, ker mi je dolgocasna snov. Potem ze postane OK...

hvala!

lp
Ziga
Kambič rad daje eno vprašanje na izpit iz zgodovine medtem, ko Kranjc manj. Jo pa oba sprašujeta na ustnem samo ni nujno, da si med tistimi, ki boš tako vprašanje dobil.
sintia
Prispevkov: 4
Pridružen: 23. Mar 2009 13:31

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a sintia »

Pozdrav!

Imam eno vprasanje, glede informacije, ki mi je vceraj prisla na uho.
Ali je res, da so se pri rim.p. odlocili, da gremo lahko (ponavljalci, pavzerji, izredni,ki so v drugem letniku) na prvi rok 4.junija, tudi ce ne bomo zbrali 12 tock. To naj bi se odlocili zato, ker letos ne bo dodatnega izrednega izpitnega roka aprila, tko kot je bil lani.

A kdo kej ve o tem? :)
Upam, da je ta informacija tocnaaa
Uporabniški avatar
vrana
Prispevkov: 83
Pridružen: 06. Okt 2008 09:02

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a vrana »

Jst vem sigurno, da grejo lahko pavzerji. Za ostale nisem prerpičana, samo je pa zelo možno :).
Uporabniški avatar
tita123
Prispevkov: 39
Pridružen: 06. Okt 2008 11:03
Kraj: Slovenija :D

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a tita123 »

Kokr sm js seznanjena gremo lahko pavzerji pisat. ampak lani pa sigurn ni blo nobenga dodatnega aprilskega roka, ali pa js česa nisem lani vedla ;)
Odgovori

Vrni se na