Ali so ustni izpiti javni?

prof. dr. Janez Kranjc, prof. dr. Marko Kambič

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Ali so ustni izpiti javni?

Odgovor Napisal/-a nusa »

Baby jaz sem se pr krajncu tudi skoz v okno v streho sosednje stavbe zagledala :lol:
glede ustnih..prvič na ustnih sem bla pr kambiču in sem preden sem šla noter vsem zunaj povedla da naj niti ne razmišljajo o tem da bi šli noter in poslušali in so tudi vsi zunaj ostali:)) sicer sem padla ampak popolnoma zasluženo- prvo vprašanje sem znala, drugo sem pa dobla iz začetka obligacij(50 strani) ki sem jih spustila in nisem mela pojma kaj me je vprašu in sem odletela :)) in po mojem mnenju ni tu profesor res nič kriv- kaj pa je on vedo kaj sem se naučla pa kaj ne :D
pr krajncu sem mela pa sicer skupino poslušalcev(ker sem ocenla da tam niso tolko moteči ker jih ne vidim) in sem med ustnimi kar pozabla da so noter.. nardila sem s 6(kar mu sicer še vedno malo zamerim) ampak dobro je :)))
aja pa šla sem en rok poslušat krajnca(po tistem ko sem pr kambiču padla) ker me je zanimalo na kak način sprašuje in če je res tak bav bav kot pravjo- sem še vedno vesela da sem šla ker pol pred naslednimi ustnimi nisem bla nič živčna ker sem vidla da je čist kul in mi je tudi blo vseeno k komu pridem na ustne:))

se pa strinjam s flafi da nekdo pač mora bit kriv ter da redki priznajo svojo(vsaj delno) krivdo in da ne glede na to kaj se dogaja pr ustnih če nardiš na vse slabo pozabiš..
npr. lih na tistih ustnih ko sem jih poslušala je eni kolegici povedal da je je lahko sram in še par krepkih, nakar ji je čez par minut isti profesor rekel da vidi da je živčna in naj se vrne naslednji dan...in temu je po moje sledilo: v primeru da je nardila da je profesor kul in prijazn..če pa ni nardila je po moje bil pa največja baraba, češ kaj ji reko, kak je bil nesramen in podobno..na dejstvo da ji je dal še eno šanso naslednji dan pa se gladko pozabi:))
tak pač je :)))
B'Elanna
Prispevkov: 4
Pridružen: 22. Sep 2009 04:01

Re: Ali so ustni izpiti javni?

Odgovor Napisal/-a B'Elanna »

ja, jst sm imela bedno izkušnjo na ustnem. mela sem kambiča(ki je bil ful ok) in enega kretena za poslušalca :evil:

vsakič ko sm se zmotla ali pa česa nisem znala se je cinično nasmehnil in mi namenil en zelo vzvišen pogled, ko sm tekoče govorila me je neprestano gledal in se pretvarjal da tehta vsako mojo besedo in vsake toliko je zmajal z glavo. saj vem, da bi ga morala enostavno odmislit in gledat čez okno :) sm mi ni uspelo, tip me je čist zmedel :x

ko sm kljub temu solidno odgovorila na vsa 3 vprašanja ga je kambič tak bolj za hec vprašal kuk bi mi dal in pol je ta krten zelo samozavestno in odločno rekel 7 , je s tem presenetil mene in kambiča. po mojem menju sm znala za 8 in sm pričakovala da bo kot vsak normalen človek rekel da sem znala za eno oceno višje ;) no pol ga kambič malo gleda in mi reče nekaj v smislu, da res nisem znala za čisto 8 in da mi bo postavil še eno vprašanje. in tistega pol nisem znala in sem tako pol čisto zasluženo dobila 7.

se zavedam da je tista 7 čisto moja krivda in da je bila zaslužena in vse skup, ampak se ne morem znebit občutka da če ne bi blo tistega poslušalca, da bi lahko dobila 8.

moj nasvet je da se znebite poslušalcev-če je to možno
Uporabniški avatar
Kvatro
Prispevkov: 65
Pridružen: 12. Maj 2009 17:35
Kraj: ljubljana!

Re: Ali so ustni izpiti javni?

Odgovor Napisal/-a Kvatro »

svašta rodi majka.. kr težko vrjet d se kdo lah tko nesolidarno obnaša na TUJEM ustnem.. :x
me pa zanima, (mal offtopic) a ma kje kdo zapisana vprašanja iz ustnih? se namreč nisem upal spamat v temo izpitna vprašanja?
merci :oops:
Slika
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Ali so ustni izpiti javni?

Odgovor Napisal/-a sunshine »

Kvatro napisal/-a:svašta rodi majka.. kr težko vrjet d se kdo lah tko nesolidarno obnaša na TUJEM ustnem.. :x
me pa zanima, (mal offtopic) a ma kje kdo zapisana vprašanja iz ustnih? se namreč nisem upal spamat v temo izpitna vprašanja?
merci :oops:
te morm razočarat da je treba kr vse znat :D kranjec ma rd točne definicije iz knjige, kambič pa sprašuje bl podrobna vprašanja. pa še en nasvet..če pr kambiču lih komi prlezš na ustne, bo eno od vprašanj kaj je stvarna pravica - pri tem ne smeš komplicirat, ker lahko prav hitro obupa nad tabo :D
makalonca
Prispevkov: 335
Pridružen: 21. Jan 2009 18:35

Re: Ali so ustni izpiti javni?

Odgovor Napisal/-a makalonca »

kambič zelo rad sprašuje zastavno pravico in zastavno pogodbo.
je pa tko kot je rekla sunshine, treba je znt use.
Odgovori

Vrni se na