Izpit - januar 2010

prof. dr. Albin Igličar, doc. dr. Tilen Štajnpihler

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Zaklenjeno
error
Prispevkov: 16
Pridružen: 26. Jan 2010 11:08

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a error »

Jah mi smo mel tut sokola za nadzornico ;)
Zadnjič spremenil error, dne 05. Feb 2010 19:58, skupaj popravljeno 1 krat.
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

Missim da je ljudska iniciativa, pa še zmer ostajam pri opazovanju. Avtor je namreč z opazovanjem prišel do tega, da je napisal članek (notri so bili tudi mnenja Pahorja itd.) in ne z raziskovanjem drugih gradiv...Aja pa še to...ta vprašanje je biu vreden 5 točk?če se prav spomnim...pa če se kdo spomne koliko je biu un vprašanje vreden k je blo neki glede novija javnosti množičnega sporočanja?pa kako ste odgovorili na to? :P
error
Prispevkov: 16
Pridružen: 26. Jan 2010 11:08

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a error »

Pa sej vprašanje je blo neki v tem smislu kako imenujemo metodo, ko pojav spremljamo preko tega časopisnega članka... Ni blo vprašanje kako je avtor prišel do tega, da je napisal članek...

Mezo nivo javnosti oziroma mezosfera :)
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

ja sam če se pa na to spravš je spremljanje in ne alaniziranje oz. mi samo spremljamo in ga ne raziskujemo in uporabljamo za nadaljne raziskave. tako da to lahko imenujemo opazovanje-strukturirano ko opazujemo pojav v celoti in pa brez udeležne-nanj gledamo objektivno in z razdalje. ker v knjigi prav piše da analiza sekundarnega gradiva nujno pomeni nadaljno raziskavo oz. da je za raziskovanje.men nikakor ni logično da bi bila ta metoda.

mezosfera?wtf?!!prvič slišm.kok sta bla ta dva vprašanja vredna?madona sm računala na 9zdj pa vidm da je ne bo...pa še avtorja sm zajebala pa znala sm ga.kb se kr najrajš v zid zabila s to svojo glavo.7 pik mam zarad avtorja dol(3 mam od seminarske) pa kok še če mam ta dva slučajno narobe?ma kdo izkušnje z zviševanjem ocen? :shock:
error
Prispevkov: 16
Pridružen: 26. Jan 2010 11:08

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a error »

Ja ubistvu sm mela jst tut najprej opazovanje napisan, sam se mi zdi bolj prav anazliza sekundarnega gradiva... Sicer pa če bi mu tko utemlejila, ti pomoje skor more štet...

Smotan je ker so tok vredna vprašanja in točke kr padajo...
Zadnjič spremenil error, dne 05. Feb 2010 19:58, skupaj popravljeno 1 krat.
m|h
Prispevkov: 182
Pridružen: 14. Nov 2009 14:10

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a m|h »

Pri prvem vprašanju mislim da je vsako podvprašanje vredno 10 pik, se pravi prvo vprašanje skupaj 40 pik.. kar hitro grejo točke navzdol ja :x
Pumpkin
Prispevkov: 35
Pridružen: 06. Dec 2009 20:51

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Pumpkin »

Jaz sem tud dala za prvi odgovor analiza sekundarnega gradiva.....se mi zdi bolj pravilno kot pa opazovanje...ker pri opazovanju gre za neposredno zaznavanje s čutili, v našem primeru je pa šlo za članek v časopisu...ne vem no...pustimo se presenetit :)....pa jaz sem tud napisala zakonodajna iniciativa :/...upam da ne bo kompliciral, da bi še mogli dodat ljudska :)
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

mislm da je bila iniciativa 10 točk.

ja sj mu nameravam povedat to ja...če bo glumil

drgač pa kje si našla mezosfera?namreč v knjigi v stvarnem kazalu je ni, zdej pa gledam v SSKj pa tut nč ne najdm.najdm sam pod besedo mezo : za izražanje položaja med dvema drugima stvarema iste vrste...kar je čist nelogična?ker jaz sem napisala da se javnost množičnega obveščanja izvršuje na nivoju medijev oz. sem jih kar naštela časopisi, televizija, internet...jao in še tok časa je treba na ustne čakat.mam šele v petek.kdaj imaš ti? :|
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

m|h napisal/-a:Pri prvem vprašanju mislim da je vsako podvprašanje vredno 10 pik, se pravi prvo vprašanje skupaj 40 pik.. kar hitro grejo točke navzdol ja :x
nene niso vsa 10 točk.ena so po 5 sam nevem katera.ker če potem vse seštevaš pride čez 100 pik.
Pumpkin
Prispevkov: 35
Pridružen: 06. Dec 2009 20:51

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Pumpkin »

Aja, pa še nekaj kar ni v zvezi z izpitom :)....ve mogoče kdo kje bi se našel urnik za poletni semester, ker jaz ga na spletni strani od Pf nikjer ne najdem...pred 2 dnevoma pa še je bil gor :|
error
Prispevkov: 16
Pridružen: 26. Jan 2010 11:08

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a error »

ariana napisal/-a:mislm da je bila iniciativa 10 točk.

ja sj mu nameravam povedat to ja...če bo glumil

drgač pa kje si našla mezosfera?namreč v knjigi v stvarnem kazalu je ni, zdej pa gledam v SSKj pa tut nč ne najdm.najdm sam pod besedo mezo : za izražanje položaja med dvema drugima stvarema iste vrste...kar je čist nelogična?ker jaz sem napisala da se javnost množičnega obveščanja izvršuje na nivoju medijev oz. sem jih kar naštela časopisi, televizija, internet...jao in še tok časa je treba na ustne čakat.mam šele v petek.kdaj imaš ti? :|
V njegovi knjigi piše stoprocentno! Jst sem se učila sicer iz skripte, sam sem neki listala njegovo knjigo in mi je tole ful v spominu ostal! Čaki bom pogledala pa ti napišem kje!
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

no dej ker ko na net vpišem mezosfera mi vn meče stvari iz podnebja :lol:
error
Prispevkov: 16
Pridružen: 26. Jan 2010 11:08

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a error »

Stran 364 - 365, maš mikroraven, mezoraven pa makroraven :)
Simona
Prispevkov: 11
Pridružen: 23. Jan 2010 17:29

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Simona »

Pumpkin napisal/-a:Aja, pa še nekaj kar ni v zvezi z izpitom :)....ve mogoče kdo kje bi se našel urnik za poletni semester, ker jaz ga na spletni strani od Pf nikjer ne najdem...pred 2 dnevoma pa še je bil gor :|
jst sm si ga shranla, ti ga lahko pošljem če želiš, ampak pomoje so ga dal dol da bi ga popravli, ker je bil čuden... kokr sm jst gledala una dopoldanska skupina ni mela enako ur predmetov kot popoldanska in obratno.... eni so mel npr 5ur enga predmeta, druga skupina pa sam 3....vglavnem, krneki. pomoje bodo popravli... al pa če nekdo Prhaja vpraša kaj točno se dogaja... ker men tud ni jasno :?
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

dajte se o tem pogovarjat na podforumu ostalo ali fakulteta in pravo kjer mislim da je en prov objavil novo temo urniki. tle pa raj povejte kaj glede sociologije.jaz sem še zmer jezna sama nase ker bi lahko ful dobro pisala če nebi zajebala avtorja-imena.joooo :o :x
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

aja.pa kdo ve kaj glede zviševanja?mu lahko sam rečeš ali ti mora on predlagat?ker nvem ali naj se učim ali ne...mam pa šele naslednji petek :|
Pumpkin
Prispevkov: 35
Pridružen: 06. Dec 2009 20:51

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Pumpkin »

jst sm si ga shranla, ti ga lahko pošljem če želiš, ampak pomoje so ga dal dol da bi ga popravli, ker je bil čuden... kokr sm jst gledala una dopoldanska skupina ni mela enako ur predmetov kot popoldanska in obratno.... eni so mel npr 5ur enga predmeta, druga skupina pa sam 3....vglavnem, krneki. pomoje bodo popravli... al pa če nekdo Prhaja vpraša kaj točno se dogaja... ker men tud ni jasno :?[/quote]

sem ti odpisala pod temo, ki jo je omenla Ariana :)
error
Prispevkov: 16
Pridružen: 26. Jan 2010 11:08

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a error »

Jz sm slišala, da lahko samo vpišeš oceno, lahko pa zvišuješ... Tko da pomoje da če mu rečeš te bo z veseljem vprašu... Pa men ta Albin tak prijazn gospod deluje :) A pa pol podvprašanje si pa prov odgovorila pr avtorju?
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

Ja podvprasanje sm prov odgovorila ja.tista sfera objektivnega dela, subjektivnega dela pa sfera vrednost in norm.sj je to an? :shock:
LoLy
Prispevkov: 15
Pridružen: 26. Jan 2010 15:58

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a LoLy »

Petrič napisal/-a:js sm pr civilno pravni dala avtonomno pravo,ČP pa civilno pravo,to sm tm iz une pravnosti pr civilni družbi pobrala,sam to itak ni prou..nism sploh vedla kva nej napišm:D za uno javnost sm dala pa specialna hahah:D krneki!:D
jst sm tud napisala kao posebn pravni tip avtonomnega prava...a to pol ni prav?
Grooza ker izpit :shock:
Petrič
Prispevkov: 93
Pridružen: 24. Okt 2009 17:31

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Petrič »

mah nvem,men bo itak pou izpita črta pa se bo za glavu držu sam hahah;D
m|h
Prispevkov: 182
Pridružen: 14. Nov 2009 14:10

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a m|h »

A bo Albin popravljal izpite pred nami al bomo mi rezultate že vnaprej zvedl(kdaj?) in sploh še ni nujno da pridemo drug teden na ustnega :?:
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

baje da je tako da prideš v kabinet, poišče tvoj test, ti pove oceno, če si zadovoljen vpišeš drugače te pa vpraša. čeprav sem zadnjič nekaj slišala da naj bi bolonjci imeli nujen ustni izpit?!dajte povedat če je to res...
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Michelle »

ariana napisal/-a:baje da je tako da prideš v kabinet, poišče tvoj test, ti pove oceno, če si zadovoljen vpišeš drugače te pa vpraša. čeprav sem zadnjič nekaj slišala da naj bi bolonjci imeli nujen ustni izpit?!dajte povedat če je to res...
:o :shock:
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
snezko
Prispevkov: 22
Pridružen: 14. Jan 2010 11:58

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a snezko »

Michelle napisal/-a:
ariana napisal/-a:baje da je tako da prideš v kabinet, poišče tvoj test, ti pove oceno, če si zadovoljen vpišeš drugače te pa vpraša. čeprav sem zadnjič nekaj slišala da naj bi bolonjci imeli nujen ustni izpit?!dajte povedat če je to res...
:o :shock:
reku je na predavanju da je od 60 % naprej ustno po želji..50-59 pa obvezno.
Zaklenjeno

Vrni se na